Power Rangers: Strážci vesmíru

• Austrálie

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA / Hong Kong / Japonsko / Mexiko / Kanada / Nový Zéland, 2017, 124 min

• blackrain

Aha, už mi došlo, proč jsme tenkrát sledovali seriál. Nebylo to módní vlnou, ale tím, že jsme se chtěli bavit něčím novým a vyřádit se, což se povedlo. To se ale bohužel nedá říct o tomhle filmu. Ten mě nebavil, tak jak jsem chtěla, že mě bude bavit. Tohle je jenom pohádka pro teenagery. Teenagerovské melodrama polité superhrdinskou polevou. Nic víc a nic míň. Když už si s tím dal někdo takovou práci, tak to neměl tak odfláknout.(11.12.2017)

• korbitch22

Od začátku vykradená Kronika od Tranka a Jsem číslo 4 od Carusa, smíchaná s třicet let starou látkou která mi nikdy nic neřikala a jestli jsem viděl všeho všudy dva díly je to moc, ano už i jako malému děcku mi to přišlo hrozně kreténské, ale hráli jsme hru na Sega Mega Drive 2, ta byla dost fajn. Žádná režisérská invence, nebo nějaká snaha o zajímavý efekt nebo originalitu. Všechno je rutinní stereotyp ať už od efektů, charakterů a nebo dialogů. Kravina pro děcka, která mě chvilku opravdu bavila, ale jakmile začal ten komediální a ubohý trénink, už to nezachránili ani docela snesitelní mladí herci. Kde není tvůrčí nadšení a um ani Zelenej Ranger nebere. V dnešní době velkofilmů naprosto zapomenutelný sterilní plagiát.40%.(30.6.2017)

• Beckett51

Jedna hvězdička za efekty, jinak všechno, ale fakt úplně všechno naprosto špatně. Trapnej humor, směšnej "děj", tragickej scénář, nesympatičtí hrdinové a naprosto nezvládnutá režie. Chápu lidi, co daj ze vztahu k Power Rangers z mládí tomuhle výtvoru klidně i 3 hvězdičky nebo jim zrovna tenhle film padnul do nálady (protože přiznejme si to, na kravinu máme náladu občas každej), ale soudnej člověk tomu přece nemůže dát víc a potom se s klidným svědomím dívat na filmy podobnýho ražení, ale už na úplně jiným filmařským levlu, a dát jim stejný hodnocení jako tomuhle braku. *Není míněno jako urážka pro vysoko hvězdičkáře, spíše jako nepochopení z mé strany, děkuji za pozornost.*(25.6.2017)

• Helo

Čekal jsem větší průser. Ono to i docela dobře začalo, první čtvrthoďka se zdála nadějná, ale čím víc minut uteklo, tím víc do řiti to šlo, přičemž druhá polovina už to srazila dost dolu (hlavně jedna šéfovo scéna na hřišti). A když už i ve filmu tak okatě odkázali na Transformers, tak je zmínim i já - je to ještě o něco blbější a o něco hůř to vypadá, jinak si to může v lecčems podat ruce. A fakt je škoda toho zkravnutýho scénáře, protože režijně to až na některý nezvládnutý momenty není úplně špatný a hudebně vlastně taky ne. Ale Michael Bay to prostě umí líp (aby ne, když už s tím má tolik cviku).(26.6.2017)

Opravdu povedená první půlhodinka, vtipná, nenucená a opravdu rychle odsejpá. Bohužel zbytek filmu si celkem vysokou laťku udržet nedokázal a s přibývajícími minutami se podobal víc a víc seriálové verzi - a to byl, co si pamatuju, pěknej shit. Takže za ten začátek ještě 3*, protože ten se vážně povedl.(30.8.2017)

• - Herec Bryan Cranston ztvárňující roli Zordona si zahrál již v původním seriálu Strážci vesmíru (od roku 1993). V první sérii zde namluvil postavy dvou záporáků, a to Snizarda a Twin Mana. (fifox)

• - Škola, do které Power Rangers chodí, je úplně stejná jako ta, do které chodil i Clark Kent (Tom Welling) v seriálu Smallville (od r. 2001). Jedná se o Templeton Secondary School ve Vancouveru. (krtek6)

• - Natáčet se mělo původně začít v lednu 2016, ale bylo posunuto na 29. února ve Vancouveru. 28. května 2016 bylo natáčení dokončeno. V říjnu 2016 se některé scény dotáčeli. [Zdroj: Wikipedia.cz] (BMW12)