Reklama

Reklama

Batgirl

všechny plakáty
? %
Akční / Dobrodružný / Krimi
USA, 2023

Galerie (1)

Zajímavosti (11)

  • Batgirl, Betty Kane, se poprvé objevila v komiksu „Batman #139“ od autorů Bill Finger a Sheldon Moldoff v dubnu roku 1961. (3T)
  • Projekt byl ukončen po investování desítek milionů amerických dolarů a poté, co už bylo dokončeno natáčení. Podle listu The Guardian se Batgirl zařadila mezi nejdražší zrušené filmové projekty všech dob. Původní rozpočet filmu byl okolo 80 milionů dolarů, konečné náklady na produkci ale byly vyšší v důsledku covidových opatření. Podle informací New York Post dokonce přesáhly 100 milionů dolarů. Důvody zrušení nebyly bezprostředně zcela jasné. Společnost Warner Bros médiím sdělila, že rozhodnutí souvisí s „posunem ve strategii našeho vedení“ ohledně HBO Max a komiksového světa značky DC. Zároveň se objevily informace o interních pochybnostech ohledně kvality snímku. (eltazar)

Související novinky

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Brendan Fraser by se nebránil nové Mumii

Brendan Fraser by se nebránil nové Mumii

13.10.2022

Čeká nás v budoucnu Frasernasance? Díky potenciálně oscarovému želízku v ohni The Whale od režiséra Darrena Aronofskyho (matka!, Fontána) se herec nyní pomalu ale jistě vrací do velkého Hollywoodu, a… (více)

Discovery pokračuje v čistce

Discovery pokračuje v čistce

23.08.2022

Nové vedení společnosti Warner Bros. Discovery pod dohledem ředitele Davida Zaslava začalo šetřit, kde se dá, a jako první to odnesla tvorba streamovací služby HBO Max. Po zrušené Batgirl tak… (více)

Reklama

Reklama