poster

Power Rangers: Strážci vesmíru

 • USA

  Power Rangers

 • Hongkong

  Power Rangers: 戰龍覺醒

 • Japonsko

  パワーレンジャー

 • Mexiko

  Power Rangers

 • Nový Zéland

  Power Rangers

 • Slovensko

  Power Rangers: Strážcovia vesmíru

 • Austrálie

  Power Rangers

 • Velká Británie

  Power Rangers

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA / Hongkong / Japonsko / Mexiko / Kanada / Nový Zéland, 2017, 124 min

Komentáře uživatelů k filmu (396)

 • verbal
  odpad!

  Jste-li, či byl-li jste (ano, satanžel to většinou není léčitelné ani koňskými dávkami antikokotik), nevkusný náctiletý potrat hajzlbáby a řidiče hovnocucu, je tenhle o dvě ligy horší hybrid Fantastické sračky, Bamblbýho a Ninja Mentals pro vás jako stvořený. Už devadesátkový seriál byl naprostým dnem homixovo – hračkářské žumpy, od té doby se zjevně nic nezměnilo, a to včetně efixů na úrovni Chobotnic z druhého patra. Tudíž i zde pubescentně uvědomělá partička důkladně progelovaných multikulti týn buzíků a hormonálně rozhozených zpruzených barbín ve sdružených barvách Benetonu dle scénáře, za který by se nemusel stydět ani certifikovaný mongoloid, zase trapně potírá agresivní krávu s premenstruačním syndromem jménem Rita a retardovaně kungfuje její kameňáky, aby sprasila Zeměplacku a vy jste si měli u čeho bezduše mačkat jebáky, týrat domácí mazlíčky, mohli se dementálně ztotožňovat s některým z těch hloupých, povrchních, popkulturně degenerovaných bezcharakterů a příliš vám to nezavařilo míchu. Perníkovému tátovi očividně došly prachy na drogy, že zaprodal xicht něčemu tak sofistikovanému.(20.6.2017)

 • T2
  **

  Rozpočet $100miliónovTržby USA $85,364,450Tržby Celosvetovo $142,337,903Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Ten seriál som neznášal. A aj preto som čakal ďaleko väčšiu hrôzu. Nakoniec sa to dalo vydržať až do konca. Vizuálna a triková stránka bola dosť dobrá, nebila do očí ako u iných podobných produkcii. Skôr mi vadilo to nevýrazné obsadenie, hlavne čo sa tých junákov týka, ktorý tam boli ako kol na oko bez kúska charizmy. /40%/(27.8.2017)

 • Dever
  ***

  // Distribútor: Lionsgate // Počet premietajúcich kín v USA: 3,693 // Otvárací Víkend v USA: $40,300,288 //(21.6.2017)

 • LIVINGDEAD
  **

  Dětské!(30.6.2017)

 • tron
  **

  „Už ste niekedy morfovali?“ – „Ja. V sprche.“ Neviem no. Chcel som dať 60%, ale asi nemôžem. Na jednej strane je to oveľa lepšie, než by človek od takej blbosti čakal, triky sú fajn, vizuálna stránka takisto, povinné akčné finále vcelku ušlo, postavy sú sympatické a nechýba „správny“ mix napätia, humoru (mníšky), akcie a dojemnosti (rodinné problémy, umierajúci rodičia...). Na strane druhej, scenár akoby napísal počítač podľa programu „typický, priemerný hollywoodsky film pre mladých s trikmi a vtipmi“. Je tam plno očakávaných zvratov, klišé, je to predvídateľné. Hlavná záporáčka je nudná a jej gigantický pucflek dosť biedny. Aj sa mi to páčilo, aj ma to nudilo. 50%?(8.7.2017)

