Power Rangers: Strážci vesmíru

Power Rangers

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy

USA / Kanada, 2017, 123 min

• Šimpy

Všechno, co dělá špatný film špatným filmem tu najdete. Ústřední parta nesympatických, nehrajících teenagerů, kteří 90 minut řeší své komplexy a svoje smutníčky, pak konečně zmorfujou, nasadí Zordy a spojí se do megazmrda, pardon, megazorda. To vše za podpory těch nejhorších cgi efektů, jaké si dokážete představit. U tv seriálu pro děcka na sobotní ráno to je člověk schopen odpustit (by´t by se našly kvalitnější animáky), ale u filmu s mnohonásobně vyšším rozpočtem, to fakt nejde. A tak jedna hvězda aspoň za Cranstona a celkem sympatickou záporačku.(13.9.2017)

Tak pitomé, až to bylo hezké. Noví Power Rangers hrají především na nostalgii, protože akční stránka věci je průměrná a stran efektů nemají šanci konkurovat podobně laděným Transformerům. A tak jsou poměrně sympatičtí herci a právě hezké vzpomínky na neskutečně debilní seriál prakticky to jediné, o co se mohou opřít, A dělají to dobře, takže zamačkávám slzu a morfuju za 60%.(19.6.2017)

• JohnMiller

Ani pôvodný nízko rozpočtový seriál ktorý mal milión nasledovných rebootov (či pokračovaní) nestál absolútne za nič. A hoci som ako malý chlapec videl dosť častí, bolo to sledovanie "z núdze cnosť" takže pri tomuto obrovskom blockbustery nemala nostalgia absolútne žiadnu šancu. Ale aj keby nejakú mala, scenár bol tak neuveriteľne hlúpy a šablónovitý, že som sa počas sledovania buď smial alebo ticho čušal a hanbil sa za hercov. Jediné čo na tom bolo trocha dobré bola miestami slušná elektronická postpunková hudba ale aj tá bola podľa mňa prebratá. Horúci favorit na najhorší vysoko rozpočtový film roka 2017.(24.6.2017)

samozřejmě, že je to neskutečná ptákovina, ale při troše soudnosti nemohl člověk ani nic jiného očekávat.. s vypnutým mozkem jde vlastně o relativně sympatickou oddychovku, která sice nudí během prostřední pasáže a následně zase příliš nepotěší ne zcela zvládnutým akčním finále, ale po jejímž skončení jsem se stejně přistihl, že bych si z fleku pustil další díl.. nostalgické 3*(25.7.2017)

• pepo

Že to bude Transformers pre chudobných sa dalo čakať. Ale toto je ešte aj ďaleko za Ninja korytnačkami. Tam sú aspoň super postavy a občas sa vyskytne aj dobrá scéna. Toto je iba neskutočne blbé a nudné, casting je strašný, atmosféra, srdiečko alebo cool momenty nikde. Mnoho zachraňuje aspoň úplne dementné finále, ktoré je aspoň nechcete vtipné. Hrozne tomu chýba nejaká irónia, a ak tam nejaká bola, tak ju spoľahlivo zabíja pekelný dabing. 4/10(5.4.2017)

• - Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)

• - Pracovní název filmu byl Shirt (košile). (Polinecka)

• - Ve filmu zazní část původní úvodní znělky (LordArthas)