Příšerákovi

Príšerákovci

• Austrálie

Animovaný / Rodinný

Německo / Velká Británie, 2017, 96 min

Neni to uplna sracka, ale s Hotelem Transylvanie se to fakt merit nemuze. Pribeh je sice fajn, ve vysledku sice dojde na stary dobry rodinny hodnoty, ale poucovani neni moc nuceny, dej se nikde zbytecne nezdrzuje, postavy v zasade sympataci, forku dost a nektery fakt fajn, ale celkove to proste pusobi strasne levne, ani vlastne nevim proc. Zkouknout se to da, ale cloveka to tak nak vlastne ani nezajima. Slabsi 3*.(4.10.2018)

• juta

Stylově jako Hotel Transylvánie, tudíž mě to ani tentokrát moc nebavilo a celý film koukat na to, jak honí čarodějnici, aby vrátila rodince jejich předešlý vzhled, to taky není úplně ideální. Přiznám se, že jsem chvílema usínal. Lepší dvě hvězdičky.(3.7.2018)

Pohodové a miestami i trochu zábavné, no veľkú slávu nečakajte. Najlepší bol ten tatko, s ním bola najväčšia sranda. Menšie deti si to užijú, staršie už len odzívajú. Aspoňže to malo pekné poučenie na záver. Priemer. 60/100(30.3.2018)

• Ivoshek

Je to takové nijaké. Celá ta kreslená blbost kolem mě proplula jak nic... jasně, myšlenka s rodinou je fajn. Ale jinak tam nějak nic moc zásadně zajímavého nebo vtipného nevidím. Doby Asterixe jsou prostě pryč a už se nevrátí.(7.11.2017)

Hezký animák, který neurazí.(2.4.2018)

• oLí

Animací ani námětem tohle určitě za špičkou nezaostává. Postavy dobře načrtnuté.. co Příšerákovi táhne k absolutnímu dnu je ale strašně očividná a marná snaha napodobit to nejlepší z úspěšných animovaných filmů posoledních let. A korunu tomu nasazujou vtipy s prděním a žraním ušního mazu, to jako fakt?! Kino plný děcek, ale atmosféra jak na pohřbu. Takhle rozhodně ne!!! ( musel jsem na to jít s neteří a synovcem ) 3/10.(28.11.2017)

• kaylin

"Hotel Transylvania" byl docela úspěch, ta proč nenatočit něco, coby se tomu podobalo, co by vlastně tak trochu parazitovalo na tom, co snímek dovedl - přitáhnout nějaké publikum. Postavy jsou zde stejné, jen v horší animaci, a co je ještě horší, také s humorem, který v konečném důsledku vlastně není moc dobrý.(28.2.2018)

"Monster Family" má podľa mňa veľmi dobrý nápad, pár dobrých fórov, ktoré pobavia, no v celkovom prevedení ide o dosť slabý film. Hneď na úvod poviem, že som od filmu nečakal dokopy nič iné, len to, aby ma pobavil. Koniec koncov, ten nápad sa dá využiť na komediálne zlato. Výsledok však prechádza do všetkých možných klišé. Rodinné hádky sú tu všade a čoskoro už sú otravné. Čo sa postáv týka, tak mám pocit, že sú veľmi nezaujímavé, málo spracované a viac vychádzajú ako jednoliate postavy, ktoré nemajú žiadny výrazný charakter. A rozhodne sa dalo ísť s nimi viac do hĺbky. A ak už nie s rodinou Wishbonovcov, tak minimálne ostatní mali dostať niečo viac do svojich postáv. Dracula je mysteriózny gentleman a má pár dobrých hlášok, no dostáva veľmi málo priestoru. Baba Jaga by si ho zaslúžila oveľa viac a je najmenej využitá postava v celom filme. A kto je tu zastúpený najviac a chcel by som, aby zmizla, tak to je Fay Wishbonova, ktorá je absolútne neznesiteľná. Otravná až to bolí. Večný sťažovateľ, všetko je matkina vina, neustále šikanuje svojho brata a má milión rečí o tom, ako je všetko na dve veci. Nedá sa ju počúvať. Animácie sú okey, ale mohli sa tvorcovia snažiť trošku viac. Ale pozerať sa na to dá. Uznávam. Humor je trošku mix. Nemôžem povedať, že by som sa narehotal a rozhodne je tu aj kopec zabitých momentov s prdením a grganím, ale iné gagy zase fungujú a aspoň som sa trošku zasmial. Dospelým odporučiť nemôžem, deti si možno pri tom trošku oddýchnu. Ale čakal som minimálne viac kreativity. Hodnotenie: C(20.2.2018)

