poster

Maigret: Night at the Crossroads (TV film)

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2017, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Raziel_cz
  ****

  Oproti Případu mrtvého muže zpátečka ke klasické whodunitce, takže to není tak drsné a emotivní. Tenhle díl je spíš melancholický, Maigret je tu tichý a zadumaný a ostatně má proč – záhada je totiž ze seriálu prozatím nejkomplexnější a klobouk dolů, jestli jste ji rozluštili před policisty. Zeitgeist stále perfektní. Těším se na Vánoce.(11.6.2017)

 • filmmovier
  *****

  Další vynikající příspěvek do série Maigretovských filmů. Tvůrci opět předvedli prvotřídní práci a nabídli nám tradičně britsky kvalitní podívanou, kde hraje prim hustá atmosféra, prostředí a herecké výkony (Rowan je pořád lepší a lepší a předvádí fantastickou ukázku dramatického herectví), a vlastně je to asi dost možná i prozatím nejlepší příspěvek do série - scénáři totiž taky není co vytknout - vůbec nic. Detektivka jak má být, v Británii se tohoto francouzského rodáka ujali nadmíru dobře a já se nesmírně těším na další díly a pokud to takhle bude pokračovat dál, Atkinson v té roli snad předčí i Gabina - Cremera překonal už dávno. 90%.(13.8.2017)

 • fragre
  *****

  Tento díl s R. Atkinsonem jako Maigretem, jehož pojetí této role se mi líbí stále více, byl zatím nejmelancholičtější, dokonce s nádechem beznaděje. Maigret zádumčivější než v předchozích dvou dílech. Navíc, tento příběh jsem dosud neznal, takže mne děj více do sebe vtáhl. A ano, zaujalo mne, že při fotografování zločinců používá pařížská policie československý fotoaparát značky Flexaret.(23.4.2017)

 • chelseaman22
  ****

  Prozatím asi nejlepší Maigret. Celému filmu předně znatelně vypomáhá volba lokace, jež je situována na francouzský venkov, kde starousedlíci sedí v křeslech u prašné cesty a popíjí sklenku burgunského. Sir Rowan se překvapivě dobře sžil s rolí francouzského detektiva. A to je na filmu setsakramentsky dobře vidět. 80%(7.8.2017)

 • cyright
  ****

  Maigret v podání Atkinsona na mě funguje. Melancholicky působící, věčně zadumaný, ale přitom chladně uvažující detektiv v příběhu, který je vyprávěn pozvolným televizním tempem, a který vám pocitově buď výborně sedne, nebo vás bude nudit. Já se bavil velmi dobře, navíc originální znění povznáší film o úroveň výš a Atkinsonova charismaticky zadumaná a přitom citlivá intonace je jistým způsobem hypnotická.(2.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace