poster

Cuky Luky (TV seriál)

Komedie

Slovensko, 2014, 3 min

Režie:

Dano Dangl

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

 • Fretakata
  odpad!

  Trapas.(10.6.2018)

 • Tom_Lachtan
  odpad!

  Co do pytle všemohoucího je? A proč se to objevilo na streamu zrovna když tam běží boží Pěstírna? A proč je to tak odporné, nevtipné a přívětivé asi jako opravdu velké předměty v opravdu intimních otvorech a já se hrozně, ale fakt hrozně snažím, abych nebyl kurevsky, ale fakt kurevsky sprostej. Odpad, nevtip, pocit na zvracení. Fuj. (A ano, já chápu, že je to parodie, ale i ty se dají dělat s grácií)(19.5.2017)

 • boshke
  ***

  No, po čase se to věčné "To by sa ti v Rakúsku nestalóóóó" trochu přejí, ale i tak je to pro mne první příjemná vlaštovka, že si i bratia ze sebe dokáží dělat srandu... i kdyby jenom z Blaváků. Na ukrácení dlouhé chvíle v práci ideál... 60%(24.8.2017)

 • Marze
  **

  Tak zvaná ztřeštěná ptákovinová komedie. K tomu výrobně levná slovenská variace na zahraniční hity. Pár gagů se ale opravdu vydařilo jako třeba modlitba k módní ikoně. Z tématu kravky jsou posedlé showbyznysem se asi ani víc vytěžit nedalo, takže sledujeme hodně vaty a provinční nudy včetne koktání a vděčných XXL velikostí. Latinák je příjemně sebeironický.. Nudnější motivy jsou zbytečně nastavované nebo okopírované z Hollywoodu (např. Mr. Beane). Místy dojde a vydařenou nekorektní satiru jako například mediální hrátky na dobročinnost s přípitkem se zaskočeným bezdomovcem „Na pleť!“ Sponzorské výrobky jsou občas netradičně spojeny s vtipem (sponzorský toaletní papír).(30.9.2018)

 • ExpertRaptor
  ****

  Výborný seriál. 70%(12.2.2018)

 • zette
  ****

  Par nepovedenych vtipku tam je, celkove ale hodnotim velmi pozitivne. Bavim se dobre a obe hlavni postavy jsou vyborne.(8.5.2017)

 • Bozvav
  ****

  Je to blbina, ale vtipná. Alespoň ze začátku, pak to trochu upadlo, ale jako celek dobré. V hodnocení nadhodnocuji, neb zdejší rádoby intelektuálové si zase slintají na vesty.(6.11.2017)

 • Scraffy
  odpad!

  Toto... som... ako... čo?... prečo?...(27.2.2018)

 • blondboss
  ****

  Tieto krátke epizódky, ktoré fičali v rámci komediálneho programu Kredenc, boli jednoducho úžasné a ja som sa na nich vždy tešil najviac. Tvorcovia sa občas síce nevyhli aj trápnym momentom, ale väčšina bola cool a Šebová s Polnišovou sú jednoducho super ako dvojka. Tento seriál ja teda môžem aj napriek všeobecnému pohoršeniu na tomto portáli. 70 %(19.11.2018)

 • Azareth
  odpad!

  Koľko krát som sa už stretol s nejakou osobou, ktorá 20 minút v kuse tárala o Cuky a Luky. Koľkokrát som nevidel 2 deti, ako gestami a slovami nápodobňujú Cuky a Luky. Daj bože! Daj bože za to, aby sa náš svet zbavil tejto jednej veľkej trapnosti.(27.11.2017)

 • ostravak30
  **

  Já jsem tenhle fenomén poprvé zaznamenal v televizní soutěži Česko-Slovensko má talent, kdy podobné fifleny předváděly malé holky. Do té doby mě tato krávovina naštěstí minula. Pak jsem shlédl všechny díly na stream.cz a hned jsem pochopil, jaké štěstí jsem dosud měl, že se mi toto vyhýbalo. Mezi nepřeberným množstvím hloupých hlášek se najde jedna, dvě úsměvné. Zbytek hraničí až s trapností. P. Polnišovou mám rád, je to komediální herečka a dost kvalitní, ze Slovenska ji dobře znám, Zuzanu K. Š. ne, ale její výkon za Petrou zaostává. Navíc se místy kouká neprofesionálně do kamery. Díl číslo 13 se jí navíc vůbec nepovedl. Ze známých grimas i intonací své postavy mizí a nepovedlo se jí po celý díl se do své role dostat. Moc nerozumím, jak tohle může být fenomén, ale bohužel, i toto se stává. Chtělo by se říct, že to svědčí o příšerném vkusu Slovenských diváků, ale upřímně řečeno Češi na tom o moc lépe nejsou.(22.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace