poster

Dva nestačí

 • USA

  Permission

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2017, 96 min

Režie:

Brian Crano

Scénář:

Brian Crano

Kamera:

Adam Bricker

Střih:

Matt Friedman

Scénografie:

David Meyer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bllm
  ****

  Docela příjemně mě to překvapilo, čekala jsem daleko, daleko míň. Nenudilo to, bavilo mě to, mělo to spád, dokonce jsem se i jednou nahlas, z plna hrdla zasmála a chvilku nemohla přestat, sem tam to mělo dobrej nápad. Herci samozřejmě všichni do jednoho pohlední a sympatičtí, výkony uspokojivé, obzvláště Dan Stevens mě docela překvapil. Zkrátka příjemná oddychovka. Sice moc nechápu jakej smysl měla gayská vedlejší linka, to ale nijak nesnižuje fakt, že se mi moc líbila. A samozřejmě - WOW - v americkým mainstreamovým romantickým (hetero) filmu se objevilo jeden a půl penisu a asi 3 vteřiny homosexuálního sexu, že by se blýskalo na lepší časy?(19.6.2018)

 • eileen
  **

  Film je pro mě ukázka toho, že zajímavý námět jde natočit i úplně blbě. Jak toto mohlo být originální, přitom to ale působí, alespoň na mě, strašně nepřirozeně, od začátku do konce je to taková divná křeč. Dana Stevense mám ráda, ale tahle role mu moc nesedla a Rebecca Hall mi byla taková nějaká nesympatická, nehezká, i když všichni pořád říkali, jak je krásná. Chování hlavních představitelů bylo neskutečně nejapné. Uměla bych si i představit, že se dva lidé leknou , že spolu mají strávit celý život, aniž by poznali někoho jiného a chtějí to dohnat. Ale proč tak okatě jeden před druhým? A závěr - pro mě úplně nemožný, buď to měl být happyend, nebo si ona měla včas uvědomit, že s ním nechce žít. Proč ji v tom utvrdil zrovna dodělaný byt, to jsem fakt nepochopila. Divný od začátku do konce.(22.9.2018)

 • IceQueen
  ***

  Potrebovala som iba dva prstíky, keď som počítala, koľkokrát som sa zasmiala. Jeden by si myslel, že z podobného námetu by sa dali vytrieskať celkom výživné humory. Potľapkanie chlapa po ramene po nudnom, krátkom a neuspokojivom sexe, s verbálnym ohodnotením "good job", si určite zaradím do svojho súkromného zoznamu postkoitálnych reakcií.(16.6.2018)

 • kaylin
  **

  Myslel jsem si, že to může být celkem zajímavý film o tom, kdy si pár těsně před svatbou řekne, že možná není nejlepší nápad už nikoho nemít, že by bylo lepší, kdyby si ještě někoho našli bokem, než se vezmou. Bohužel si film myslel, jak je chytrý, což se nakonec ukázalo jako liché. A moc chytrý vlastně není.(30.3.2018)

 • Kaka
  ***

  Xtá variace zimní procházkové vztahovky, podpořené smyslnými neony přes řeku pulsujícího velkoměsta. Méně vyzrálý a dětinštější bratříček Before We Go, nebo 5 to 7 s postavami, které zdaleka nejsou tak životem ztepilé a na první pohled emocionálně progresivní. Je to taková experimentální pel-mel jízda pro ajťáky, kteří by rádi oťukávali co jim svět může nabídnout, ale jsou na to příliš málo odvážní a příliš mnoho konzervativní. Přesně takové postavy tu s trochou nadsázky reprezentuje Stevens a Rebeca Hall. Chemie mezi nimi ok, avšak ta nutnost rozbít jejich konzervativní monology gayovskou protiváhou druhé dvojice je extrémně viditelná a místy dost otravná. Nejlepší personu hraje samozřejmě Gina Gershon, která je trefená dokonale. Myšlenka dobrá, provedení spíše letargické, jdoucí po povrchu a do hloubky se pustí jen ve dvou-třech scénách. To je málo na špičku žánru.(13.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace