Power Rangers: Strážci vesmíru

• USA Power Rangers (více)

Film Power Rangers: Strážci vesmíru sleduje osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove – a celému světu – hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se jako Strážci dříve, než bude pozdě. (Freeman Ent.)

ŠpetaMarek

Mel jsem dnes naladu na nejakou sracku. Pustil jsem si Transky Posledni rytir a po peti minutach, kde zase prekopali veskerou mytologii jak se jim zachtelo, jsem naznal, ze na to nemam moral a hned to smazal. Power rangers me naopak, krome maleho petiminutoveho slofika, udrzelo v pozornosti celou dobu. Skoda ze scenar osciluje mezi debilnosti a prekvapivymi klickami a hlaskami. Skoda, ze dumyslne rezijni napady jsou potlučené nechutným CGI. Škoda, že zajímavý vývoj zajímavých postav je po púlce filmu hozen na fast-foward a do konce filmu se vlastne nic zajimavého kromě fan service nestane. Překvapivý potenciál byl promarněn a film bude zapomenut rychleji než jeho devadesátkový bráška. ()

SpikeX6

Tento film u mne drží nad vodou jen obrovská dávka nostalgie. Jinak to má veeeelmi dlouhý náběh, následovaný několika naprosto iracionálními počiny hlavních hrdinů a úplně na konci se trochu něco děje. Škoda. ()

Blutarg

Hodně slabé a dost předvídatelný děj. Vtipy suché, obsazení nevýrazné... Jediný důvod, proč jsem to dokoukal, je ten, že mám rád tento typ filmů o superhrdinech. ()

TaNya_

Po Stranger Things sem si chtěla hezounka Dacreho prohlídnout i někde jinde, takže mě to dovedlo až k téhle dětské blbině. Jako malá sem na Disney Channelu sledovala seriál a tak pro mě hlavně ta závěrečná scéna byla nejenom dost úsměvná ale i trochu nostalgická. Upřímně sem čekala, že to bude mnohem horší, ale nakonec mě vytáčela hlavně Elizabeth Banks. Jako film na naprostý vypnutí to ujde, aji bych skoro chtěla dát 3 hvězdy. ()

johnsnow

Nie zlé, síce je tam tá typická šablóna, že najprv dostaneme na papuľu od záporáka a potom mu dáme na papuľu my. Nuž ale inak v pohode. HERCI: Červený v pohode akurát neznámy, čierny super ale tiež neznámy, modrý srandovný ale tiež neznámy, žltá pekná, známa speváčka, dokonca hrá lesbičku, no a fialová najznámejšia keďže Terra Novu som žral. Cranston ako mentor v pohode a hlavná záporáčka Banks nuž, kým sa snažila nabraž silu mala rešpekt, potom to stálo za milú riť, aspoň, že ten jej zlatý obor bol super. AKCIA: V podstate príde až v poslednej polhodinke, kde je natrieskaná a deštrukčná no dá sa. Pevne verím, že sa to dočká pokračovania. ()

Mr.Ward

Jako jeden z mnoha dětí jsem i já každý víkend ráno vstával abych stihl nový díl Strážců vesmíru a pak jsem ještě sjížděl mnohanásobné opakování na SuperMaxu/Jetixu. Když jsem se na to zkusil podívat po 20ti (!!!) letech, opravdu to nešlo. Takže na to jak hloupá byla předloha se film hodně vydařil. Teen drama a origin story na jedničku, poslední třetina už trochu drhne, ale já jsem prostě zaslepen tou nostalgií z dětství. Po třech dnech rozmýšlení stejně musím dát plnej počet. ()

mark9th

Pravdepodobne výherca titulu ''prepadák roka''. Vysoliť 100 miliíonov za oživenie detských spomienok a servírovať ich dnešnej mládeži, ktorá samozrejme ani nemá predstavu čo to tí Power Rangers sú, je odvaha. Ešte väčším nezmyslom je uvažovať o 6 dieloch a ''prvej'' (a zrejme aj poslednej) časti doprajete zo 120 minútovej stopáži akciu trvajúcu 15 minút. A to ešte takú, že to vážne vyzeralo ako z 90-tých rokov :D. ()

Danny723

Dětinská blbina. Dodíváno pouze z povinnosti a trochu i z nostalgie. Na to jak se to prezentovalo, tak ani efekty nebyly nic extra. Prostě velice podprůměrné Béčko. ()

Bartex

Nostalgie... ach :-) Neříkám, že to je pecka, ale když vezmu v potaz, že předloha je plochá jak noha tučňáka, že prostor pro překvapení je velký jak batyskaf a že to, co jsme hltali jako děti nám teď připadá vyloženě směšné, tak se to dle mě povedlo. Bylo to prostě v rámci možností zmáknuto skvěle. Viděno jednou a naposled. Pochopitelně :-) Myslím, že z toho vymlátili maximum. Dal bych 3*, ale vzhledem k tomu, kolik hodin jsem u toho proseděl jako dítě. Musím dát 4! ()

