poster

Land of Smiles

Horor / Thriller

USA / Rakousko / Thajsko, 2017, 95 min

Režie:

Bradley Stryker

Scénář:

Bradley Stryker

Kamera:

Markus Mueller

Hudba:

Darren Morze

Producenti:

Caitlin Stryker

Střih:

Kyle Cassie
(další profese)
 • ARI50
  **

  Takové nádherné místo, a k tomu ještě na horor a tak se toho nevyužilo.(22.5.2017)

 • kaylin
  *

  Popravdě mi bylo celkem jedno, jak to s postavami filmu „Land of Smiles“ dopadne. Jako kdyby se tvůrcům nepodařilo přijít ani s jednou, která by vás dokázala zaujmout a kvůli které byste chtěli snímek dokoukat. Nečeká vás ani nijak velké překvapení. A co si budeme povídat, klauni tady působí samoúčelně a vlastně i nepatřičně. Tohle se nepovedlo, což je vzhledem k zajímavému prostředí tragické.(18.5.2018)

 • Michalsafr
  *

  Natočit to jako pornáč, ještě hvězdu přihodím.(9.5.2018)

 • Hernycztek
  *

  Nemám moc ponětí, co jsem právě viděl. Nápad nebyl sice vůbec špatný, ale provedení zůstalo kdesi za očekáváním. V podstatě vůbec žádné vysvětlení úvodu a hned se ocitáme v Thajsku. Natočeno je to Found Footage formou, která zachycuje tři kamarády na záchranné misi, která vypadala spíše jako dovolená. Občas tam problikly záběry klauna s unesenou ženou, ale doteď nechápu k čemu tam vlastně byly, protože nijak nezapadaly do děje. Ono to celé působilo bezvýznamně, jednotlivé scény na sebe absolutně nenavazovaly, a nejde tak přesně určit ,,co nám tím chtěl autor říci." Natočené to je na poměry FF moc pěkně, ale herci za nic nestáli. Nemá to vůbec nic společného s hororem, není tu jediná gore scéna nebo něco, co by vystrašilo. Jako hodně špatný thriller by to ale obstálo..(20.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace