poster

Prey

 • USA

  SOLO

  (pracovní název)

Horor / Thriller

USA, 2019, 85 min

Režie:

Franck Khalfoun

Kamera:

Eric Robbins
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kudly4
  ***

  Za mě rozhodně lepší, než nedávný Sweetheart. Postavy byly sympatičtější a příběh se mi líbil taky více. Škoda, že to nebylo odvážnější, kdyby se ukázala více Kristine Froseth (ne, není jí 16) a přitvrdilo se trochu v Gore, rozhodně by to neuškodilo. Takhle to spíše působí jako lehká, hororová pohádka. Lepší trojka. (83.hodnocení)(8.12.2019)

 • honajz2
  ***

  Nebýt toho dementního klasického a rádoby překvapivého závěru, možná bych dal i ty slabší 4*. Spíš než horor to je dobrodružný film o tom, jak jeden klučina je na "neobydleném" ostrově a postupně odkrývá jeho tajemství. Sice mě teda vyděsil ten začátek, který to vzal všechno strašně hopem, ale jinak, světe div se, ono to mělo nějakou atmosféru a napětí, dokonce i postavy jsou tu celkem sympatické! Jako jo, je tam pár blbostí a něco je nedořečené, od jisté chvíle se to dá jednoduše celé odhadnout, ale i tak mi to nevadilo a celkově to byl příjemný film. Moc se mi líbilo i prostředí, kde se film odehrával. Přijde mi tady ten film strašně podhodnocený, 39% si fakt nezaslouží, ale jsem rád, že jsem mu dal šanci. Rozhodně za to zhlédnutí stál. Lepší 3*(11.10.2019)

 • oveckaoa
  *

  Chlápek přijde o otce a přihlásí se do terapie jejichž program je takový, že vysadí několik lidí na ostrovech kde zůstanou 3 dny (absolutně to nedává smysl jelikož co kdyby tam někteří jako nepřežily a navíc v čem je jako ta terapie spočívá je mě záhadou). Tak ho vyhodí na zdánlivě opuštěném ostrově kde je posedlý tvor, který vypadá jako horší kopírka Enchantress z Suicide Squad akorát s rohy. Režisér by měl uvažovat buď o změně žánru (komedie se vyloženě nabízí) jelikož od P2 nic vyložen kvalitního nenatočil a nejspíše nenatočí nebo o tom, že se na to vysere úplně. Těch 20 procent je za konec (ten nedává žádný smysl, ale budiž překvapil) a za rasovou korekci (umře zde postupně běloch, Asiatka a černoch). Jinak ruce pryč nebo to rovnou přeskakujte jelikož minimálně 70 minut se zde nic neděje těch 39 procent aktuálně je těžký úlet nezaslouží si to ani 32.(11.10.2019)

 • ricci.s
  ***

  Spočiatku mi to pripadalo ako akési slaboduché pokračovanie Modrej lagúny, potom sa objaví príšera v tme a po čase to naberie aspoň nejaký spád. Hororu je však naozaj iba minimum, čo je škoda, lebo ostrov či jaskyne mali potenciál. Vďaka peknej kamere a sympatickým postavám mi ten film ničím neublížil a dá sa akceptovať ako neškodný dobrodružný priemer, na ktorý sa aspoň celkom dobre pozerá, keď už nič iné.(27.9.2019)

 • peter12
  ***

  Film disponuje nádherným prostredím, ale dosť neoriginálnou zápletkou. Uz celý ten program bol všetko len nie logický. Vysadia ma na pustom ostrove, len aby som si ucelil myslienky a či sú tam jedovatý hadi alebo ešte niečo horšie, má každý na saláme, ja hovorím aspoň príbehu nie. Ale zas tu boli sympatické postavy i démon bol slušne znázornený a bolo ho vidieť i párkrát z blízka , čo tiež hodnotím kladne. Kamera bola skvelá, či na snímaní lokality, ale i pri viacerých scenach, vedela čo má nasnímat a čo nie. Pri takýchto filmoch nečakám nič, ale v tomto prípade , nie som sklamaný, že som film videl, i keď mohol byt o niečo odvážnejší(13.10.2019)