Příšerákovi

Príšerákovci

• Austrálie

Animovaný / Rodinný

Německo / Velká Británie, 2017, 96 min

Neni to uplna sracka, ale s Hotelem Transylvanie se to fakt merit nemuze. Pribeh je sice fajn, ve vysledku sice dojde na stary dobry rodinny hodnoty, ale poucovani neni moc nuceny, dej se nikde zbytecne nezdrzuje, postavy v zasade sympataci, forku dost a nektery fakt fajn, ale celkove to proste pusobi strasne levne, ani vlastne nevim proc. Zkouknout se to da, ale cloveka to tak nak vlastne ani nezajima. Slabsi 3*.(4.10.2018)

• juta

Stylově jako Hotel Transylvánie, tudíž mě to ani tentokrát moc nebavilo a celý film koukat na to, jak honí čarodějnici, aby vrátila rodince jejich předešlý vzhled, to taky není úplně ideální. Přiznám se, že jsem chvílema usínal. Lepší dvě hvězdičky.(3.7.2018)

Pohodové a miestami i trochu zábavné, no veľkú slávu nečakajte. Najlepší bol ten tatko, s ním bola najväčšia sranda. Menšie deti si to užijú, staršie už len odzívajú. Aspoňže to malo pekné poučenie na záver. Priemer. 60/100(30.3.2018)

• Ivoshek

Je to takové nijaké. Celá ta kreslená blbost kolem mě proplula jak nic... jasně, myšlenka s rodinou je fajn. Ale jinak tam nějak nic moc zásadně zajímavého nebo vtipného nevidím. Doby Asterixe jsou prostě pryč a už se nevrátí.(7.11.2017)

Hezký animák, který neurazí.(2.4.2018)

• oLí

Animací ani námětem tohle určitě za špičkou nezaostává. Postavy dobře načrtnuté.. co Příšerákovi táhne k absolutnímu dnu je ale strašně očividná a marná snaha napodobit to nejlepší z úspěšných animovaných filmů posoledních let. A korunu tomu nasazujou vtipy s prděním a žraním ušního mazu, to jako fakt?! Kino plný děcek, ale atmosféra jak na pohřbu. Takhle rozhodně ne!!! ( musel jsem na to jít s neteří a synovcem ) 3/10.(28.11.2017)

• kaylin

"Hotel Transylvania" byl docela úspěch, ta proč nenatočit něco, coby se tomu podobalo, co by vlastně tak trochu parazitovalo na tom, co snímek dovedl - přitáhnout nějaké publikum. Postavy jsou zde stejné, jen v horší animaci, a co je ještě horší, také s humorem, který v konečném důsledku vlastně není moc dobrý.(28.2.2018)

"Monster Family" má podľa mňa veľmi dobrý nápad, pár dobrých fórov, ktoré pobavia, no v celkovom prevedení ide o dosť slabý film. Hneď na úvod poviem, že som od filmu nečakal dokopy nič iné, len to, aby ma pobavil. Koniec koncov, ten nápad sa dá využiť na komediálne zlato. Výsledok však prechádza do všetkých možných klišé. Rodinné hádky sú tu všade a čoskoro už sú otravné. Čo sa postáv týka, tak mám pocit, že sú veľmi nezaujímavé, málo spracované a viac vychádzajú ako jednoliate postavy, ktoré nemajú žiadny výrazný charakter. A rozhodne sa dalo ísť s nimi viac do hĺbky. A ak už nie s rodinou Wishbonovcov, tak minimálne ostatní mali dostať niečo viac do svojich postáv. Dracula je mysteriózny gentleman a má pár dobrých hlášok, no dostáva veľmi málo priestoru. Baba Jaga by si ho zaslúžila oveľa viac a je najmenej využitá postava v celom filme. A kto je tu zastúpený najviac a chcel by som, aby zmizla, tak to je Fay Wishbonova, ktorá je absolútne neznesiteľná. Otravná až to bolí. Večný sťažovateľ, všetko je matkina vina, neustále šikanuje svojho brata a má milión rečí o tom, ako je všetko na dve veci. Nedá sa ju počúvať. Animácie sú okey, ale mohli sa tvorcovia snažiť trošku viac. Ale pozerať sa na to dá. Uznávam. Humor je trošku mix. Nemôžem povedať, že by som sa narehotal a rozhodne je tu aj kopec zabitých momentov s prdením a grganím, ale iné gagy zase fungujú a aspoň som sa trošku zasmial. Dospelým odporučiť nemôžem, deti si možno pri tom trošku oddýchnu. Ale čakal som minimálne viac kreativity. Hodnotenie: C(20.2.2018)

