• Real Tom Hardy

"PAYBACK IS A BITCH!" ---------- Po WM je všetko katastrofálne, ako zvyčajne. Mimochodom, dom zo segmentu House of Horrors sa zhodou okolností predáva tu, za 36k: ----------- http://www.movoto.com/richmond-mo/611_1882145/for-sale/(1.5.2017)

Priemerná show s lepšími aj horšími momentmi, avšak žiadnym trvale zapamätateľným. Snáď sme dosiahli dno a už sa len odraziť.(11.1.2018)

CHRIS JERICHO VS. KEVIN OWENS - 3* - Bojím se chvíle, kdy znovu Y2J odejde z WWE. Bez něj to ztratá ten šmrnc, který dokáže vytvořit jen on. AUSTIN ARIES VS. NEVILLE - 3* - Asi dva nejlepší CWC wrestleři. Ukázali dost solidní show. THE BAR VS. HARDY BOYZ - 4* - Paráda! Asi nejlepší zápas celé show. Hardy boyz to prostě mají v sobě a Sheamus se Ceasarem jsou hrozně zábavní. BAYLEY VS. ALEXA BLISS - 2* - Divas se zase vrací do nudné éry. RANDY ORTON VS. BRAY WYATT - 4* - Nakonec ty čtyři dám, i když myslím, že horror house match mohl znamenat něco trošku lepšího. SETH ROLLINS VS. SAMOA JOE - 2* - No nepotěšili mě. Seth jde trošku dolů. ROMAN REIGNS VS. BRAUN STROWMAN - 3* - Nebylo to špatné a naštěstí to nebyl klasický romanshit.(3.7.2018)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Born for Greatness“ od Papa Roach. (TheSpearCZ)