XXXXXXXX

Tak se nám tu z hlubin internetu, vynořila další kopírka, hned několika marveláků a Dc komixů. Hlavní záporačka Nepodařený Píercing, si za pomocí naušnic, protéz, prstenů, venušiných koulí a pozlacených vibrátorů staví své vlastní rekto potěšení, na opačné straně stojí červený teenager se specializací na zadky, modrý jehož specialitou je aspergerův syndrom, zelený jenž se neskutečně vyžívá v přípravě na budoucí povolání otíratele prdelí, a celou squadru doplňují dvě žendrové pipky: vyvrhelka Žužu Růžžová a napodobenina Zlatka Kočičí. A pak už je to jen jedna a ta samá kopírka všech těch Gejmanů, Latexmanů, a Kočičžen. Výsledný žážitek by se dal popsat slovy po konci každé pracovní doby: A těch osm hodin se právě nenávratně zanořilo do čokootvoru" Stálo to vlastně za to? ()

vieriX

V době komixovek , kdy se snaží být vice vážnější a drsnější. Tak tady se to udělalo jako klasický film pro mladé, který se snaží zavděčit všem, ale nějak to úplně nejde. Hodně se tu odkazuje na původní seriál jen se to obleče no nového kabátku. Na rovinu nová trilogie z toho nebude ale na jedno podívaní to je zcela v pořádku a užijete si to. ()

A_san

Ale jo, myslím si, že vizuálně je to rozhodně lepší než ten starý seroš, co pamatuju. Jen teda nemuseli vynechat to rasistické míchání barev, byla to docela sranda i tehdy :D. El mám ráda, takže jako záporačka super. Plus za znovuzrození hudby z 90 :D (I've got the power :D) a za bumblee narážku. Ale teda dějově docela průměr........ ()

KillHurt

Milé překvapení. První polovina má i nějaký myšlenkový přesah. Postavy jsou dobře napsané a najde se i nějaký děj. Druhá půlka po "morfing time" už tak dobrá nebyla. Vzpomněl jsem si na všechna klišé, kterýma oplýval seriál a světe div se... Všechny tam byly. Laťka byla nízko, ale filmu se jí povedlo přeskočit i tak o dost. Power Rangers se mezi podobnými filmy (Transformers, Želvy ninja atd.) i s nižším rozpočtem neztratí. ()

Renie42

Já se ohromně bavila a vybavila si předchozí Power Rangery před dvaceti lety, jak bojovali s těmi příšerami, s maskami, co byl navlečen člověk a ty jejich vtipné chvaty, že se ho ani nedotknul a už ležel na zemi. Moc jsem od toho neočekávala a čekala jsem na to morfování a taky kdy se zordové spojí do jednoho velkého. Líbila se mi hláška o morfování ve sprše a také : "Sorry Bumblebee" na to rozšlápnutý Camaro. ()

Vykuk

První polovina filmu celkem zábavná teenage komedie, vůbec to nebylo špatné a vlastně jsem tam ty strážce ani nechtěl. Pokusy o humor takové umělé, ale šlo to. Akce a obleky sou až na konci a asi věděli proč, páč pak jsem to vypínal. Pro děcka fajn, ikdyž Rita zas na druhou stranu trochu nahání hrůzu a pro děcka to zas moc není:) ()

fifox

50 %. Strážci vesmíru jsou kultovka, která dalece formovala moje dětství a fantazii. Tento snímek tak patrně mířil přímo na mě, jakožto cílovou skupinu. Efekt byl ale takový, že nostalgii ve mně nevzbudil (což je vlastně dobře) a celkový impakt na mě měl zhruba nulový (víc jsem ani nečekal). Celkově jsem ale čekal alespoň poutavou oddychovku a kvalitní pěstní souboje - dostal jsem zhruba polovinu z obojího. Přitom jedno souvisí s druhým. Film se bere hrozně vážně a jako každý dnešní "origin story" je temný jak zvonice u sv. Jakuba ve Stínadlech. Proč už dneska k pořádné bitce nestačí, že je to pro správnou věc a dobře to vypadá? Proč musí být hrdinství ausgerechnet motivovaný rozpadajícím se životem? Těžko říct, ale vypadá to, že Power Rangers pro dospělé asi zkrátka nefunguje. ()

MartinTerran

Je to takové nemastné, neslané. Zdlouhavý pomalý úvod, poté se to sice "rozjede", ale pořád jde o trenink noobu bez brnění a pak uz jen závěrečný boj, který je moderní hezký, plný výbuchů. Citové výlevy a motivační proslov samozřejmě nesmí chybět. Jako teen akčňárna pro mladé asi fajn, ale jako Power Rangers je to hrůza. Aspoň, že tam na chvilku dali původní znělku. Hodnocení: 36/100. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Deadpool a ztracená ponorka

Deadpool a ztracená ponorka

17.06.2018

Už je to pár let, co se objevily zprávy, že Sam Raimi (Spider-Man, Stáhni mě do pekla) natočí mysteriózní film o Bermudském trojúhelníku. Nyní to vypadá, že se projekt konečně začal hýbat kupředu, do… (více)

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (více)