• Master19

Roztomilá "monstra" po sto padesáté. A příběh je jako přes kopírák, závěr ani nemůže být jiný než že fyzický vzhled není vše, důležité je to co je uvnitř. Blááá, obal prodává, to víme všichni. Pochybuju, že to nějakou šeredku uklidní a přestane mít trauma z pošklebujících se spolužáků. Tvůrci si každopádně vyhráli se sexy mamčou upírkou kterou rozverně dabuje Sabina Laurinová a vtip dodává moula taťka. Když už není kde brát aspoň vypustí zelený oblak... Ha, ha. Dívat se na to dá, neurazí, nenadchne...(9.4.2018)

• Streeper

Na tuhle pohádku jsem šla s vědomím, že to bude podobné jako Hotel Tranyslvánie, možná se to tím malinko inspirovalo, ale kvalitou je to úplně pod bodem mrazu. Je to nudné, zdlouhavé a vůbec to není vtipné. Scéna, kdy upírka honí čarodějnici je trapná a zbytečně dlouhá. Možná tahle pohádka bude bavit úplně ty nejmenší, ale rozhodně to není pohádka pro větší děti či pro dospělé.(15.11.2017)

• kklepkaa

Tak tohle byla trapná napodobenina Hotelu Transylvánie. Snad všechno už jsme někde viděli a daleko lépe zpracované. Jinak vizuál dost překvapil, ale to je tak všechno.(26.3.2018)

Výborný film. 80%(26.3.2018)

• Gogo333

Původně jsem myslel, že jde o USA film, ale až teď koukám, že jde o německý. To aspoň vysvětluje nic moc animaci a ten nudný děj. Jen nechápu, kde se tam vzali Frost, Isaacs a Watsonová, docela jich škoda pro takový film. Nápad docela i ušel, ale provedení bylo mdlé. Chyběl tomu nějaký humor a trocha akce by taky prospěla.(26.3.2018)

Začátek byl docela příjemný, dobře zracován, a bavilo mě to. Postupem času to ale začalo být hrozně takové zmatené a překombinované. V samotném závěru má šla pozornost stranou. Koukatelné to je, ale nadchnout to moc nedokáže. Sem tam se postavám podaří utrousit nějaký vtip, ale to je všechno. Většina uživatelů zde porovnává Příšerákovi s Hotelem Transylvánie, což si myslím, že je neporovnatelné.(28.10.2018)

• M.i.k.e

jeden z těch animáků druhého až třetího sledu.Nevypadá to vyloženě zle,příběh jde hodně po tradičních hodnotách,fórků je relativně dost,ale ne všechny fungují.Prostě průměr...nebo spíš lehce pod...40%(22.10.2018)

• lykan9

Příšerákovi jsou doslova příšernost. Je to nudné, vůbec to není vtipné a jelikož má být takový film zaměřen pro ty nejmenší, tak téma bylo nevhodné. Které dítě zajímá téma krize v manželství. Nejen, že jsem se nudil já, ale dokonce i moje tříletá dcera, která se směje pomalu všemu. Rozhodně nedoporučuji!!!(5.11.2017)

• oveckaoa

Hodně promarněný potencionál přitom trailery vypadaly parádně a animák mohl zaplnit dobu mezi čekáním na Hotel Transylvánia 3. Bohužel kromě Emmy jsou všechny postavy přes držku máme zde malého intoše co si myslí, že je nejchytřejší dítě na světě a šikanují ho pak holku a její pubeproblémy s klukama a krásou a fotíka co má věčně moc práce. Do Emmy se zamiluje Drákula (tady vypadá jak metrosexuál z nějakého módního časáku) a přiměje jakousi čarodějnici co mluví jak mistr Yoda, aby je všechny proměnila v monstra. Člověk by řekl, že po proměně bude aspoň sranda, ale to by se mýlil inteligence otce klesne z nuly na mínusové položky a ostatní na tom nejsou o nic lépe. Bohužel z cca 20 vtipů padne na úrodnou půdu tak 1 až 2 a i příběh nic moc. Závěrečný plán záporáka je těžký úlet i na animák a to nemluvím o chybějících scénách z trailerů (ta scéna v tom železničním vagonu ani není). 40 procent za obřího skarabea a ty 1-2 vtipy co mě pobavily už ani nevím které.(24.3.2018)

Neurazí, ani príliš neboduje.(11.4.2018)

• Likan7

Tady někdo koukal moc na Hotel Transylvánie, a chtěl se pokusit udělat přesně takový hit. Bohužel tu je vidět jak moc to Hotelem chtělo být a bohužel to nedosahuje svého staršího a slavnějšího bratříčka ani zdaleka. Za měsíc nebudu vědět, že jsem takový film viděl, poněvadž v něm není vůbec nic zajímavého a dobré vtipy a scénky by se dali spočítat na prstech jedný ruky.(1.6.2018)

• himor

Toto bola blbosť so slabým príbehom a navyše sa mi zdalo, že to nieje také "pekné" ako je v poslednej dobe zvykom. Neviem čo viac dodať, asi len to, že nekukať. 35%(15.10.2018)

Je to příjemná a pohodová pohádka na kterou se dá koukat.(19.10.2018)

60%(11.11.2017)

• Robbi

Dlouho jsem se rozhodoval, zda dát takové hodnocení, ale ať jsem se na to díval ze všech stran, prostě jsem nenašel důvod, proč vytáhnout i tu jednu hvězdu. Nejenže tenhle film při mé návštěvě kina nebavil mnoho dospělých, ale ani děti, ještě je to tak okatá agitka rodinné pospolitosti, které podléhá všechno, včetně naprosto nesmyslných dějových zvratů, které nejde omluvit ani argumentem, že to "je jen animák!" Nulová zábava, spousta klišé a žádné překvapení - ba co víc, některé postavy jsou tak vlezle protivné, že ač se tváří jako spasitelé kladného přístupu k životu, stálo by za to je poslat ke všem čertům.(13.11.2017)

Jednoduchá oddychovačka, v ktorej nie je potrebné hľadať veľké veci. Určite by to mohlo dopadnúť lepšie, ale z celkového hľadiska ten výsledok nie je zlý. Samozrejme je tu vidieť inšpiráciu od podobných (známejších) animákov. Obrovský potenciál v trojici netopierov zostal nevyužitým. Ponaučenie na záver samozrejme nechýba. PS.: Pani Whishbonova ako upírka je neodolateľná. Osobné hodnotenie: 72% (***) (22.6.2018)

Wishobonovi jsou obyčejná rodinka - máma Emma vede neúspěšné knihkupectví a ze všech sil se snaží ostatní přimět, aby spolu trávili víc času, její manžel je tak zmožený prací, že všechno prospí, starší dcera považuje matku za nejtrapnější bytost na světě a přeje si být krásná a nejmladší Max je sice génius, ale ve škole mu strkají hlavu do záchodu. Pak se do toho ale přimotá ježibaba, Drákula a bum bác, z rodinky jsou příšery - upírka, Frankenstein, mumie a vlkodlak. A jak z toho ven, není jasné. Příšerákovi vznikli na motivy německé knížky pro děti a je to znát - film je plný poselství a životních pravd, které by z malých diváků měli udělat lepší lidi. Že na vzhledu nezáleží. Že se člověk nesmí bát. A že být děsivou postavou zase není tak boží. Že nejdůležitější je rodina. A tak dál, a tak dál... Jaký budete mít názor, až si to dokoukáte, záleží na tom, s jakým očekáváním jste si to pustili. Pokud jste přivedli drobotinu a prostě se jí chtěli na hoďku a půl zbavit, budete nadšení. Ve filmu se krká, prdí, padá, zkrátka všechno, čemu se všichni pod pět zasmějí. Pokud jste se ale chtěli pobavit i vy sami, smůla. To se holt v Británii a Německu od Amíků ještě nenaučili. A že k tomu bylo dost příležitostí! Film zůstal na úrovni průměrné dětské zábavy, ze které si vlasy nudou nevyškubnete, ale usmějete se maximálně dvakrát. Snad příště. (60%)(22.9.2018)

• kilobyte

Skoro při každém pokusu o vtip jsem se cítil trapně, že na takovýhle film vůbec koukám. Ale jelikož asi nejsem normální, tak jsem to dokoukal. Ještě že jsem tak učinil, jinak bych přišel o další morální ponaučení, tedy pořád to samé, o tom jak rodina musí držet pospolu. Film bych doporučil jen lidem co mají rádi prdění a nebo nemají rádi své děti. :D(29.10.2018)

Tak jsem přišel s Honzíkem(7 let) do kina, uvelebil jsem se, zachumlal do mikiny a čekal kdy přijde spánek. Ten se překvapivě nedostavil. Zato se mi dostalo celkem příjemné akce na jejíž konci zjistíte, že rodina je základ státu a basta! Jediné co mě neskutečně iritovalo byla Baba Jaga co mluví jako Mistr Yoda. A co mě bavilo? Sexistické vystupování Emy upírky.... :-)(3.11.2017)

• Scraffy

Debilný animák s divnou animáciou a ešte divnejším scenárom. Toto nám dať v roku 2017? A pre deti? Hrôza.(22.4.2018)

55%(3.11.2018)

