poster

Mise Odysseus (TV seriál)

 • Francie

  Missions

Sci-Fi

Francie, 2017, 4 h 20 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mitisko
  *

  Miluji sci-fi, ale tohle kdo psal scénář, tak by měl spáchat samovraždu, protože to je tak neskutečná píčovina že až... 20 minutové díly plné hoven, debilita za debilitou. Fakt totální nezmysli a fantasmagorie, plytké - totální des. Nesympatická posádka, nesympatické vztahy, všichni se chovají jako kdyby jim je 15 a nejlepší je ten panic. Top myšlenka je, že nemají dost energie na přežití, ale přitom provozují umělou inteligenci, nemám slov.(13.4.2018)

 • Ampi
  ***

  Přiznám se, že mě seriál zaujal. Kosmonautika a Mars jsou bonusem, sovětský kosmonaut na Marsu také. Přes všechny zmíněné a další bonusy se seriál nedostal na 4 hvězdy. Možná má příliš mnoho tajemna, možná je zakončení příliš podivně a ne příliš uzavřené. Nicméně pěkně zpracované i když scénář by mohl být o něco lepší. Otázkou je jestli jde jen o první řádu nebo má být seriál ukončen po 10 dílech.(23.4.2018)

 • Unrealik
  ***

  Konec byl takový divný. Seriálu by slušela výrazně delší stopáž. Jestli bude další řada, tak se na ni ale podívám.(14.4.2018)

 • slunicko2
  **

  Demoverze seriálu je docela fajn, tak můžete začít točit. 1) Pořád se něco děje, to je dobře. 2) Ale jinak je to velmi povrchní po všech stránkách.(25.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace