Perfektní projekt. Moc se mi to líbilo. Nic, co by tady už nebylo, ale řemeslně téměř dokonalé a nenudil jsem se.(16.2.2018)

Povídkové filmy jsou pro mě zpestřením. A tyhle víceméně fantasy příběhy nebyly špatné.(18.2.2018)

První, druhý, pátý příběh se mi líbily nejvíce. Jeden se nedokáže zbavit dojmu, že ty etudy už někde v jiném zpracování proběhly. Ale jinak celkově docela zajímavý film...(18.2.2018)

• Gamekeeper77

Hloupý scénáře nedotažený do konce podtrhujou ještě hloupější herecký výkony. 30%(20.12.2019)

• slunicko2

Filmová globalizace ve zkratce. 1) Je to jako jídlo v hotelu pro byznysmeny. Nepoznáte, co jíte ani odkud to pochází. Pokrm je docela chutný a pečlivě zbavený jakékoli národní či jiné osobitosti. Kdyby film natočili Američani a příběhy se odehrávaly v New Yorku místo v Moskvě, ani bychom si toho nevšimli._____ 2) Nevalný dojem završil český dabing (Nova Cinema mi nedala možnost volby originálního znění)._____ 3) Ale posledních třicet minut je fajn._____ 4) Projekt "Štěstí - je..." měl za úkol pomoci mladým scénáristům, režisérům i hercům uskutečnit svou představu. Devítičlenná porota vybrala na konkursech 14 scenáristů, které angažovalo studio Disney, aby své návrhy zpracovali. Z nich americká produkce a ruská porota vybraly 7 k realizaci. Širšího výběru námětů se zúčastnila i laická veřejnost prostřednictvím hlasování na internetu. Dále bylo vybráno i 7 režisérů a uskutečněn i casting. Další zajímavosti k projektu. _____ 5) Nakonec se díla účastnilo 9 scenáristů, 7 režisérů (proč tu nejsou všichni uvedeni?), produkce od Disneyho a ruští herci._____ 6) Několik zajímavých mladých herců: 20letý Pavel Tabakov (cyklista Viktor - Štěstí na Ladoni), 18letý Vasilij Rakša (prodavač kol - Štěstí na Ladoni), 26letý Alexandr Petrov III (Arťom - Dobrodružství začíná), 28letý Dmitrij Savkin (Griša - Dobrodružství začíná), 22letý Fjodor Bavtrikov (Andrej - Cirkusová princezna), 18letý Arsenij Krakovskij (Alik - Anděl lásky první třídy).(4.6.2018)