Maigret a drahoušek z Montmartru (TV film)

Maigret in Montmartre

Stewart Harcourt

Dirk Nel

Samuel Sim

Jeremy Gwilt

Atkinsonův Maigret je stále skvostně zahraný a natočený a já doufám, že budou další díly. Rowan je opět melancholický, atmosféra je skvostná a působivá, všechno na vás dýchá a vtahuje, je to stále pomalé (ovšem velmi příjemně pomalé), s výbornou hudbou, skvostnými hereckými výkony a tentokrát i s porcí velmi příjemného humoru, kterého nakonec není úplně málo, ale do příběhu to prostě všechno krásně pasuje. Tyhle dva loňské díly sice nebyly tak dobré jako první dva, ale pořád jsou naprosto výtečné a krásné, ano - krásné. Atkinson je navíc v té roli čím dál lepší a už ho mám mnohem radší než Gabina. Tahle série se prostě musí vidět. A já doufám, že bude pokračovat, protože kdyby ne, tak by to byla fakt škoda. Případů je dost a Atkinson je v kondici a konec konců, tuhle roli může hrát ještě dlouho. 85%.(29.1.2018)

Furt ještě uchcávám z Etkynsna, převlečeného za charakterního herce. Zjevně mi to jen tak bavit nepřestane. Tento případ Degreta na Monmártru je prozatím asi nejslabší, především proto, že erotické dusno, které mělo být přeneseno na obrazovku, potažmo femfatálnost slečinky A., končí na ne zrovna nejlepších výkonech vedlejších figur a zjevu i chování oné divy, které by mi k erekci nutily jen velice zvolna, pokud vůbec.(20.1.2018)

• blexster

Odvrácená strana Mr.beana která byla mimochodem jediná která se mi na filmu nejvíce líbila, ale tím to končí. Udělat detektivku s tím že ukážu částečně vraha hned na začátku je jen okraj toho všeho - slabá zápletka, zbytečné natahovaný čas a pár vyčpělých vtipů je ale na druhou stranu zasazeno do krásného prostředí Paříže, být to Londýn tak by chyběl jenom Jack rozparovač. Nic méně co dodat jako celek to nestojí víc než na to jedno shlédnutí !! ACH JOOO !! X((6.3.2018)

Druhá tvář pana Beana mne stále baví. Atmosféra Paříže na výbornou, přiměřené napětí, šantán, křivolaké uličky (snad mohlo být více mlhy, ale Paříž není Londýn, že...) a ...tady mě pobavil oficiální text: záhada brutálně uškrcené půvabné mrtvoly. Doposud jsem netušil, že mrtvolu lze ještě uškrtit, nota bene brutálně.(27.1.2018)

Mladá tanečnica z klubu na Montmartre sa objaví na policajnom veliteľstve a rozpráva Maigretovi, že počula o plánovanej vražde "grófky". Príliš jej neverí, o to väčšie prekvapenie nastane, keď ju nájdu mŕtvu a onedlho aj nadrogovanú starú grófku. Komisár so svojim tímom tak vyšetrujú dve vraždy, ktoré spočiatku nesúvisia... Štvrtý prípad komisára Maigreta v podaní Rowana Atkinsona sa nesie v duchu predchádzajúcich a dáva si záležať na dobovej atmosfére starého Paríža, kostýmoch a mysterióznej hre so svetlami.(2.1.2018)