 • EvilPhoEniX
  ***

  První půlka filmu je víc než příjemná teen blbina, která je přirozená,upřímná a na nic si vyloženě nehraje, jenže jakmile na scénu příjde Akce spokojenost výrazně klesá. Efekty jsou průměrné a tenhle druh akce mě zkrátka příliš nebavil. Želvy, které jsou z podobného ranku ( Oživení dětské klasiky) mi příjdou mnohem atraktivnější i zábavnější. Na zhlédnutí to však jde. 60%(16.6.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Odhoďte všechny své masky a morfujte." Tak jsem to zkusil, morfoval jsem jak o život, ale stejně jsem nedokázal této podivné bandě juniorů fandit při záchraně Země. Příště ji raději zachráním sám, protože by mě asi bavilo srážet se s vlakem, skákat ze skály na skálu a věřit mluvícímu robotovi. Jenže mě si nikdo nevybere, protože jsem příliš starý a neumím ani schramstnout tunu pastelek zadkem jako Billy. Tak si morfujte sami, mládeži.(29.12.2017)

 • Djoker
  ***

  Rád jsme zavzpomínal na časy, kdy moje generace ulítavala na kultovním brakovém seriálu. Nové fanoušky film nezíská, ale jako spouštěč nostalgie to bohatě stačí. Navíc raději sleduji chybující a o sobě pochybující teenagery než neporazitelné lidské zbraně hromadného ničení. Když zazněla legendární znělka, tak mě zamrazilo jako dlouho ne a to měl ještě přijít na řadu Megazord. Go Go Power Rangers!(31.3.2019)

 • xxmartinxx
  **

  Člověk, který jde na Strážce vesmíru, chce málokdy vidět mělké dvouhodinové drama o dysfunkčních teenagerech, které se hodně nepřesvědčivě pokouší začlenit fantasmagorický materiál, který nikdy nikdo nebral vážně až doposud. Ukázka nevyváženosti, nekoncepčnosti a šedivé nudy.(21.6.2017)

 • choze
  *

  Původní seriál jsem moc nesledoval, i když u něj platí, že pokud jste viděli jeden díl, viděli jste všechny. První celovečerák z pětadevadesátého, který udělal z laciné TV šaškárny drahou šaškárnu pro kina jsem ale ocenil 4 hvězdičkami. Tenhle nejnovější film dělá se seriálem to samé, ale scénář je ultrašablonovitý a ultranudný a na první morfování a první velkou akci - generické digibordelózní finále, kde pro jednou nepadají mrakodrapy, ale ničí se maloměsto, nicméně to vyjde nastejno - si musíme počkat až na konec filmu. Takže co pochválit? Snad jen ty pěkné holky.(9.8.2018)

 • Segrestor
  *

  To muselo dát práci... a přitom taková blbost. :)(1.7.2017)

 • Psema
  **

  Místy zaujme nápad, místy zabrnká nostalgie. Ale pokaždé je to ubité amatéřinou scénáře a diletantskou režií, která neumí ani gradovat akci, jež se vejde za nehet. Banks příšerná (ve špatném smyslu slova) a celé to svojí rozbředlostí, stáním na místě a absencí druhého aktu příliš připomíná reboot Fantastické čtyřky.(6.4.2017)

 • Asia_Power
  *****

  Áááá choďte šeci do pyče :-D Power Rangers byl příšernej seriál, občas vyblili příšernej film a já to vždy těžce žrala. Takže zjištění, že nový Power Rangers jsou stejná sračka jako jejich předchůdci to byl přímo balsám na mou žlutou duši. Miluju ty jejich prázdný dialogy, miluju jak 3/4 filmu jsou o hovně, jsem nadšená, že na - morfujemééé - sem si musela počkat přes hodinu a půl a všechny postavy jsou na ránu. Tenhle sqost dělá čest svým předchůdcům a nehraje si na to co není - teda na dobrej film. Power Rangers se neberou vážně, jsou trapní, přiteplený a jejich nejlepší kámoš je robotek kterýho člověk začne nesnášet za 5 vteřin. A ta trapná záporačka....Celé moje dětství je zpátky a jak jsem měla tuhle sračku jménem Power Rangers vždy ráda, nemohu než nadšeně pochválit tvůrce, že je stále vše na pitchu. Nejlepší špatnej film tohohle roku nezklamal. PS : Jsem žlutej Ranger a tento film budu chránit před všema hejtrama i haterama jasný? Morfínujeme !! Ehm ... morfujeméééé(6.7.2017)

 • sniper18
  ****

  Neviem, či to bolo mojou momentálne mimoriadne tolerantnou náladou alebo veľkou dávkou nostalgie, no skôr myslím, že oboch, pretože aj napriek tomu, že podobné filmy neznášam mi Power rangers nakoniec až prekvapivo dobre sadli. Film som si pustil prakticky len z povinnosti a s nulovými očakávaniami, aby som si pozrel modernú filmovú verziu toho mimoriadne infantilného seriálu, na ktorý som ale ako malý nedal dopustiť a tešil sa naň každý víkend a síce ani neviem poriadne prečo, ale neprišlo mi to zase tak zlé, ako väčšina konkurencie, pri ktorej mám problém dopozerať aj trailer. Možno to bude aj tým, že z toho nie je žiadna trápna preakčnelá záležitosť, ale film na to ide dlho úplne pomaly. Vlastne až dve tretiny sa film len postupne rozbieha, zoznámi s postavami, ktoré sú aj napriek tomu, že sa jedná o teenagerov pomerne sympatické a tak ani ich civilné scény mi vôbec neprekážali, možno práve naopak a potom už pomaly začnú pribúdať všetky tie staré známe prvky a samozrejmosťou je aj skúšanie nových schopností a tréning pre ich plnohodnotné využitie. A na moje prekvapenie ani záporná strana nie je tak zle zvládnutá, ako pri väčšine konkurencii a tak som sa na ich konfrontáciu aj celkom tešil. No a finále je presne v modernom štýle, takže veľkolepé, poriadne preakčnelé, predigitalizované a možno skôr s priemernými efektami, aspoň v rámci týchto vysokorozpočtových blockbusterov, ale opäť zavládla nostalgia a túto kooperáciu piatich bojovníkov s rozličnými pomocnými strojmi, ktorí sa navyše aj očakávane neskôr spoja som si v rámci možností celkom užil. Inak s výnimkou finále film mnoho akcie neponúkne, vlastne len ten tréning a možno ešte dve kratšie, menej výrazné sekvencie, ale toto je nakoniec skôr klad, keďže tento typ celkovo moc nemusím a tak som sa toho ani nemal kedy prejesť. Obsadenie je na moje prekvapenie takmer úplne neznáme, ale nemám s ním problém, pätica teenagerov je dobre zvolená, vedľajšie postavy majú už len zanedbateľný priestor, ale sadli mi a k tomu ako hlavná záporáčka Elizabeth Banks, ktorá je ale poriadne upravená. Režijne je film skôr len priemer, ale občas poteší nejaká vizuálne hravá sekvencia, je to správne odľahčené a celkovo to má to správne čaro. A sadol mi aj výber hudby, samu o sebe by som ju určite nepočúval, ale dané sekvencie takmer vždy podporila, pričom nechýba ani typická hudba Power Rangers, aj keď len v jednej scéne. Takže druhýkrát si to už radšej nepozriem, je dosť možné, že moje hodnotenie by šlo o dosť nižšie, ale teraz som si to aj vďaka nostalgii celkom užil a tak budem štedrý aj v hodnotení. 71%(26.6.2017)

 • SNCIS
  **

  "Měla by bejt spokojená, právě jsem ji podojil." - "Podojil? vždyť je to bejk!" Tak ho asi spíš vyhonil. Kostýmy, efekty i film samotný je tragédie. "Chci ti něco říct mám aspergra." - "To je nějaká značka auta jako meďour?" O hereckých výkonech škoda slov - rádoby hercům to moc nešlo. Závěru filmu to pohřbil definitivně. "Už jste někdy morfovali?" – "Já ve sprše." Nicméně jako komedie... proč ne? - 40%.(23.9.2017)

