Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Ent.)

• Vzhled Harley Quinn (Margot Robbie), tedy červená a černá barva na oblečení / ve vlasech, je založen na komiksové sérii „New 52“. (fiLLthe3DD)
  • Dave Bautista si zde mohl zahrát dosud nespecifikovanou roli, nabídku režiséra Jamese Gunna, se kterým již spolupracoval na trilogii Strážců Galaxie, však odmítl, protože už se stihl upsat akčnímu horroru Army of the Dead (2021) režiséra Zacka Snydera. „Řekl jsem, že nemám zájem. Měl jsem tehdy naštípnuté rameno a ohlížel jsem se po nějakých šťavnatých filmech. Pak jsem si přečetl scénář, který šel hlouběji a měl více vrstev, než jsem čekal. Navíc jsem chtěl prostě pracovat se Zackem, pokud mám být upřímný.“ (CrypzzXD)
  • Snímek byl natočen na kamery RED, jejichž obrazová kvalita se vyrovná technice od IMAXu – rozdílem je, že RED kamery jsou méně náročné na obsluhu a nestojí tolik peněz. Jelikož navíc tyto přístroje mají certifikaci od IMAXu, stává se Sebevražedný oddíl prvním R-kovým filmem, jenž bude v tomto formátu natočený. (fiLLthe3DD)