Reklama

Reklama

The Joe Rogan Experience

(pořad)
  • USA JRE
Talk-show
USA, 2009, 1775x180 min

Tvůrci:

Joe Rogan

Účinkují:

Joe Rogan (moderátor), Bill Burr, Tom Segura, Graham Hancock, Les Stroud, Steven M. Greer, Louis Theroux, Action Bronson, Bobcat Goldthwait (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Joe Rogan vede dlouhé rozhovory s přáteli a hosty, které zahrnují komiky, herce, hudebníky, instruktory a komentátory MMA, autory a umělce. (M. Caine)

Recenze (8)

Sunwheel 

všechny recenze uživatele

Súčasnú vedúcu pozíciu na poli podcastov si najlepší MMA komentátor súčasnosti Joe Rogan zaslúžil oprávnene. Neuveriteľne pestrý výber hostí, kde sa nebojí ničoho a nikoho. Ani straty časti mainstreamovej základne. Slušne vyberané a trefné otázky a sem tam aj úprimný humor vyplývajúci zo situácie. Z mnohých podcastov sa človek dosť dozvie a žiadneho gýča z otázok sa nedočká. ()

berg.12 

všechny recenze uživatele

Zhulený Amíci si povídají o tom, jak to chodí ve světě. A my máme možnost dozvědět se o Americe trochu víc. 3-hodinové podcasty, ve kterých slovo interview dostává zcela nový rozměr. Z toho, co jsem zatím slyšel, většina surfuje na mainstreamově soft-konspirační vlně. Samotného mě k vysílání přivedl Graham Hancock a Randall Carlson a hodin s nimi strávených určitě nelituju. I ze zdánlivého žvanění o ničem se díky velkorysému formátu může vyklubat zajímavé téma či vhled. Díky Joeovi jsem téměř přestal sledovat konfrontace a rozhovory pod 20 min, protože se z nich prakticky nic nedozvím. A tou první poznámkou nechci nijak snižovat inteligenci a pohotovost moderátora či výběr hostů. Být schopen na konci tříhodinového rozhovoru o kvantové fyzice stále klást smysluplné otázky = respect. UPDATE 2021: Kdo tušil, že podcast na Spotify se stane jedním z posledních ostrůvků svobodného slova, svobodné diskuze, přístupu k informacím a pocitu nějaké normality. ()

Reklama

Slasher 

všechny recenze uživatele

Můj oblíbený diskuzní pořad, se kterým jsem strávil velikánský množství hodin. Joe je super a ač se na první pohled nezdá, má dost inteligence, empatie a velmi slušný rozhled. Ale hlavní devizou je výborný a pestrý výběr hostů, kde si opravdu každý najde to zajímavé. Ať žije svoboda slova a volná diskuze. 2022: Haha, časy se mění - "Joe Rogan has completely disrupted the legacy media." (x) ()

Devadesát Dva 

všechny recenze uživatele

Fight Companion! Joe Rogan, Joey Diaz, cocksuckers. Eddie Bravo. Brendan Schaub. Bryan Callen. Bill Burr. Z relativně zapadlého podcastu se tohle postupně vypracovalo v naprostou návykovou záležitost, kde se rozebírá úplně všechno. Konspirační teorie, primální stránky člověka (a přesný opak), MMA, box, drogy (all of em), sex, filmy, porno, UFO, zvířara, politika, komedie, rovnoprávnost, od vražd jen minutu k holení chlupů na zadku, na cokoliv si vzpomenete a kdokoliv se tam kdykoliv může objevit a rozebírat jakýkoliv subjekt a nikdo si neláme hlavu s korektností. Live stream on yt. Jedna z mých nejoblíbenějších neřestí posledních let. I fkin love it. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele

Joe "that's crazy man, have you ever done DMT?" Rogan - který je notoricky znám jako moderátor kultovní show o degustaci býčích varlat, Faktor Strachu, komentátor UFC, neschopnej stand-up komik, propagátor ju-jitsu, politický centrista, a v neposlední řadě psychedelický kulinář - má ve vydělávání kopy chechtáků a multimilionových kontraktů ženiální taktiku: napumpovat do sebe THC, pozvat si random hosta, a pak s ním 3 neuvěřitelný hodiny kecat prakticky o jakýkoliv existující i neexistující píčovině, která mu vypadne z huby. ()

Zajímavosti (1)

  • Rogan popsal epizodu 958 (S08E66) jako svoji oblíbenou. Byla to druhá, kterou udělal s kanadským klinickým psychologem Jordanem B. Petersonem. (M. Caine)

Reklama

Reklama