Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • ddf76
  ****

  Tak to se opet Britum povedlo. Sestidilna kriminalnka o umrti jedne divky v roce 2003 a jednom nespravedlive odsouzenym. Vyborny scenar a Helen McCroy. Poctiva kriminalka s tajnymi sluzbami, teroristy, falsovani dukazu atd. Kdo vi, jestli bude druha serie. Doufam, ze ano.(18.7.2017)

 • mmoi
  ****

  Slušná britská krimi se silnými ženskými postavami. Politika i soukromý život jsou propleteny tak důkladně, že už je nikdo neodpáře. Komu můžeme věřit? Kde začíná pravda a kde končí lež? A vyplatí se vůbec po tom všem pátrat?(2.8.2017)

 • chelsea63
  **

  Ne, to se Britům nepovedlo. Napínavý to je, ale tak plný klišé, že mi slézaly nehty. Neohrožená právnička s lehce anarchistickou levicovou minulostí. Zlo přicházející z USA prostřednictvím proradné CIA a přisluhující britské tajné služby. Nevinný nešťastník obětí líné a zkorumpované policie. A nad tím vším všemocné uskupení zlounů, kteří chtějí řídit celý svět a nezastaví se před ničím. Teda dokoukal jsem to, ale fakt to bolelo...(2.10.2017)

 • dalia
  ****

  Solidní britská detektivka s přesvědčivými hereckými výkony a zajímavou, silnou hlavní hrdinkou. Spletitý příběh, v němž se prolíná politika s kriminální zápletkou. Postavy mají určitě potenciál pro případné pokračování.(5.5.2019)