Lukas se velmi těší na společnou dovolenou s maminkou. Cestou však mají autonehodu a oba skončí v nemocnici. Maminka zůstává v kómatu, a tak musí Lukas do péče ke své jediné příbuzné, kterou však nikdy neviděl. Teta Agatha chlapce odveze do prapodivného hostince u moře a přidělí mu pokoj, který byl prý dříve jeho maminky. V této místnosti Lukas náhodou objeví tajný průchod do jiné dimenze a brzy se dozví, jaké úžasné, a přesto děsivé tajemství nově objevený svět skrývá. Za modrými dveřmi na něj čeká nové dobrodružství. Jeho největším přáním však je, aby se maminka uzdravila. (JuniorFest)

Trailer 2

Grázl83

Rekl bych, ze polska kinematografie nas uz svoji kvalitou preskocila. V poslednich letech jsem videl nekolik polskych filmu a vsechny do jednoho me bavili. O tridu kvalitnejsi scenare, solidni rezie. Zde vych vyzdvihl perfektni vykon hlavniho detskeho predstavitele a podmanivou pisnicku. Plne a zaslpuzene 4* ()

Dzeyna

Mám se opakovat? Poláci prostě umí. Ať se jedná o jakýkoliv žánr. Tohle sci-fi pro mládež bylo naprosto skvělé! ()

snaked

Film pro děti? Jen pro ty starší. Některé scény přivedly menší děti k pláči a dospělí se taky báli, protože ta "obluda" je fakt hnusná. Snad nebudou mít trauma a šedé vlasy v nich nevyvolají hysterický záchvat. ()

XXXXXXXX

Chápu, že tohle vyšlo ze země, kde běžně posypovou solí solí koňský salám, ale celé to na mně působí tak trochu jako když poláci narychlo vytvořili vlastní obludný dort, na téma: Boříme čtvrtou terabithickou. zeď za pomocí definice kruhem! Ve výsledku totiž vytvořili něco, co vás 45 minut nudí, následujících 40 se mírně bojíte a potom vše spláchnou závěrečnou patosickou tečkou. Škoda, já v tom ten horror úplně viděl! A příště? Co třeba jeden z těch současných hororů, tentokrát s názvem: Buresz! ()

MiaMahoney

No, tak za snahu o originalitu to na ty dvě bude a vůbec, na Pšonky asi dobrý... Příště z toho vyházet ty anglické písničky, které působí směšně, ujasnit si cílové publikum a trochu doladit zápletku, aby to nebyla jen nudná televizní pohádka, ve které narazit na skutečně napínavou scénu je ještě vzácnější, než najít kousek kvalitního masa v polském párku a bude to bardzo ładne. ()