poster

Pražský výběr v O2 Aréně (koncert)

Hudební / Dokumentární

Česko, 2017, 79 min

 • whysoserious
  **

  Byl jsem na té akci osobně a i z televizního zkráceného záznamu je poznat, že ten koncert neměl vůbec zvládnutou dramaturgii- byla vzácnost, když skupina zpívala a většinu času odzpívali hosté. Hosté jsou většinou i pro mě vítaným zpestřením koncertu, ale tady se jim dával až moc velký prostor a díky tomu celá akce na místě působila zdlouhavě a lidi spíš čekali až zase přijde zpívat skupina- to prostě nebyl ten pravý koncert Pražského Výběru tak, jak by fanoušek chtěl. Bylo to pompézní, ale spíš podivná estráda, než rockový koncert. Mimochodem všimněte si, že za celou dobu záznamu je minimum detailních prostřihů do publika. Proč? Protože publikum stálo za prd- nejchladnější publikum, které jsem kdy na koncertě zažil.(28.6.2018)

 • bearmeedek
  *****

  Viděl jsem pouze v TV a byla to celkem pecka. Samotného mě překvapilo, že to byl úplně jiný "koncert", než na jaké jsme zvyklí ze spojení rock (metal) + symfonie. A přesto mě to dostalo. Byl to prostě oslavenecký Projekt. Asi nebylo jednoduché toto všechno dohromady zkomponovat, ale pokud to udělal Mistr Pavlíček, tak se tomu nedivím.(12.1.2019)

 • arcticsky
  ***

  Na kapelu, kterou jsem viděl poprvé živě už v 1982 se vždy rád podívám i v TV. Už když jsem se dozvěděl, že se na podiu bude potácet i symfoňák, bylo jasné že to nebude nic moc. Toto spojení totiž u jakékoliv rockové party nesnáším. Příkladem špatné fúze budiž např. pokusy Metalliky nebo Lucie i dalších - hrůza! Zde navíc došlo k brzdění spádu koncertu různými, byť jinak váženými hosty...takže 3 bodíky jen z úcty...(12.1.2019)

 • rigby
  ***

  Pražský výběr mám moc rád, vyrůstal jsem na jejich dvou deskách. Takže jsem se rád podíval na tento televizní záznam. Na můj vkus se jednalo o až moc extravagantní show. Orchestr a někteří hosté navíc jinak svižný průběh koncertu silně zpomalovali, i když takový Dyk zpíval výborně. Ale to jinak obvyklé tempo tady prostě chybělo. A ani Pazderkovou nemusím, ta tu působila vyloženě nepatřičně.(19.2.2019)

 • Rockerman
  ***

  Jako skalní fanoušek Pražského výběru, nemohl jsem 7.prosince loňského roku chybět v OuTu Aréně. Těšil jsem se moc, ale musím konstatovat, že po skončení mi na patře zůstala divná pachuť. Když hrál Pv sám, bylo vše v pořádku a já se bavil. Leč četnými a podle mého názoru i nepatřičnými hosty se koncert rozmělňoval a náboj a atmosféra šla do háje. Začalo to připomínat nějakou pokleslou, televizní estrádu a záznam toho koncertu to jen potvrzuje. Jsem přesvědčen, že Michael Kocáb si ukousl příliš velký krajíc a po vzoru Pejska a Kočičky dal do svého " dortu " i ingredience, které tam neměly co dělat. Škoda.(30.6.2017)