Power Rangers: Strážci vesmíru

• Austrálie

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA / Hong Kong / Japonsko / Mexiko / Kanada / Nový Zéland, 2017, 124 min

• Jara.Cimrman.jr

"Odhoďte všechny své masky a morfujte." Tak jsem to zkusil, morfoval jsem jak o život, ale stejně jsem nedokázal této podivné bandě juniorů fandit při záchraně Země. Příště ji raději zachráním sám, protože by mě asi bavilo srážet se s vlakem, skákat ze skály na skálu a věřit mluvícímu robotovi. Jenže mě si nikdo nevybere, protože jsem příliš starý a neumím ani schramstnout tunu pastelek zadkem jako Billy. Tak si morfujte sami, mládeži.(29.12.2017)

• D.Moore

Strašlivá kravina, v tomto ohledu se filmu podařilo takřka dokonale napodobit nablblý seriál, se kterým jsem měl tu smůlu se kdysi potkat v televizi. Samozřejmě jsem od návratu Strážců vesmíru nečekal nic extra sofistikovaného, ale myslel jsem si, že se alespoň pobavím. No, to jsem se spletl. Líbila se mi asi jen hudba Briana Tylera.(11.3.2018)

Ani moc nevím, co k filmu dodat překvapivého. Seriál jsem nárazově sledoval, filmy jsem (pravděpodobně) nikdy neviděl, minimálně ne celé, od remaku jsem moc nečekal a dostal jsem ještě méně. Z nostalgie jsem byl schopen ledacos přehlédnout, ale u mnohých situací, cílených na zásadně mladší publikum, jsem si jen klepal na čelo...5/10 PS : Tommy Oliver! PPS : Bryan Cranston FTW(16.4.2017)

• Chrustyn

Ze začátku jsem si říkal, že tato verze legendárního (ale neskutečně pitomýho) seriálu nebude až tak zlá. Herci byly celkem fajn a celkově to působilo jako slušná, nenáročná zábava. Bohužel nadšení rychle vyprchalo a celkově mě film (ne)přesvědčil hlavně svou závěrečnou akcí, kde se ukázal jak minimální rozpočet, tak i nenápaditost režiséra.(31.1.2018)

• mzss1

|30%| Power Rangers mě po shlédnutí traileru moc nezaujal. Podobně to dopadlo i po shlédnutí celého filmu. Mladí herci mě teda moc nebavily, nedokázal jsem si k žádnému utvořit nějaký vztah. Ale hlavním problémem nebyla tato mladá, nevýrazná sestava, celé to bylo dost nudné a nezáživné. Už ten příběh je takový retardovaný, dětský a já nevím co. Morfování? Ty vole, tenhle výraz jsem naposled slyšel na základce. Ještě tak prvních 40 minut mě celkem relativně bavilo, byl jsem zvědav, jak se to vyvine. Technická stránka byla dost amatérská, akční scény mě též moc nezaujali. Jenže pak to upadne do totální nudy a není z ní žádné východisko. Finále je aspon akční, ale už šlo totál mimo mě. Brian Tyler zvládá své soundtracky furt dobře, i když ani zde nebyla jeho filmová hudba žádným velkým zázrakem. Na hraně mezi 1 a 2 hvězdou. Ale znám mnohem horší filmy, takže budu tolerantní.(19.6.2017)

• - Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)

• - Amy Jo Johnson a Jason David Frank, ktorí stvárnili Kimberly (ružový strážca) a Tommyho (zelený strážca) v pôvodnom seriáli Power Rangers (1993), sa v tomto filme objavili ako občania mestečka Angel Grove. (Richter)

• - Natáčet se mělo původně začít v lednu 2016, ale bylo posunuto na 29. února ve Vancouveru. 28. května 2016 bylo natáčení dokončeno. V říjnu 2016 se některé scény dotáčeli. [Zdroj: Wikipedia.cz] (BMW12)