Power Rangers: Strážci vesmíru

Power Rangers

Power Rangers

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy

USA / Kanada, 2017, 123 min

Nostalgie jako prase. Smekám před tvůrci, že se jim povedlo Strážce vesmíru přenést do nového tisíciletí a zachovat generickou zápletku každého dílu a nepůsobit přehnaně trapácky. Israelita jede na vlně sociální soudržnosti sígrů se zlatým srdcem. Uprostřed jsem už trochu usínal, ale megalomanské finále byl prvotřídní upgrade poslední pětiminutovky ze seriálu, kde na scénu přifrčely zordy a Megazord mečem udělal fatalitu. Rád jsem si zavzpomínal. P.S: Cranstonův Zordon je bezvadný. Žádný klaďácký ovál, o té bandě mladých mamlasů často pohybuje a nejednou je i zatracuje.(25.6.2017)

Power rangers se povedli více než jsem čekal. Atmosféra teenage scifi-drama filmu se povedla na jedničku. Film ovšem selhává v závěru filmu. Akce je totiž špatně natočená a je jí tam zoufale málo. Když už tam je tak je poměrně jednotvárná nudná a bez nápadu. Příběh by si taky zasloužil v některých scénách více dotáhnout. Hlavně co se týče záporáka. Rita je totiž zoufale nijaká a nepředvede nic ohromujícího.. vlastně nepředvede v podstatě nic. Slabší 4* 70%(18.6.2017)

No nevim teda co je napadá se pouštět do takových filmů a pak je celkem slušně kazit, herci jakž takž ušli celé to zachránil posera černoch jejich slavní dinosauři roboti byli až moc dětský udělání, což je škoda obleky ušli ale celou dobu ve směs čekáte jaké to bude místy se to pěkně projevovalo a potom nic, a k tomu konec celkem slušně pokazily snažily se hrát na humor ale to se nepovedlo ani bitva či souboje což je škoda zahodit takhle šanci hlavně že nám na konci zatančil a mi si ho mužem vyfotit hodně věcí bych tam změnil jednou za pár let se podívám ale to asi vše i ta hudba se nepovedla škoda.(4.7.2017)

Nostalgie je svině :). Nicméně příchod Strážců na velké plátno jsem předpovídal už před lety. Byla to jen otázka času, kdy ve všech Transformerech, Avengerech a dalších někdo uvidí potenciál v této téměř zapomenuté značce. Vyplnilo se, a proto mě o to víc mrzí, že si někdo nedal víc záležet. Má to svojí atmosféru, sympatické herce, celkem dobrou práci s postavami, naznačenou určitou mytologii, bohužel těch 100 milion na těch tricích není moc vidět. Schopnější režisér s trošku lepším scénářem by z toho dokázal udělat hodně dobrou záležitost a dost mě mrzí, že kvůli tržbám se plánovaných dalších fimů asi nikdy nedočkáme, protože ta značka na to má a i přes moje výtky se mi to prostě líbilo. Go Go Power Rangers!!! 70 %(16.7.2017)

Keď to človek sleduje a má prázdnu hlavu, tak sa to aj celkom páči a neuráža to až na prvý nástup Rangerov proti "kameňákom", na druhej strane ak človek pozrie minimálne na tohtoročnú konkurenciu Transformers, Justice League, Wonder Woman, Guardians of Galaxy, Spiderman, Thor atď., tak je to proste všetko nie iná liga ale doslova iná dimenzia spracovania. No za to kúzlo, ktoré človeka "vtiahne" a vyblokuje mu počas pozerania takéto zásadné možnosti zrovnania, dávam 50% a pokračovaniu by som sa nebránil :)(20.6.2017)

• - Herec Bryan Cranston ztvárňující roli Zordona si zahrál již v původním seriálu Strážci vesmíru (od roku 1993). V první sérii zde namluvil postavy dvou záporáků, a to Snizarda a Twin Mana. (fifox)

• - Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)

• - Pracovní název filmu byl Shirt (košile). (Polinecka)