poster

Čertoviny

 • anglický

  Shenanigans

  (festivalový název)
 • Slovensko

  Čertoviny

Pohádka

Česko, 2017, 101 min

Externí recenze k filmu (3)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ***

  "Nová česká pohádka Čertoviny Zdeňka Trošky nabízí přesně to, co od daného žánru očekáváme. Milá pohádka, kde je, dle předpokladů, zlo po zásluze potrestáno a láska a dobro zvítězí, se odehrává v kulisách sluncem prozářené vesnice a polí a nepřináší ani velká překvapení, ale ani zklamání." (více)

 • Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

  "Napriek výhradám sú Čertoviny milá klasická rozprávka. Vlastne sa celkom teším, že si ju po čase ešte raz pozriem na televíznej obrazovke (slovenská Markíza je jedným z mediálnych partnerov). V každom prípade mám rozprávky Zděnka Trošku rada a táto nie je výnimkou." (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) **

  "A tím končíme. Čertoviny nemají nijak komplikovaný příběh nebo nečekané zvraty, ale na pohádku to naprosto v pohodě stačí. Troška točil příběh spíš pro menší děti a nic složitého v jeho filmu nenajdete. Hned je jasné, kdo patří do pekla a kdo si zaslouží šťastný život a několikrát tvůrci divákům…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace