Příšerákovi

Monster Family

Animovaný / Rodinný

Německo / Velká Británie, 2017, 96 min

• lykan9

Příšerákovi jsou doslova příšernost. Je to nudné, vůbec to není vtipné a jelikož má být takový film zaměřen pro ty nejmenší, tak téma bylo nevhodné. Které dítě zajímá téma krize v manželství. Nejen, že jsem se nudil já, ale dokonce i moje tříletá dcera, která se směje pomalu všemu. Rozhodně nedoporučuji!!!(5.11.2017)

• Ivoshek

Je to takové nijaké. Celá ta kreslená blbost kolem mě proplula jak nic... jasně, myšlenka s rodinou je fajn. Ale jinak tam nějak nic moc zásadně zajímavého nebo vtipného nevidím. Doby Asterixe jsou prostě pryč a už se nevrátí.(7.11.2017)

• oLí

Animací ani námětem tohle určitě za špičkou nezaostává. Postavy dobře načrtnuté.. co Příšerákovi táhne k absolutnímu dnu je ale strašně očividná a marná snaha napodobit to nejlepší z úspěšných animovaných filmů posoledních let. A korunu tomu nasazujou vtipy s prděním a žraním ušního mazu, to jako fakt?! Kino plný děcek, ale atmosféra jak na pohřbu. Takhle rozhodně ne!!! ( musel jsem na to jít s neteří a synovcem ) 3/10.(28.11.2017)

"Monster Family" má podľa mňa veľmi dobrý nápad, pár dobrých fórov, ktoré pobavia, no v celkovom prevedení ide o dosť slabý film. Hneď na úvod poviem, že som od filmu nečakal dokopy nič iné, len to, aby ma pobavil. Koniec koncov, ten nápad sa dá využiť na komediálne zlato. Výsledok však prechádza do všetkých možných klišé. Rodinné hádky sú tu všade a čoskoro už sú otravné. Čo sa postáv týka, tak mám pocit, že sú veľmi nezaujímavé, málo spracované a viac vychádzajú ako jednoliate postavy, ktoré nemajú žiadny výrazný charakter. A rozhodne sa dalo ísť s nimi viac do hĺbky. A ak už nie s rodinou Wishbonovcov, tak minimálne ostatní mali dostať niečo viac do svojich postáv. Dracula je mysteriózny gentleman a má pár dobrých hlášok, no dostáva veľmi málo priestoru. Baba Jaga by si ho zaslúžila oveľa viac a je najmenej využitá postava v celom filme. A kto je tu zastúpený najviac a chcel by som, aby zmizla, tak to je Fay Wishbonova, ktorá je absolútne neznesiteľná. Otravná až to bolí. Večný sťažovateľ, všetko je matkina vina, neustále šikanuje svojho brata a má milión rečí o tom, ako je všetko na dve veci. Nedá sa ju počúvať. Animácie sú okey, ale mohli sa tvorcovia snažiť trošku viac. Ale pozerať sa na to dá. Uznávam. Humor je trošku mix. Nemôžem povedať, že by som sa narehotal a rozhodne je tu aj kopec zabitých momentov s prdením a grganím, ale iné gagy zase fungujú a aspoň som sa trošku zasmial. Dospelým odporučiť nemôžem, deti si možno pri tom trošku oddýchnu. Ale čakal som minimálne viac kreativity. Hodnotenie: C(20.2.2018)

• Streeper

Na tuhle pohádku jsem šla s vědomím, že to bude podobné jako Hotel Tranyslvánie, možná se to tím malinko inspirovalo, ale kvalitou je to úplně pod bodem mrazu. Je to nudné, zdlouhavé a vůbec to není vtipné. Scéna, kdy upírka honí čarodějnici je trapná a zbytečně dlouhá. Možná tahle pohádka bude bavit úplně ty nejmenší, ale rozhodně to není pohádka pro větší děti či pro dospělé.(15.11.2017)

• Robbi

Dlouho jsem se rozhodoval, zda dát takové hodnocení, ale ať jsem se na to díval ze všech stran, prostě jsem nenašel důvod, proč vytáhnout i tu jednu hvězdu. Nejenže tenhle film při mé návštěvě kina nebavil mnoho dospělých, ale ani děti, ještě je to tak okatá agitka rodinné pospolitosti, které podléhá všechno, včetně naprosto nesmyslných dějových zvratů, které nejde omluvit ani argumentem, že to "je jen animák!" Nulová zábava, spousta klišé a žádné překvapení - ba co víc, některé postavy jsou tak vlezle protivné, že ač se tváří jako spasitelé kladného přístupu k životu, stálo by za to je poslat ke všem čertům.(13.11.2017)

60%(11.11.2017)

Tak jsem přišel s Honzíkem(7 let) do kina, uvelebil jsem se, zachumlal do mikiny a čekal kdy přijde spánek. Ten se překvapivě nedostavil. Zato se mi dostalo celkem příjemné akce na jejíž konci zjistíte, že rodina je základ státu a basta! Jediné co mě neskutečně iritovalo byla Baba Jaga co mluví jako Mistr Yoda. A co mě bavilo? Sexistické vystupování Emy upírky.... :-)(3.11.2017)

• aarber

Animovaný příběh milfky v krizi středního věku se spoustou zbytečných odboček, které zdržují od rozuzlení, zda se oddá fešnému Drákulovi, nebo se smíří s životem po boku nudného a neustále prdícího otce svých otravných dětí. Takový prequel Zoufalých manželek(19.11.2017)

• Baru.No1

Tak tahle pohádka se rozhodně nepovedla. Byla to jedna velká nuda! Co ještě víc sráží tuhle pohádku je snaha o napodobení Hotelu Transilvanie, které se teda taky moc nepovedlo :((1.12.2017)

Čekal jsem víc. Dle ukázek to vypadalo na skvělý film plný gagů a legrácek. Ty tam byly, ale spíše v prvních 15 minutách. Pak jakoby tvůrci vystříleli munici a sklouzl film ke klasické až trochu temnému dospěláckému scénáři. Na několika místech jsem si říkal, že to snad ani děti nemohou pochopit o co jde, případně to působí až hororově. Na to že jsem čekal vtipnou oddechovku typu Hotel Transylvanie, jsem se těžce spletl. Mě se film celkem líbil, ale rozhodně to není vyloženě komedie pro děti.(3.11.2017)

• Metatron

Na to se vážně hodí jen to slovo z hodnocení. Odpad.(22.11.2017)

• Shitonit

Děkuji Happy Family, že mi zkazila Happy nedělní odpoledne.(17.12.2017)

• AlexPol

Horší než Emoji... Trapná napodobenina všeho co se dá, zdlouhavé a nezábavné vyprávění. Tohle je spíš Meme(26.12.2017)