• Master19

Roztomilá "monstra" po sto padesáté. A příběh je jako přes kopírák, závěr ani nemůže být jiný než že fyzický vzhled není vše, důležité je to co je uvnitř. Blááá, obal prodává, to víme všichni. Pochybuju, že to nějakou šeredku uklidní a přestane mít trauma z pošklebujících se spolužáků. Tvůrci si každopádně vyhráli se sexy mamčou upírkou kterou rozverně dabuje Sabina Laurinová a vtip dodává moula taťka. Když už není kde brát aspoň vypustí zelený oblak... Ha, ha. Dívat se na to dá, neurazí, nenadchne...(9.4.2018)

• Streeper

Na tuhle pohádku jsem šla s vědomím, že to bude podobné jako Hotel Tranyslvánie, možná se to tím malinko inspirovalo, ale kvalitou je to úplně pod bodem mrazu. Je to nudné, zdlouhavé a vůbec to není vtipné. Scéna, kdy upírka honí čarodějnici je trapná a zbytečně dlouhá. Možná tahle pohádka bude bavit úplně ty nejmenší, ale rozhodně to není pohádka pro větší děti či pro dospělé.(15.11.2017)

• kklepkaa

Tak tohle byla trapná napodobenina Hotelu Transylvánie. Snad všechno už jsme někde viděli a daleko lépe zpracované. Jinak vizuál dost překvapil, ale to je tak všechno.(26.3.2018)

• M.i.k.e

jeden z těch animáků druhého až třetího sledu.Nevypadá to vyloženě zle,příběh jde hodně po tradičních hodnotách,fórků je relativně dost,ale ne všechny fungují.Prostě průměr...nebo spíš lehce pod...40%(22.10.2018)

• Gogo333

Původně jsem myslel, že jde o USA film, ale až teď koukám, že jde o německý. To aspoň vysvětluje nic moc animaci a ten nudný děj. Jen nechápu, kde se tam vzali Frost, Isaacs a Watsonová, docela jich škoda pro takový film. Nápad docela i ušel, ale provedení bylo mdlé. Chyběl tomu nějaký humor a trocha akce by taky prospěla.(26.3.2018)

Výborný film. 80%(26.3.2018)

• lykan9

Příšerákovi jsou doslova příšernost. Je to nudné, vůbec to není vtipné a jelikož má být takový film zaměřen pro ty nejmenší, tak téma bylo nevhodné. Které dítě zajímá téma krize v manželství. Nejen, že jsem se nudil já, ale dokonce i moje tříletá dcera, která se směje pomalu všemu. Rozhodně nedoporučuji!!!(5.11.2017)

• oveckaoa

Hodně promarněný potencionál přitom trailery vypadaly parádně a animák mohl zaplnit dobu mezi čekáním na Hotel Transylvánia 3. Bohužel kromě Emmy jsou všechny postavy přes držku máme zde malého intoše co si myslí, že je nejchytřejší dítě na světě a šikanují ho pak holku a její pubeproblémy s klukama a krásou a fotíka co má věčně moc práce. Do Emmy se zamiluje Drákula (tady vypadá jak metrosexuál z nějakého módního časáku) a přiměje jakousi čarodějnici co mluví jak mistr Yoda, aby je všechny proměnila v monstra. Člověk by řekl, že po proměně bude aspoň sranda, ale to by se mýlil inteligence otce klesne z nuly na mínusové položky a ostatní na tom nejsou o nic lépe. Bohužel z cca 20 vtipů padne na úrodnou půdu tak 1 až 2 a i příběh nic moc. Závěrečný plán záporáka je těžký úlet i na animák a to nemluvím o chybějících scénách z trailerů (ta scéna v tom železničním vagonu ani není). 40 procent za obřího skarabea a ty 1-2 vtipy co mě pobavily už ani nevím které.(24.3.2018)

Neurazí, ani príliš neboduje.(11.4.2018)

• Likan7

Tady někdo koukal moc na Hotel Transylvánie, a chtěl se pokusit udělat přesně takový hit. Bohužel tu je vidět jak moc to Hotelem chtělo být a bohužel to nedosahuje svého staršího a slavnějšího bratříčka ani zdaleka. Za měsíc nebudu vědět, že jsem takový film viděl, poněvadž v něm není vůbec nic zajímavého a dobré vtipy a scénky by se dali spočítat na prstech jedný ruky.(1.6.2018)

• himor

Toto bola blbosť so slabým príbehom a navyše sa mi zdalo, že to nieje také "pekné" ako je v poslednej dobe zvykom. Neviem čo viac dodať, asi len to, že nekukať. 35%(15.10.2018)

Je to příjemná a pohodová pohádka na kterou se dá koukat.(19.10.2018)

<< předchozí 1 2