Reklama

Reklama

Predator Dark Ages

Trailer
Krátkometrážní / Akční
Velká Británie, 2015, 25 min

Obsahy(1)

Amatérský krátký film popisuje, jak v dobách temna je povolána skupina templářských rytířů k polapení šelmy. Tuto skupinu doplní ještě saracén, který se s touto šelmou potkal již v Jeruzalémě. Skupina válečníků brzy zjistí, že ona šelma je právě Predátor! (Dieman)

Videa (1)

Trailer

Recenze (76)

Shakers 

všechny recenze uživatele

Celkom fajn, už veľa krát si fanúšikovia ale aj ja kladný otázku, ako by to vyzeralo keby Predator pristal o pár storočí skôr. Tento amatersky, krátkometrážny, akčný Predatorský náhul, síce neviem za koľko uvarili, ale celkom sa im to podarilo. Je to dosť dobrá vyvražďovačka v lese s Templármi a jedným Saracenom a Predatorom. Celkom šikovná kamera, prostredie, vynikajúci Predator, zvukové efekty a hlavne atmosféra, ktorej najviac pomáha Silvestriho soundtrack. Ja som spokojný, aspoň som sa dočkal Predatora v Dark Ages. 70% - 3* ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Templár a moslim v súboji s "neviditeľným" zlom z inej planéty v dobe "temna". Takže, to že Kolumbus neobjavil Ameriku, to už vieme niekoľko rokov. V tomto snímku sa divák dozvie, že Arnold taktiež nebol prvým, ktorý lovil kráčajúcu "džungľu" s laserom na ramene. Koľká že to irónia v samom závere. Ale o to tu nejde. Snímok na päť hviezd nemá, ale jedna mi príde taktiež sakramentsky málo. ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Jestliže to krvácí, můžeme si nasadit přilbu, přes kterou není nic vidět a čekat na to v jabloňovém sadu.. Snažil jsem se k tomu přistupovat jako ke kraťasu stvořenému fandy s omezenými finančními prostředky, ale bohužel. Herecké výstupy jsou vesměs tragikomické (vládne Legolas v sukni), listnatý les svádí spíše ke sběru hub než lovu vesmírného monstra, závěrečné mírové řešení je naprosto dementní a de facto všechny dobré věci jsou jen díky využití zvukové stopy originálu (Silvestriho hudba či řev Predátora). Lovit tyhle zmatené templáře a čestné saracény pro něj muselo být jako rybaření s ručním granátem.. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Mno tak teda nevím. Všichni tu vyřvávají pocta, pocta, ale dle mého názoru je to jenom prachsprostá vykrádačka prvního Predátora, akorát tu místo vojáků pobíhají středověcí rytíři což je teda podle mě pěkná debilita. Jinak už to nepřichází z ničím novým a pouze to kopíruje určité scény z Predátora 1. Tu 1* dám za slušný provedení největšího mimozemskýho killera a celkově za tu solidní technickou stránku vzhledem tomu, že se jedná o amatérský počin. Chvílema jsem uvažoval i o 2*, ale bohužel ten stupidní konec to zabil.20% ()

Beckett51 

všechny recenze uživatele

Můj genitální smysl mi říká, že jsem se stal svědkem překročení hodně tlusté hranice mezi amaterským fan-filmem a profesionálním fan-filmem, který by se ani nemusel stydět jít do kin. Obvykle jakmile má nějaký fan-film více než 15 minut, začínám cítit samoúčelné natahování a konečky nehtů na ruce mi mizí rychlostí nového Tokijského rychlo-vlaku (takže hodně rychle- hehe), ale v tomto případě mi bylo líto, že to nebylo klidně o deset minut delší. "I am afraid of no man. -This is no man we hunt." ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Film vznikl pomocí Kickarsteru. Film podpořilo 159 lidí, kteří dohromady přispěli 5525 liber. Ve výsledku se podařilo projekt zafinancovat jen tak tak. Základní hranice pro realizování projektu byla totiž 5000 liber. Tvůrci slibovali, že při překročení této částky, budou moci nabídnout alespoň našlapaný trailer. (-Victor-)
  • Adrian Bouchet, představitel ústřední postavy templáře, se již s Predátorem ve své herecké kariéře setkal. Vidět jste ho mohli ve vedlejší roli v Vetřelec vs Predátor (2004). (-Victor-)

Reklama

Reklama