poster

Spider-Man: Daleko od domova

 • USA

  Spider-Man: Far from Home

 • Slovensko

  Spider-Man: Ďaleko od domova

 • Austrálie

  Spider-Man: Far from Home

 • Nový Zéland

  Spider-Man: Far from Home

 • Velká Británie

  Spider-Man: Far from Home

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2019, 130 min

Externí recenze k filmu (10)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ****

  "Quentin Beck alias záhadný iluzionista Mysterio patrí k zlatej studnici zloduchov spider-versa a teším sa, že konečne prišiel rad aj na neho. Jake Gylenhaal ho zahral výborne. Bol uveriteľný v prvej aj v druhej, mystickejšej polovici filmu. Marvel tak získal spolu s pričlenením Spider-Mana konečne…" (více)

 • Comicbox.eu ****

  "Spider-Man: Far From Home je megalomanským pokračovaním Homecomingu, ktoré si zachováva svoju kvalitu, ale stále sa neobáva trocha experimentovať. Zabavia sa najmä mladšie ročníky, ale ani staršie obecenstvo nepohrdne takouto zábavou." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ****

  "Spider-Man: Daleko od domova je nejnovějším příspěvkem do spidermanovské i marvelovské série. A jako vždy jde o příjemnou podívanou, která zkrátka nezklame (až na trochu slabší začátek). Nabízí především dobrý příběh, který nepostrádá emoce, akci, humor ani povedenou romanci, avšak má jiný tón,…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Pozoruhodné je i to, že potitulkové scény (které jsou tu dvě) už nejsou jen nějakými nepovinnými bonusy navíc, ale že v tomto případě stále tvoří nedílnou součást děje a je tím pádem nutné si na ně počkat, aby byl divákův zážitek z filmu ucelený. Kromě toho dost výrazně navnazují na další díl." (více)

 • Moviefan.cz (Lucie Opltová) ***

  "Že to je celé hezky natočené, docela vtipné a romance Toma Hollanda a Zendayi šlape lépe, než by člověk čekal? Díky bohu za to. Jako nezávazná letní oddechovka tak nový Spidey funguje, tím však jeho dopad bohužel končí. Obzvlášť ve srovnání s loňským animákem, jenž celý koncept posunul o úroveň dál…" (více)

 • Multiverzum.sk ****

  "Ak vám nesedel film Spider-Man: Homecoming, je vysoko pravdepodobné, že vám vyslovene nesadne ani Far From Home. Minimálne čo sa týka Spider-Mana, keďže ten sa drží v zabehnutých koľajach. K lepšiemu zážitku vám ale môže pomôcť príjemná letná dovolenková nálada a Mysterio, ktorí opäť demonštruje,…" (více)

 • NaFilmu.cz (Daniel Birgus) ****

  "Nicméně i když je Peter sympaťák, jeho eskapády nebyly bez chyb. Některé postavy dostaly prostor jen na pár štěků a jejich význam tak byl zcela minimální. Například Flash, v komiksech důležitá figura, zde dostal jen pár vět. To stejné platilo vlastně i o Furym, z jehož přítomnosti se dalo vytěžit…" (více)

 • Pinbacker.cz (Linda Keršnerová) ***

  "Spidey numero dva je důstojným a zábavným mladším sourozencem k originu, pro Čechy navíc skýtá možnost hrát skrytou hru na poznávání známých míst. Doufejme, že (jistá) trojka, předznamenaná smlouvou Toma Hollanda i potitulkovou scénou, nesklouzne do průměru, kam Far From Home nenápadně, ale jistě…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Spider-Man: Daleko od domova nabízí po akční depresi Avengers: Endgame odlehčenou zábavu. Čeští diváci si ho užijí i proto, že v něm významnou roli hrají tuzemské lokace. Liberecké ulice se ve filmu promění v kouzelně vypadající, ale zcela fiktivní pražský festival světel, Peter s MJ se projdou po…" (více)

 • Týden.cz (Adam Kahánek) *****

  "Spider-Man: Daleko od domova je trochu delší, příběhově párkrát překvapí, ale jinak nic inovativního nepřináší. To ale vůbec nevadí, protože film servíruje upřímný a zároveň odlehčený pohled do světa superhrdiny, který je ještě stále dítětem. Hlouběji prozkoumáme nitro stydlivého teenagera Petera…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace