kaylin

Josh Helman se v hlavní roli docela snaží, ale co je to platné, když má v podstatě jednu pózu a jeden výraz, které se snaží předvádět především. Rozhodně to nijak neoslní a dějově je to celkem nudné, respektive očekávatelné. Přitom si myslím, že Lenny McLean měl o dost zajímavější život, než jak je zobrazeno. ()

stuntmanMIKE

A ja som sa tak tesil... Lenny McLean... legenda ba az mytologicka postava a oni to takto dojebu. Casting je skvely. Helman sa tam hodi jak rit na serbel...kto vie ako Lenny hovoril musi ocenit aj Helmanove grimasy. Aj Pretty Boy Shaw bol celkom podareny. Ale kurva to spracovanie... akoze preco nesfilmovali cely jeho zivot, ale len nejaky vysek ? takto to vyznieva plytko. pritom jeho zivot mal co ponuknut. Od poulicneho bitkara, cez sampiona v bare knuckle fightoch, cez sampiona unlicensed boxu, najobavanejsieho a zaroven najziadanejsieho vyhadzovaca v Britanii, cloveka, ktoreho respektovalo cele podsvetie...alebo cas co stravil vo vazeni, ked zabil chlapa. Dokonca mohli spomenut, ze vyzval Mr. T na fight o najlepsieho ochrankara/vyhadzovaca ( Mr. T. tvrdil, ze je najlepsi) no ten stiahol chvost a usiel. Nakoniec to Lenny dotiahol az do filmu. Proste celkom bohaty zivot na zaujimavy celovecerny film. Ale oni nie... oni si vybrali len jednu etapu jeho zivota, kde sa stal Guvnorom. Len zo sentimentu davam 3, ale inak objektivne je to na 2. ()

baclajean

Žiaľ, nie. Nenadchlo. Na pozadí môže byť silný príbeh na základe skutočnosti, no keď je spracovanie námetu chabé, niet veľmi čo oceniť. ()