Na Krypton jsem byl hodně zvědavý, když se o něm po Muži z oceli začalo mluvit. Během let už mi to pak bylo nějak jedno., ale podíval jsem se na to. Nutno podotknout, že začátek byl opravdu těžký průměr, ale čase se to přeci ne zlepšilo a stala se z toho fajn oddychovka. Především poslední dva díly se hodně povedly, takže pokud si seriál dokáže ve druhé řadě udržet alespoň takovou úroveň, tak se těším. 70 %(10.6.2018)

Za mě letos největší překvapení. Krypton jsem odsoudil už při jeho oznámení, protože další superhrdinský seriál bez superhrdiny mi nepřišel jako něco shlédnutíhodného. Avšak zde se tvůrcům povedlo námětu neudělat ostudu. Adam Strange je vítaným elementem z námi blízkého světa, který vlastně krmí postavy informacemi, které my - jako fanoušci DC - už dávno známe. Takže žádné ubohé easter eggy se nekonají, vše je vysvětleno na plnou hubu. Superman je už dávno zavedená značka, stejně jako jeho přátelé i nepřátelé. A u Brainiaca zejména musím uznat, že lepší live action zpracování si snad ani nedovedu představit, vzhledem byl jak vytažený z komiksu. Seg jako hlavní protagonista je fajn a neměl jsem nejmenší problém mu fandit. Zbytek herců je snesitelný, a tak v podstatě jedinou vadou na kráse je občasná absence selského rozumu a dnes již tradiční multikulturní vlezdoprdelkování. Pokud druhá série nezklame, tak tam pošlu rovnou 5 hvězd, prozatím solidní 4.(4.6.2018)

Pro mě osobně příjemné na sledování, protože jsem očekával mnohem větší tragédii. Snaha o vykreslení života na Kryptonu se cení, celkem mladé obsazení potěší, pro mě je především velice zajímavý a kvalitní hlavní záporák. Zbytek se teprve uvidí, jak bude fungovat, ale příběhově to nejvíce navazuje na Muže z oceli (vizuálně, problematika kast, atd.).(24.5.2018)

Je tu nový seriál od stanice Syfy, který vypráví o dědovi Supermana. Děj je zasazen necelých 200 let před jeho narozením a odehrává se na Kryptonu. Částečně překrývá i se současností. Na Kryptonu platí přísná pravidla. Z mladého Sega se po smrti jeho dědy Vala stane rebel. Nechce se podřídit přísným pravidlům, které na Kryptonu platí. To se však vymstí jeho rodině. Je nyní na něm, zda zachrání svůj odkaz a zajistí budoucnost svému rodu. Hlavní hrozbou je totiž Brainiac. ten se snaží si Kandor přidat do své sbírky. Časem narazíme na pár známých postav z DC světa. Konec je docela otevřený, tak snad bude další řada. Objevuje se tu pár známých herců. "Tvůj vnuk se stane tím největším hrdinou v celém vesmíru."(24.5.2018)

• Clark_Kent

Tady musím apelovat, dost jsem se těšil po všech těch krásných upoutávkách. Ovšem když jsem seriál sledoval, ten pravý pocit z legendárního Kryptoňana jsem prostě nedostával. Ty postavy tam nejsou v pravém duchu, příběh celkově strašně chabej. Miluju všechny dosavadní Supermany, jenže tady to kouzlo nefunguje.(15.1.2019)