Power Rangers: Strážci vesmíru

Power Rangers

Power Rangers

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy

USA / Kanada, 2017, 123 min

Tenhle reboot rozhodně není dokonalý, obsahuje docela dost hluchých míst a místy mi připadá i samotná režie dost špatná (gradace nepřichází a nepřichází a bum, je konec), ale budiž mu k dobru to, že se sám film bere v hodně uvolněné formě, občas se to pokouší o vtípek (hodně jich ale s dabingem určitě vyhaslo), ačkoliv dabing sám o sobě není zas tak příšerný (ačkoliv říkat půlku filmu rangeři a druhou půlku strážci mi připadá dost na hlavu) a místy se pokouší ve vás probudit to malé děcko a nějakou fajnovou momentkou připomenout tu nostalgii, kterou většina z nás prožívá. Dokonce i nová Rita mi přišla docela v pohodě, ačkoliv legenda a originál je pouze jedna a to ta japonská s anglickým dabingem! Nový tým je v poho, Kim je sexy a to je asi to hlavní. Jen nová Alfa je katastrofální, ale věřím tomu, že to je jen dabingem a ze v originále to nebude natolik špatné. Nečekejte nic a třeba budete překvapeni. Takže GOGO POWER RANGERS a čistých 70% a slabší 4 hvězdičky(7.4.2017)

• Vyhy

Seriál jsem jako malý miloval. Ty časy jsou už pryč a je to spíš nostalgie a nikdy bych si ho už znovu nepustil. Filmu jsem dal šanci a lituju. Pokud film zařadíme do dětské kategorie, tak dobře, to by šlo. Jinak je to o ničem a nuda. Ale za snahu obnovit hit devadesátých let ty dvě hvězdy dám. Čekal jsem víc. …(16.4.2017)

• humanbeing

Nejlepší film o Power Rangers. Jedna hvězdička navíc za nostalgii.(8.4.2017)

Guilty pleasure ako vysite :)(8.4.2017)

Ani moc nevím, co k filmu dodat překvapivého. Seriál jsem nárazově sledoval, filmy jsem (pravděpodobně) nikdy neviděl, minimálně ne celé, od remaku jsem moc nečekal a dostal jsem ještě méně. Z nostalgie jsem byl schopen ledacos přehlédnout, ale u mnohých situací, cílených na zásadně mladší publikum, jsem si jen klepal na čelo...5/10 PS : Tommy Oliver! PPS : Bryan Cranston FTW(16.4.2017)

• - Film se natáčel od 18. ledna do 12. dubna 2015 ve Vancouveru. (Polinecka)

• - Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)

• - Herec Bryan Cranston ztvárňující roli Zordona si zahrál již v původním seriálu Strážci vesmíru (od roku 1993). V první sérii zde namluvil postavy dvou záporáků, a to Snizarda a Twin Mana. (fifox)