 • 3DD!3
  ***

  Nostalgie jako prase. Smekám před tvůrci, že se jim povedlo Strážce vesmíru přenést do nového tisíciletí a zachovat generickou zápletku každého dílu a nepůsobit přehnaně trapácky. Israelita jede na vlně sociální soudržnosti sígrů se zlatým srdcem. Uprostřed jsem už trochu usínal, ale megalomanské finále byl prvotřídní upgrade poslední pětiminutovky ze seriálu, kde na scénu přifrčely zordy a Megazord mečem udělal fatalitu. Rád jsem si zavzpomínal. P.S: Cranstonův Zordon je bezvadný. Žádný klaďácký ovál, o té bandě mladých mamlasů často pohybuje a nejednou je i zatracuje.(25.6.2017)

 • kulyk
  *

  Lesbou pavr rénžrrrs... tdm t dm, tdm t dm... lesbou pavr rénžrrrs, tdm t dm, tdm t dm! Jo, angličtina, to mi vždycky šlo. Stejně jako současným tvůrcům snaha uplést z hovna bič, zapráskat a pokrotit jím náctileté mentály. Bohužel, z bejkovce odletují kousky materiálu, které pak ulpívají na mém vyplašeném xichtíku. Proč že si tedy týrám čivy? Horší materiál k adaptaci, než tuto imbecilní povídánku, jsem si už nedovedl představit, proto. První fáze, obsahující klasický rozbor pubescentovi dušičky, dokonce dávala naději, že budu ve svém sebemrskačství zklamán. No a pak už jen voser, voser, voser, protočené bulvy a od slin skvrna o velikosti mexického dolaru. Avšak mou multikulturalistickou duši ultimátně blaží, že se, kytuji, ,,jedná o první blockbuster, ve kterém se objevuje LGBT a autistický superhrdina". Takhle - z vrozené otravnosti si nakonec dovoluji i tento reklamní slogan zpochybnit. Příkladů buzerantů, narvaných ve řvavě barevných neoprencích, co dělají vžhuuuum (bukvy, ne kostýmci), máme v kdejaké márvelovce hafo, že. A jestli nejsou sjůprmen s begmenem autíci, tak kdo už jako.(19.8.2017)

 • Spiker01
  ***

  Ani moc nevím, co k filmu dodat překvapivého. Seriál jsem nárazově sledoval, filmy jsem (pravděpodobně) nikdy neviděl, minimálně ne celé, od remaku jsem moc nečekal a dostal jsem ještě méně. Z nostalgie jsem byl schopen ledacos přehlédnout, ale u mnohých situací, cílených na zásadně mladší publikum, jsem si jen klepal na čelo...5/10 PS : Tommy Oliver! PPS : Bryan Cranston FTW(16.4.2017)

 • D.Moore
  *

  Strašlivá kravina, v tomto ohledu se filmu podařilo takřka dokonale napodobit nablblý seriál, se kterým jsem měl tu smůlu se kdysi potkat v televizi. Samozřejmě jsem od návratu Strážců vesmíru nečekal nic extra sofistikovaného, ale myslel jsem si, že se alespoň pobavím. No, to jsem se spletl. Líbila se mi asi jen hudba Briana Tylera.(11.3.2018)

 • Davies182
  ***

  Solidní teenagerská pohádka o důležitosti sociální interakce, která chce být zlatou střední cestou mezi 13 Reasons Why a Transformers, jenže jí k tomu chybí knižní předloha na jedné, a prachy na triky na druhé straně. Vznikl tak jakýsi nekoherentní hybrid plný špatných (ale kupodivu i dobrých!) scének ze života pomatených středoškoláků s velikou zodpovědností, kteří hledají záchranné existenciální lano mimo zažitou realitu. Wow. Je až s podivem, kolik přesahu se do pitomého béčkového výplachu podařilo narvat. Bavil jsem se stejně často, jako nevěřícně kroutil hlavou.(16.6.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20