poster

Predator Dark Ages

Krátkometrážní / Akční

Velká Británie, 2015, 25 min

Režie:

James Bushe

Hudba:

Juan Iglesias
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POciSEM
  odpad!

  Ten predátor byl dobře udělanej ale ty rytíři?Originalita za každou cenu.Měl sem problém už s pirátama v Rodriguezově verzi scénáře ke třetímu dílu a zaplať pánbůh že tohle je jenom fan film.Chlapy měli k dispozici lepší potvoru než Sandy Colora a takhle to prokoučovali.Přitom stačilo navlíknout pár frajerů z místního gymu do maskáčů,nechat je pobíhat s airsofťáckýma kvérama po lese a konečně tak natočit příběh Jimma Hoppera a jeho party bouchačů se kterýma to nedopadlo zrovna nejlíp.Palec nahoru za tu odvahu natočit to ale ten film mi přišel vyloženě trapnej(15.6.2015)

 • sskrblik
  **

  Nápad na téma Predátora ze středověku není špatnej, na amatérské poměry to bylo slušně natočené, ikdyž si krátkometrážní Predator Dark Ages půjčuje nápady z prvního dílu série. Defakto nic nového pod sluncem po stránce děje, avšak zpracované je to solidně co se kamery týče, u herců se dá ocenit snaha. Je rovněž vidět že by kulisy mohli být lepší, dále by se dalo zapracovat na kostýmech, děj by mohl být rozvinutější a nevím nevím jestli by partička rytířů odolala krvežíznivému vetřelci z jiné planety. Nicméně přesto všechno bych to zcela nezatracoval. Buďme rádi, že takové filmy z oblíbených filmových světů vůbec vznikají.(22.12.2015)

 • Gilmour93
  **

  Jestliže to krvácí, můžeme si nasadit přilbu, přes kterou není nic vidět a čekat na to v jabloňovém sadu.. Snažil jsem se k tomu přistupovat jako ke kraťasu stvořenému fandy s omezenými finančními prostředky, ale bohužel. Herecké výstupy jsou vesměs tragikomické (vládne Legolas v sukni), listnatý les svádí spíše ke sběru hub než lovu vesmírného monstra, závěrečné mírové řešení je naprosto dementní a de facto všechny dobré věci jsou jen díky využití zvukové stopy originálu (Silvestriho hudba či řev Predátora). Lovit tyhle zmatené templáře a čestné saracény pro něj muselo být jako rybaření s ručním granátem..(1.9.2017)

 • konysua
  **

  Většina kraťasu rekapituluje nebo nejspíš vzdává hold prvnímu dílu s Arniem. A proč? Originalita nesahá ani do ostatních částí souboje křižáka s vesmírným lovcem. Finální střet je až únavně pomalý, i když jde vidět jak si dredatej užívá těžkopádnost jeho protivníka. Mno, já predátora poctím tak, že se podívám na jak namakaný rakušák rozmetá Hi-Tech hnusáka. Tečka. 4/10(11.6.2015)

 • milka
  ***

  Jako nápad dobrej a atmosféra i brutální akce udělají fandovi také docela radost. Jenže jakmile otevřou zoufalí neherci pusu a začnou něco řešit, je to strašný průser. A jelikož se zde mluví většinu stopáže, je to i přes účast největšího vesmírnýho řízka celkem nuda. A to je zatracená škoda.50%(10.7.2015)

 • - Adrian Bouchet, představitel ústřední postavy templáře, se již s Predátorem ve své herecké kariéře setkal. Vidět jste ho mohli ve vedlejší roli v Vetřelec vs Predátor (2004). (-Victor-)

 • - Film vznikl pomocí Kickarsteru. Film podpořilo 159 lidí, kteří dohromady přispěli 5525 liber. Ve výsledku se podařilo projekt zafinancovat jen tak tak. Základní hranice pro realizování projektu byla totiž 5000 liber. Tvůrci slibovali, že při překročení této částky, budou moci nabídnout alespoň našlapaný trailer. (-Victor-)