Cloak & Dagger (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 2018–2019, 14 h 22 min (Minutáž: 40–49 min)

Tvůrci:

Joe Pokaski

Předloha:

Ed Hannigan (komiks), Rick Leonardi (komiks)

Mark Isham

Olivia Holt, Aubrey Joseph, Gloria Reuben, Andrea Roth, J.D. Evermore, James Saito, Emma Lahana, Wayne Pére, Jim Klock, Divine Prince Ty Emmecca, Carl Lundstedt, Jaime Zevallos, Gary Weeks, Chelle Ramos, Marqus Clae, Luray Cooper, Gralen Bryant Banks, Ally Maki, Dalton E. Gray, Billy Slaughter, John L. Armijo, Tim Kang, Chelsea Bruland, Dalon J. Holland, Andrea Frankle, Deneen Tyler, Dean J. West, Josh Ventura, Maceo Smedley, Preston Vanderslice, Devyn A. Tyler, Anthony Michael Frederick, Dilshad Vadsaria, Jon Eyez, Cecilia Leal, John P. Fertitta, Randal Gonzalez, Jordan Salloum, Butch Hammett, Ilan Srulovicz, Kenneth Kynt Bryan, Blake Cooper Griffin, Peter Jaymes Jr., Bianca A. Santos, Theodus Crane, Jason Bayle, Ben Matheny, Onye Eme-Akwari, Joshua J. Williams, Deric Augustine, Kelly Murtagh, Damon Lipari

Komentáře uživatele liskam k tomuto TV seriálu

Tenhle perfektně zvládnutý seriál né každému sedne, ani nemůže protože se rozhodně nejedná o počin který by vycházel z nějakých zaběhlých stanradů nebo šablon. Asi nejůžasnější na něm je dokonalá simbióza scénáře a herců dosti podobná první řadě seriálu Thrue Detective. Tam to ale vzali do rukou ostřílení herečtí matadoři. Tady mlaďasové a to je také jeden z důvodů proč hodnotím tak vysoko.(19.9.2018)

Ale proč ne. Lidský přístup, nic netušící mladá dvojice které není nesympatická a pomaličku se rozvíjející příběh. Za mě prozatím dobrý... Uvidíme co přinese budoucnost.(13.6.2018)

Překvapivě mě to opravdu zaujalo. Velice dobře napsané vedlejší postavy a super režie. Takový jakoby pohodový díl ale s perfektní temnou a tajemnou linkou pod povrchem. Konec má tah na branku jako prase, už se těším na další díl za mě 85%(21.6.2018)

Perfektní díl.(30.6.2018)

Stále jsem nepřišel na to, proč mě tenhle seroš tak strašně baví.. možná ten lidský přístup, detektivní zápletka a x-menovské schopnosti, které, jak mi diváci tak hlavní hrdinové stále pomaličku polehoučku poodkrýváme . Opět skvělý díl.(30.6.2018)

Temnota a světlo, prašivý poldové, nenažraný korporáty a šaman, prostě Paráda.(11.7.2018)

Prostě perfektní. Zejména herecké výkony, režie a scénář.(19.9.2018)

Důstojný konec seriálu který né každému sedne, protože se dosti vymyká standardům a šablonám. Paráda!(19.9.2018)