Reklama

Reklama

Krypton

(seriál)
  • USA Krypton
Trailer
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
USA, (2018–2019), 13 h 55 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

David S. Goyer

Předloha:

Joe Shuster (komiks), Jerry Siegel (komiks)

Hudba:

Pinar Toprak

Hrají:

Cameron Cuffe, Georgina Campbell, Ian McElhinney, Elliot Cowan, Rasmus Hardiker, Gordon Alexander, Oliver Cotton, Desmond Edwards, Paula Malcomson (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Co kdyby Superman nikdy neexistoval? Seriál Krypton, který se odehrává dvě generace před zničením Supermanovy domovské planety, sleduje Seg-Ela (Cameron Cuffe), dědečka legendárního Muže z oceli, stojícího před konfliktem života a smrti – má zachránit svou domovskou planetu, nebo ji nechat zničit a spasit tak osud svého budoucího vnuka? Ve vládě Kryptonu zavládl chaos a rod Elů je vyloučen ze společnosti. Seg se snaží očistit rodinnou čest a zachránit ty, které miluje, zatímco se potýká se známými postavami světa DC Brainiacem a pozemšťanem Adamem Strangem cestujícím v čase. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (27)

MasterD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. série: Čtyři hvězdičky za nápad, perfektní audiovizualní zpracování a také dramatickou kvalitu některých epizod (zejména první a poslední, poté druhá, šestá a osmá). Některé epizody ovšem byly hodně slabé, a i když mně CSFD nabízelo dát první sérii tři hvězdičky, dávám čtyři. I když se nijak neorientuju v tom, podle čeho hodnotit kvalitu hereckých výkonů a jejich uvěřitelnost či věrohodnost, rozhodně se mně líbily. Těším se na druhou sérii. ()

Will_X 

všechny recenze uživatele

S přimhouřeným okem 4 hvězdy. Nebylo to vůbec špatný, ale co se týče jednotlivých epizod a kvalit, tak to bylo jako na houpačce - chvíli naprostá paráda a pak dostanete nudnou, pomalou, dějem předvídatelnou epizodu, která vás nudí po celou dobu... A že jich tam je... Na druhou stranu jsou mnohem, ale mnohem horší seriály...IMHO do červených čísel by se Krypton mohl podívat. :-) ()

Reklama

Ratemus 

všechny recenze uživatele

Na tohle jsem byl hodně natěšený, poté z toho vylezla přijatelná nízkorozpočtová zábava s mrkáním na Supermana a všeho kolem něj.. černé Zody jsem zkousl byť se sebezapřením, ale bože ten Brainiac, ten byl skvělej, mnoooohem lepší než 90% dceu padouchů v čele se Stepenwolfem, Doomsday také lepší než ten výplod v BvS. Strašně se těším na Loba v další sérii. Prostě úžasné Dc překvapení roku, sice je to nízkorozpočtové, ale prostě stojí to za to. Z množství všech těch CW teenage srágor to jistě vybočuje...takže díky bohu za to ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neočakávaný seriál ktorý opäť tuto na csfd ukazuje že hodnotenie netreba brať vážne, s porovnaním na iných stránkach je hodnotenie 63% naozaj na smiech. No späť k seriálu krypton, ktorý ma tak pohltil že som ho dokončil po cca 2 aj pol dňoch. Naposledy ma asi takto bavilo stranger things. Krypton navnadil na skvele postavy a fajn príbeh ohľadom supermana. Jednoducho výborná sci-fi záležitosť ktorú odporúčam a zároveň zaraďujem k mojim obľúbeným seriálom. A hneď na to asi začnem pozerať druhu sériu ktorá už postupne vychádza. 5* ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Na Krypton jsem byl hodně zvědavý, když se o něm po Muži z oceli začalo mluvit. Během let už mi to pak bylo nějak jedno., ale podíval jsem se na to. Nutno podotknout, že začátek byl opravdu těžký průměr, ale čase se to přeci ne zlepšilo a stala se z toho fajn oddychovka. Především poslední dva díly se hodně povedly, takže pokud si seriál dokáže ve druhé řadě udržet alespoň takovou úroveň, tak se těším. 70 % ()

Galerie (223)

Zajímavosti (5)

  • Zásluhou klesající sledovanosti byl zrušen plánovaný seriálový spin-off „Lobo“. (fiLLthe3DD)
  • Natáčení pilotní epizody probíhalo v Srbsku, zbytek byl zaznamenán v Belfastu (Severní Irsko) – obvykle jsou přitom hrané DC seriály točené v kanadském Vancouveru. (fiLLthe3DD)

Související novinky

Michael Bay stále chystá Loba

Michael Bay stále chystá Loba

20.06.2019

Fanoušci brutálního psychopata, jenž o sobě prohlašuje, že je nejlepším lovcem lidí v celém vesmíru, v posledních dnech neměli moc důvodů k radosti. Postava Loba totiž dostala od stanice SYFY vlastní… (více)

Marvel vsadí na ženy

Marvel vsadí na ženy

17.06.2018

Už příští jaro pošle Marvel do kin svoji odpověď na konkurenční Wonder Woman. Komiksová Captain Marvel s oscarovou Brie Larson (Room, Kong: Ostrov lebek) bude prvním marvelovským filmem, jehož hlavní… (více)

Reklama

Reklama