Minami kun no Koibito ~ My Little Lover (TV seriál)

• Japonsko

南くんの恋人~my little lover

• Japonsko

南くんの恋人

Romantický / Komedie

Japonsko, 2015, 10x45 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Už na začátku mě nadchlo, že hlavní hrdinka není taková ta typická šódžo hrdinka, která je neschopná, nemá pořádně cíle (ty většinou nastaví až podle svého vyvoleného...), ale naopak – Čijomi má svůj sen stát se profesionální tanečnicí, do toho ještě po večerech píše povídky. Konečně je hrdinka člověk, co má i svůj život, nemá jen svůj objekt lásky. Navíc ji ztvárnila roztomilá Jamamoto Maika, takže si nemůžu stěžovat. Její objekt lásky také nebyl špatný – měl své cíle, strasti z minulosti. A hrál ho Nakagawa Taiši, takže bylo na co koukat. Je to typický odpočinkový seriál, který maximálně překvapí tím, že se hlavní hrdinka zmenší do výšky panenky barbie a také tím, že tu hlavní hrdinové nijak nejančí z takových těch přirozených věcí, jako je například polibek. Středoškolská milá romantika, se slabšími i silnějšími momenty, v celkovém hodnocení splní, co slíbí – neunudí k smrti, pobaví, neutluče vás hluchými šódžo stereotypy. Konec je sice trochu uspěchaný, ale když fandíte ústředí dvojce, tak vlastně můžete být na výsost spokojení. Slabší 4*.(24.6.2018)

“Chibiko už není v kapse.” ■ Předposlední epizoru jsem uvažoval hodnocení snížit, protože mě štval herecký výkon jedné postavy (a jsou tam nějaká klišé), ale nakonec přeci jen dávám čtyři hvězdy. Vedlejší postavy mě totiž většinou doopravdy zajímaly, bylo pohádkově fajn dát si před usnutím jednu, dvě epizody a hlavni hrdinka byla kawai doslova ve smyslu “k pomilování” (hezká ramena). ■ “Něco si oblékni.” ■ Opening https://m.youtube.com/watch?v=GvqhyuqNoLE ■ Edit: He? Týhle holce je v tuto chvíli teprve dvacet let? A toto točila před třemi lety? Uff!(21.7.2018)

Extrémně miloučký seriál. Pro citlivé duše, které se rády ponořují do srdcebolných dramat jako je tohle, s radostí doporučuji. Sice se zde romance odvíjí od fantazijních blábolů z nesčetněkrát zmiňované pohádky O Malence, ale svůj účel k pobavení a k ronění slziček to splňuje na výbornou. Mimochodem, tento seriál mě zaujal kvůli nesmírně sympatickému fešákovi z Japonska - Taiši Nakagawovi, jenž by si zasloužil cenu za nejlepší obličejové grimasy všech dob. Kam se na něj hrabe Jim Carrey!(13.3.2018)