Drone

Asim Nuraney

Kostýmy:

Claudia Da Ponte

• Wacoslav1

Shit co z Arabáčů dělá oběti a z nás masový vrahy. Jasně nic není černobílý, ale tohle je vylhaný až na půdu.0%(2.7.2017)

• luka4615

Něco tak neuvěřitelně překombinovaného a zmateného jsem vážně dlouho neviděl. S Drone jako by si režisér Jason Bourque ukousl větší sousto, než jaké ve skutečnosti dokázal pozřít. Film totiž obsahuje nevěru, prodej lodi, drony, válku, problémy se synem a v neposlední řadě smrt příbuzných. Kdyby se film omezil primárně na válku a pomstu obětí, fungoval by pravděpodobně o mnoho tříd lépe. Takto je to ale jen další zmatená záležitost, na níž se za pár měsíců zcela zapomene. Škoda.(3.6.2017)

• Morholt

Bean se asi pořádně nepodíval na jméno režiséra, protože jinak si jeho přítomnost nedovedu vysvětlit. Takhle: nápad zase není úplně špatný a klidně z toho mohl být nějaký ten béčkový revenge thriller reagující na současné dění na Blízkém východě, ale to by to nesměl dostat do ruky takový matlák. Ten natolik věřil ve své schopnosti, že do toho zakomponoval nevěru, ztrátu otce a teenagerské problémy, což by s primárním tématem těžko tmelil dohromady i renomovanější tvůrce. Výsledkem je nudný mišmaš plný bezobsažného plkání, který vrcholí neskutečně hloupu a směšnou závěrečnou konfrontací, což podporují svými mizernými výkony i sami herci. Z respektu k Beanovi 10%.(1.6.2017)

Každý konflikt má dvě strany, to je jasné. Válka s terorismem je toho také důkazem. Nemůžeme se prostě spolehnout na to, že budou trpět nevinní jen na jedné straně. Ne, budou trpět na obou. Tenhle snímek se to snaží ukázat v takovém lehčím thrillerovém tempu, které není pořádně vyhroceno, snad až ke konci. Ale za mě průměr.(17.7.2017)

• majo0007

Keby tento film premietali v "South Parku", na Kanadu by už letela armáda dronov!(6.7.2017)

V krátké době druhý film, který se zabývá lidmi, kteří "hrají videohry v reálu". To, co může na někoho působit jako překombinované mi naopak přijde reálné "nedokonalostí" scénáře. Absenci provařených hvězd také vítám. ...PS: Jak vidím, hodnotím proti většině. No, co naděláme. Kdybych věděl dopředu, že to natočil tento režisér, který předtím napáchal příšerné filmy, nebo četl zdejší recenze, tak bych se na Drone asi taky díval s velkým despektem.(25.10.2017)

• celticek

Citové výlevy u rodinné večeře jsou prostě k nasrání. Jak zahýbající manželky tak ten výplod od syna. Sean ještě v pohodě. Do té doby průměrné béčko. Posledních 15 minut je katastrofa.(29.10.2017)

• baclajean

Príliš dlho sa film naťahoval, kým prišlo k vyvrcholeniu deja.(15.8.2017)

• matolos1

Uffff toto bol veľmi ťažký oriešok. Prvých 45 minút to vyzerá ako veľmi neucieľene usmernená americká telenovela, kde tatko má dôležitú robotu ale jediné čo popri tom rieši je napísanie smútočného prejavu a zrovnávanie si vzťahov s ostatnými členmi rodiny, synček je teenager a matka robí bla bla bla bla...... Ešte som si povedal, že to znesem, neberúc na ohľad vyprávačskú nezručnosť v spojení so scénami, kde dopredu vieme, čo sa bude diať. Lenže potom prišla druhá polovica, ktorá odokryla zarážajúci pohľad na herecko-neschopný ošial, kde ste mali chuť prísť tam, zastaviť natáčanie filmu a povedať chlapcom nech idú kade ľahšie. Nevoľnosť dokresluje napitý kameraman, neustále sprosto pulzujúca alah akbar hudba a chudáčisko Sean Bean. Načo americký režiséri zúfalo prekrúcajú názory, ktoré majú ľudia už dlho zakorenené v mozgoch? Slabý námet v totálne amáterskej remeselnej forme neposkytne silný zážitok.(28.5.2017)

• zekon

Hnus, nuda, nesmysl.(6.8.2017)

• Shanen29

Ne ne,ten film je špatný již od začátku.(15.7.2017)

• CHYREN

Moje země neposílá drony, ale jsme součástí koalice NATO. Nemusel bych tady nic obhajovat, ale budu: Za co se máme my z naší (euroatlantické) civilizace omlouvat?! Naopak. Měli by nám podobní děkovat za to, že zabíjíme nejméně ze všech civilizací a nejčastěji ze všech civilizací, kteří jsou zločinci a páchají své zločiny nejen na nás, ale i na vlastních lidech. Tento film je vrcholně pokrytecký. Kanadský, jak jinak. Cca. 35 milionů lidí v druhé největší zemi světa. Tady se dá ještě idealisticky snít o dokonalé multikulturní společnosti. Tady se dá ještě žít ve světě bláznivých šílených pseudohumanistických sraček. Ještě chvíli ano. Tento film je sračka. Útočí přímo nejprimitivnějšími argumenty. Jakoby lidstvo a jeho přežití mělo být vždy závislé na osudu nějakýho umaštěnýho Daeš. Či Tálibánce. Byl bych rád, kdyby už si to konečně ti idioti přiznali: Chyby, které děláme my a naše civilizace ani zdaleka nemůže nikdo srovnávat s ostatními. Protože ti ostatní by bez nás zničili lidstvo už včera. Nemáme se za co omlouvat. Můžeme se jen i nadále snažit o co nejmenší ztráty na nevinných.(3.6.2017)

• potok.009

Představa hackera, který někde z Pákistánu zjistí adresu pilota dronu od CIA, který mu měl zabít rodinu, je nesmyslná.(3.7.2017)

• Kushina

Klasické béčko. Hodně paradoxů a nesmyslů. Nelíbí se mi, že z Muslimáčků dělají nevinné oběti. Tahle filmová propagace náboženství mě neskutečně leze krkem. Napínavé tak ze 40% a proto dávám: 40%(28.9.2017)