kaylin

Danny Trejo se pro tuhle roli prostě hodí, v jeho podání to ale rozhodně není klasický western, ale takový blazeovaný, béčkový akční film, na kterém je trochu vidět, že nebyl moc drahý, ale popravdě mi to nějak extra nevadilo. Westernové filmy s hororovými prvky moc nefungují, ale u tohohle se dalo čekat, že to bude tak nějak průměrné, spíše horší. ()

borec999

Kvalitatívne na úrovni jednotky, akurát tu chýba Mickey Rourke. Jednoduché, akčné béčko s nádychom westernu nakrútené v príjemných lokáciách a v hlavnej úlohe s Dannym Trejom, ktorému takéto typy postáv proste idú. Príbehovo stále to isté ako jednotka, čiže Treja v úvode zabijú a on znova ukáže, že ani smrť nie je pre neho prekážkou a rozhodne sa svojim vrahom pomstiť. A bude to znova masaker. Reiné je už rokmi overený režisér akčných béčok a ani tentokrát nesklamal a po technickej stránke je film na béčko obstojne natočený(podobne ako aj akčné scény, prestrelky či hudba). Určite to nie je žiaden zázrak, ale vzhľadom na Trejov vek 73 rokov a nízky rozpočet bol toto zrejme strop, čo sa dal za daných okolností natočiť. Objektívne by to boli 3, ale ako hovorím mne v Dead Again in Tombstone nechýbalo nič, a preto si subjektívne ako Trejov fanúšik 1* pridám. Spokojnosť. 70% ()

Prochy38

Jak píše kaylin. Trejo už dnes se svým břichem bude holt tyto role opakovat a jen měnit prostředí :). Ne, sedí mu to. Podle mě teda naprosto zbytečné pokračování. Líbila se mi kočka E. Rotaru. Akce pohodová, super hudba, příběh do kopru.... :) ()

Mamlas odpad!

Fatální trapárna natočená nějakým podřadným obecním ochotnickým spolkem. Naprostá debilita a navíc odstrašující kamera s neustálými zpomalenými záběry, které jen oddalovaly cestu k vytouženému konci téhle k zblití sračky. (1%) ()

clint123

Mysteriózno-zombi-hororový-western, pokračovanie predchádzajúceho dielu je vcelku dobrý, neurazí, síce tiež úplne nenadchne. Osobne sa mi páčia scenérie kde sa film natáčal, pochmúrne počasie, a tá mystická atmosféra okolo toho. Ako Dannyho fanúšik som spokojný :-) ()