Power Rangers: Strážci vesmíru

• USA Power Rangers (více)

Film Power Rangers: Strážci vesmíru sleduje osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove – a celému světu – hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se jako Strážci dříve, než bude pozdě. (Freeman Ent.)

Trailer 14

tron

„Už ste niekedy morfovali?“ – „Ja. V sprche.“ Neviem no. Chcel som dať 60%, ale asi nemôžem. Na jednej strane je to oveľa lepšie, než by človek od takej blbosti čakal, triky sú fajn, vizuálna stránka takisto, povinné akčné finále vcelku ušlo, postavy sú sympatické a nechýba „správny“ mix napätia, humoru (mníšky), akcie a dojemnosti (rodinné problémy, umierajúci rodičia...). Na strane druhej, scenár akoby napísal počítač podľa programu „typický, priemerný hollywoodsky film pre mladých s trikmi a vtipmi“. Je tam plno očakávaných zvratov, klišé, je to predvídateľné. Hlavná záporáčka je nudná a jej gigantický pucflek dosť biedny. Aj sa mi to páčilo, aj ma to nudilo. 50%? ()

T2

Rozpočet $100miliónovTržby USA $85,364,450Tržby Celosvetovo $142,337,903Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Ten seriál som neznášal. A aj preto som čakal ďaleko väčšiu hrôzu. Nakoniec sa to dalo vydržať až do konca. Vizuálna a triková stránka bola dosť dobrá, nebila do očí ako u iných podobných produkcii. Skôr mi vadilo to nevýrazné obsadenie, hlavne čo sa tých junákov týka, ktorý tam boli ako kol na oko bez kúska charizmy. /40%/ ()

verbal odpad!

Jste-li, či byl-li jste (ano, satanžel to většinou není léčitelné ani koňskými dávkami antikokotik), nevkusný náctiletý potrat hajzlbáby a řidiče hovnocucu, je tenhle o dvě ligy horší hybrid Fantastické sračky, Bamblbýho a Ninja Mentals pro vás jako stvořený. Už devadesátkový seriál byl naprostým dnem homixovo – hračkářské žumpy, od té doby se zjevně nic nezměnilo, a to včetně efixů na úrovni Chobotnic z druhého patra. Tudíž i zde pubescentně uvědomělá partička důkladně progelovaných multikulti týn buzíků a hormonálně rozhozených zpruzených barbín ve sdružených barvách Benetonu dle scénáře, za který by se nemusel stydět ani certifikovaný mongoloid, zase trapně potírá agresivní krávu s premenstruačním syndromem jménem Rita a retardovaně kungfuje její kameňáky, aby sprasila Zeměplacku a vy jste si měli u čeho bezduše mačkat jebáky, týrat domácí mazlíčky, mohli se dementálně ztotožňovat s některým z těch hloupých, povrchních, popkulturně degenerovaných bezcharakterů a příliš vám to nezavařilo míchu. Perníkovému tátovi očividně došly prachy na drogy, že zaprodal xicht něčemu tak sofistikovanému. ()

EvilPhoEniX

První půlka filmu je víc než příjemná teen blbina, která je přirozená,upřímná a na nic si vyloženě nehraje, jenže jakmile na scénu příjde Akce spokojenost výrazně klesá. Efekty jsou průměrné a tenhle druh akce mě zkrátka příliš nebavil. Želvy, které jsou z podobného ranku ( Oživení dětské klasiky) mi příjdou mnohem atraktivnější i zábavnější. Na zhlédnutí to však jde. 60% ()

B!shop

Ale tak jasne, je to kokotina, ale serial jsem kdysi davno zral, takze nostalgie precijen funguje. Samozrejme stopazi to je tezce prestreleny, dobrou polovinu casu se nic moc nedeje, nehlede na to, ze hlavni particka je docela silena sebranka, takze sledovat jejich dobrodruzstvi vas moc nezajima, nicmene tvurci sem nasrali v podstate vsechno, na co fandove v serialu vzdycky cekali. A ackoliv to cely vypada jak pilot k novymu serialu, musim uznat, ze triky jsou na hodne slusny urovni, akce je taky hodne fajn a Banks je jako zaporacka prekvapive v pohode. Takze za me docela fajn pripominka starejch casu, neni to neco, co by jste si za tejden pamatovali nebo meli potrebu videt znova, ale zabava to porad je, takze za me lehce lepsi 3*. ()

• Škola, do které Power Rangers chodí, je úplně stejná jako ta, do které chodil i Clark Kent (Tom Welling) v seriálu Smallville (od r. 2001). Jedná se o Templeton Secondary School ve Vancouveru. (krtek6)
  • Pracovní název filmu byl Shirt (košile). (Polinecka)