Štyri kamarátky zo školy sa vyberú na dovolenku do vidieckej oblasti. Netušia, že dom, v ktorom plánujú bývať, má svoju temnú históriu spojenú s nacizmom. Zlo sa tu skrýva už dlhé roky a dievčatá s ním prídu čoskoro do kontaktu. (Marceloo)

Trailer

Marceloo

Štyri kamarátky zo školy sa vyberú na dovolenku do vidieckej oblasti. Netušia však, že dom, v ktorom plánujú prebývať, má svoju temnú históriu spojenú s nacizmom. Zlo sa tu skrýva už dlhé roky a dievčatá s ním prídu čoskoro do kontaktu. - Zručne natočený horor so zaujímavou témou a dobrým hereckým obsadením, ktorý ale vo výsledku nedokáže vystrašiť. Hlavne kvôli tomu, že strašidelných sekvencií je velmi málo a vo väčšine z nich sú použité dosť nešikovné digitálne efekty. Taký dlhý úvod som asi ešte v žiadnom horore nevidel, ale boli tu pekné kostýmy, ktoré ladili s príjemným prostredím odlahlej farmy. Najviac sa mi páčila maska, ktorá je použitá aj na posteroch. Očakával som od toho kvôli R ratingu a vydaniu priamo na DVD nejakú poriadnu gore jazdu, ale nakoniec z toho vznikla dosť ohraná Ghost Story, čo ma mrzí. + Ronnie Gene Blevins + herec z American Horror Story a Sharknado 5: Global Swarming ()

Xyozux odpad!

Kdyby to mělo jen 20 minut, tak by to neuškodilo ani příběhu (který nedává smysl), ani by jsme nepřišli o zajímavé a důležité scény (jediná důležitá scéna jsou titulky na konci) a hlavně bych se necítil jako bych promarnil hodinu a půl života kvůli kokotině. ()

Pitryx

Chyba: 86 minuta a dále: Přijíždí auto se značkou PRA. Tu má na mostě kde nakládá Irene. K domu s ní však přijíždí s jinou značkou, a Regan s Irene od domu odjíždí už zase se značkou PRA. Chyba i s fotem je na mém webu http://pitryx.hys.cz/2018/03/31/hatred-the/ Já jsem si podle obalu myslel kdoví co a prd. Nebylo to úplné dno, ale moc tomu nechybělo. Obrazové chyby, občas nuda, sem tam hlucho. Přesto dávám dvaciáše za těch pár masek a efektíků, deset těm čtyřem a deset filmu jako celku. ()