Negativ

Adam Gaines

Joshua Caldwell

Bill Brown
  • kolemjdouc

bohužel mám pocit že film byl spíš reklama na ty dvě auta.Spíš by mě asi příběh zaujal vyprávěný v knize.Katia Winter je na Švédku velmi krásná žena.(4.9.2019)

Pri pohľade na poster som od "Negative"čakal niečo úplne iné. Viac menej je to dráma, ktorá sa snaží mať nejaké elementy akcie, no nikam to reálne nedospeje. Je to vysoko dialógové a miestami to nie je veľmi zaujímavé. Aby som to upresnil, dialógy nie sú najhoršie. Majú nejakého ducha, film má atmosféru a možno by to reálne fungovalo, keby som nemal pocit, že tam chýba akcia, ktorá by zdvihla tempo filmu, a že je tu kopec scénok, ktoré dokopy vlastne nemajú ani žiadny význam. Vezmime si len fakt, že film sa volá "Negative". Ale dokopy tu fotka, kvôli ktorej skoro Hollis stratí dych nemá žiadnu rolu a negatív takisto. O čom to teda je? O žene, ktorá uteká pred kolumbijcami, ktorí ju chcú zabiť. Okey. No dokopy tu máme len utekanie a žiadnu akciu, ktorá by nás v tom udržiavala. A keď sa niečo začne diať, tak je príliš neskoro a okrem toho to skutočne nepridáva moc nič. Som asi hrozný, ale vôbec ma tie dialógy nezaujímali. Napriek tomu, že toho veľa o našej hrdinke odhaľujú.Ak čakáte akčný film, tak sa zamyslite nad tým, z akého dôvodu to na tejto stránke pri filme nepíšu. Má to svoj dôvod. Hodnotenie: C(11.1.2019)

• Shitonit

Nemám moc rád, když někdo někdy občas ( například i já) napíše v komentáři jen že to je píčovina, blbost,.. atkp (rozuměj atakpodobně..) no Negativ mě tak nějak přitáhl, popis, komentáře, nevím co jsem si od toho sliboval, ale prostě mě to nějak přitáhlo. Podlehl jsem, připravím si večerní žranici, pivo atkp..(rozuměj atakpodobně..), no a rozjedu to. Bohužel jsem to nějak od začátku nepobíral, prostě ta kočka byla něco jako Nikita, nebo snad i lara..atkp..(rozuměj atakpodobně..) , to by bylo fajn, jenže jsem to asi po půl hodině pořád nepobíral, v sobě třetí Plzeň, Svijany, kousek bacardi atkp..(rozuměj atakpodobně..) no a začal jsem se v tom fakt dost ztrácet, tak jsem si slíbil, že tomu fakt dám známku na hovno, píčovina, blbost, odpad ...atkp..(rozuměj atakpodobně..). Trochu jsem se vyspal, proleželo se mi to v kebuli, a snad jsem to trochu přestřelil, snad byla vina ve mě, v mé neklidné duši, alkoholem zatemělém mozgu,...atkp..(rozuměj atakpodobně..) Takže klidně jeden kousek hvězdičky tomu vtisknu na čelo a končím s tichým zvoláním DO PRDELE TO BYLA PÍČOVINA, SRAČKA, blbost ... !!! atkp..(rozuměj atakpodobně..) !(16.9.2019)

Zkrátit a bylo by to lepší(4.5.2018)