15 minút slávy ničí život mužovi, ktorý pracuje ako klapka v televízii. (dwdb)

silentname

Bol som asi trošku zvedavý, čo prinesie "The Clapper". Pozrel som si trailer, vyzeralo to celkom okey a dokonca som mal pocit, že sa Ed Helms dostane do role, kde mi nebude píliť nervy. Reálne je to možno lepší film, než mnohé iné, kde som ho videl, no rozhodne to nemôžem označiť za dobrý film. V prvom rade si povedzme, že mám pocit, že Ed Helms ako hlavný hrdina moc nefunguje. Je to celkom okey, no nemá potrebnú charizmu na to, aby dokázal uniesť celý film na svojich pleaich. Toto bola rola napísaná pre niekoho úplne iného, no dostal ju nesprávny herec. A aj keď nezlyháva na plnej čiare, neustále som mal pocit, že by ho chcelo vymeniť. Okrem toho mám pocit, že filmu chýba nejaká väčšia pointa a chcelo by ho niekam reálne posunúť. Ideme z bodu A do bodu B a nič moc sa toho nestihne udiať. Amanda Seyfried je dobrá a mám pocit, že dáva svojej postave aj tú potrebnú charizmu a šarm. Love story je okey, dokým sa nezačneme dostávať do amerických klišé, ktoré sme videli miliónkrát. Najväčším mínusom je ale fakt, že film nie je skoro vôbec vtipný. Toto je komédia. A narátal by som na jednej ruke počet smiechov, ktoré som tomuto filmu venoval. A reálne som sa nesmial vôbec. Občas som sa možno trochu pousmial, no to je v podstate všetko. Nemyslím si, že ide o úplnú stratu času, film má pár dobrých momentov, no reálne by som odporúčil pozrieť si asi niečo iné. Na môj vkus veľmi lepkavé, málo vtipné a nie je veľa miest, ktoré by nejako niečo pridali. Hodnotenie: C- ()

kaylin

Snímek, který má docela dobrý nápad, ale ten je bohužel rozmělněn v něčem, co se chce tvářit jako artová komedie. Kdyby ten nápad byl požit pro krátkometrážní filmovou anekdotu, mohlo to fungovat, takhle je to ale jenom nudné a strašně zdlouhavé a nic se zde nestane. Neskutečně mdlý film. ()