Land of Smiles

Darren Morze

Caitlin Stryker

Kyle Cassie
  • ARI50

Takové nádherné místo, a k tomu ještě na horor a tak se toho nevyužilo.(22.5.2017)

• kaylin

Popravdě mi bylo celkem jedno, jak to s postavami filmu „Land of Smiles“ dopadne. Jako kdyby se tvůrcům nepodařilo přijít ani s jednou, která by vás dokázala zaujmout a kvůli které byste chtěli snímek dokoukat. Nečeká vás ani nijak velké překvapení. A co si budeme povídat, klauni tady působí samoúčelně a vlastně i nepatřičně. Tohle se nepovedlo, což je vzhledem k zajímavému prostředí tragické.(18.5.2018)

• Michalsafr

Natočit to jako pornáč, ještě hvězdu přihodím.(9.5.2018)

• Hernycztek

Nemám moc ponětí, co jsem právě viděl. Nápad nebyl sice vůbec špatný, ale provedení zůstalo kdesi za očekáváním. V podstatě vůbec žádné vysvětlení úvodu a hned se ocitáme v Thajsku. Natočeno je to Found Footage formou, která zachycuje tři kamarády na záchranné misi, která vypadala spíše jako dovolená. Občas tam problikly záběry klauna s unesenou ženou, ale doteď nechápu k čemu tam vlastně byly, protože nijak nezapadaly do děje. Ono to celé působilo bezvýznamně, jednotlivé scény na sebe absolutně nenavazovaly, a nejde tak přesně určit ,,co nám tím chtěl autor říci." Natočené to je na poměry FF moc pěkně, ale herci za nic nestáli. Nemá to vůbec nic společného s hororem, není tu jediná gore scéna nebo něco, co by vystrašilo. Jako hodně špatný thriller by to ale obstálo..(20.5.2017)