• aarber

Animovaný příběh milfky v krizi středního věku se spoustou zbytečných odboček, které zdržují od rozuzlení, zda se oddá fešnému Drákulovi, nebo se smíří s životem po boku nudného a neustále prdícího otce svých otravných dětí. Takový prequel Zoufalých manželek(19.11.2017)

• Baru.No1

Tak tahle pohádka se rozhodně nepovedla. Byla to jedna velká nuda! Co ještě víc sráží tuhle pohádku je snaha o napodobení Hotelu Transilvanie, které se teda taky moc nepovedlo :((1.12.2017)

Animák přirovnávaný často k Hotelu Transylvánie. Pro mě tedy určitě o dost lepší. S filmem Příšerákovi za mnou přišel devítiletý brácha s tím, že je to teď jeho nejoblíbenější film. Byla jsem upřímně trochu skeptická, ale pak jsem s ním nadšeně koukala od začátku až do konce.(9.8.2018)

Čekal jsem víc. Dle ukázek to vypadalo na skvělý film plný gagů a legrácek. Ty tam byly, ale spíše v prvních 15 minutách. Pak jakoby tvůrci vystříleli munici a sklouzl film ke klasické až trochu temnému dospěláckému scénáři. Na několika místech jsem si říkal, že to snad ani děti nemohou pochopit o co jde, případně to působí až hororově. Na to že jsem čekal vtipnou oddechovku typu Hotel Transylvanie, jsem se těžce spletl. Mě se film celkem líbil, ale rozhodně to není vyloženě komedie pro děti.(3.11.2017)

• Metatron

Na to se vážně hodí jen to slovo z hodnocení. Odpad.(22.11.2017)

• Shitonit

Děkuji Happy Family, že mi zkazila Happy nedělní odpoledne.(17.12.2017)

• AlexPol

Horší než Emoji... Trapná napodobenina všeho co se dá, zdlouhavé a nezábavné vyprávění. Tohle je spíš Meme(26.12.2017)

• bratr_jezek

Každý rodič to možná zažil. Váš partner na vás nemá tolik času, je zavalen prací a nepodporuje vás ve vaší strategii výchovného působení na děti. Jedno dítě je chytré, ale vlezlé, ve třídě šikanované a těžko si k němu hledáte cestu. To starší je typický teenager, což je snad ještě horší, věčně v opozici, problémy a revolta. Když pak zasáhne láskou poblázněné monstrum, čarodějka a jedna kletba, máme z rodiny skutečná monstra. Nápad na spoustu vtipů, bohužel jich je využito tak třetina a ne všechny pobaví tak, jak si asi tvůrci představovali. Chování hlavního "záporáka" se tak rychle mění (za zamilovaného v žárlivého, drsného, diktátorského, svět ničícího atd.) a působí dojmem, že vlastně tvůrci neví, kam film směrovat a jak dobrý nápad natáhnout na celovečerní film. Jen díky jasnému poselství o síle rodiny a důležitosti každého člena přidávám hvězdu aspoň do podprůměru, ale starší děti a dospělí se u toho budou spíš nudit.(5.3.2018)

• omega_SK

Typicky nemecke. Nemame fantaziu ... nevadiiii. Nemame pribeh ... nevadiiii šak zaparazitujeme. Nevieme filmovat ... nevadiiii, narveme do toho looooooooove a juchuuuu do kina s tym, ved divak je dilino ..... zaplati za kazdu kravinu.(24.3.2018)

• jabbo123

Dvě hvězdy jenom za zpracování a řemeslnou práci animátorů. Po příběhové stránce tento animák nedoporučuji ani pro děti - pokud nechcete aby si mysleli, že když zničíte slunce, nastane na Zemi doba ledová. Nechci od pohádky nějaký realismus, ale úplné hlouposti a nedostatek kreativity už vůbec ne. A tenhle film je jen snůškou docela pěkných obrázků, bez kvalitnějšího příběhu nebo zajímavých postav. A přitom premisa samotná není úplně špatná i když ani třeskutě originální, rozhodně se to dalo pojmout mnohem lépe. Takže spíše podprůměrný animák, který nemohu doporučit nikomu.(1.4.2018)

• Adam1408

No takto: plus je celkom vydarený vizuál, ale pre mňa oproti iným moderným animákom veľmi slabý a nudný príbeh a postavy. Vôbec nič ma tam nenadchlo, ani chvíľu som nebol v napätí, čo sa stane a dosť som sa nudil. Pre mňa ako fandu sveta Star Wars bola jedinou ako - tak vtipnou postavou YodaJaga... dve hviezdy dávam za to, že malej sa to ako tak páčilo...(10.4.2018)