poster

Lola Pater

 • Francie

  Lola Pater

 • anglický

  Lola Pater

Drama

Francie / Belgie, 2017, 95 min

Režie:

Nadir Moknèche

Scénář:

Nadir Moknèche

Kamera:

Jeanne Lapoirie

Střih:

Chantal Hymans

Scénografie:

Johann George
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kolemjdouc
  *****

  Příběh je podaný tak,byste věřili na reál.Tutově!Žádné oblbování diváka zbytečnými slzavými scénami i když některé jsou opravdu dojemné.Vypořádání se se svým já a poprosit o pochopení i syna.Vynikající,skvělá Ardant.(21.10.2018)

 • Malarkey
  ***

  Solidní francouzské drama, které rozjíždí zajímavý příběh, co jsem v dramatu obecně ještě neviděl a sám bych nevěděl, jak se kolikrát zachovat. O to více zajímavý tento námět je. Škoda ale, že tvůrci podcenili situaci a závěr trošku zfušovali. Čekal jsem uzavření, nějaké logické vyústění, jenže nepřišlo vůbec nic. Když Vám takové drama načne zajímavý lidský příběh a pak ho neuzavře, tak buď alespoň s grácií Francií vlastní a nebo ať se o to radši ani nepokouší. Celkové vyznění z filmu tak mírně pokleslo. Původní čtyři hvězdy se nakonec ustálily na i tak solidních třech.  (22.8.2018)

 • slunicko2
  **

  Zajímavé i když neoriginální téma je nevýrazně zpracované. Zaujal mě 35letý francouzský divadelní, filmový a televizní herec (matka Maročanka, otec Tunisan) Tewfik Jallab (Zino).(27.8.2018)