Externí recenze k filmu (5)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "Rodinné vztahové drama se tu proplétá s detektivním pátráním a podobenstvím o stavu Ruska, které ale nemá tak vyhraněnou podobu jako v Leviatanovi. Pátrání po synovi s hypnotickou intenzitou umocňuje propracovanou studii nelásky rozvádějícího se páru." (více)

 • CinemaView.sk (Ivan Rokošný) *****

  "Režisérsky je film zvládnutý dokonale. Či už formou (nepokojná hudba, poetická kamera v dlhých nestrihaných záberoch), prostredím (exteriéry aj výborné interiéry), alebo obsahom. Momenty, ktoré sú hybateľmi deja či spestrením filmového rozprávania, sú nadiktované a načasované presne tak, aby divák…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Alexandra Tinková) ****

  "O Nemilovaných se dá říct, že jsou výborní a že jsou naprosto hrozní. Co se týče zápletky, herců, kamery nebo ozvučení, je snímek pomalu mistrovským dílem. Co do náplně a příběhu zhlédneme podívanou, která přímo fyzicky bolí. Snímek je odrazem trpké reality zasazené na ruské sídliště, do rodiny bez…" (více)

 • Filmpress.sk (Erik Binder)

  "Andrej Zvjagincev v závere, bohužiaľ, neodolá pokušeniu vyjadriť sa aspoň čiastočne k súčasnej politickej situácii v Rusku a snaží sa nájsť určité paralely s vývinom vzťahom. Môžeme to chápať ako istý ústupok európskemu festivalovému publiku, alebo sa nad týmto zámerom skúsiť hlbšie zamyslieť. V…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) *****

  "Má totiž nesporný talent postupně dávkovat informace a nečekaně šokovat – řada nenápadných scén vygraduje způsobem, jaký by divák nečekal a možná ani nechtěl. Na to se však cenami ověnčený mistr neohlíží a tepe a tepe. Často si vystačí se sledováním detailů mimiky a gestikulace, aby vyjádřil odpor…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace