• Kanada

• Austrálie

Komedie

USA, 2018, 111 min

Kevin Hart už viackrát dokázal, že sa hodí do takýchto typov komédií, ktorá vôbec neurazí a okrem blbých otrepaných fórkov ako je vtip s tromi bradavkami, sa na nej dá celkom pobaviť.(23.10.2018)

Já tyhle černošské komedie s rázným slangem můžu a uřvaný Kevin Hart mě baví ( Wedding Ringer jedna z nej komedií vůbec) a bavila mě i Tiffany Haddish či Rob Riggle, který hraje téměř všude. Je to spíš velmi zábavné než šíleně vtipné, ale pár fórků je brutálních a prostředí školy mi chybí, takže jej u komedií vždy rád přivítám. Mohlo to být kratší a údernější, ale i tak fajn zábava na večer. 65%(11.12.2018)

• Vxxx

Hloupost, hloupost, hloupá hloupost. Nic víc k tomu nemám. Zasmála jsem se jen párkrát a vždy to bylo na účet té zoufalé matky, která měla super joky. Jinak e-e. 1*(2.10.2018)

• Pepinec

Jak jsem to tak videl, na nocni skolu bych znova zasel leda s Megalyn. Bylo tam diky ni zhruba 9 vterin, kdy jsem naplno vnimal. Jinak se to da shrnout tak, ze dneska si ocividne muze kazdej natocit co chce, i kdyz hlavu to ma v Brooklynu a patu v Harlemu. Nevyhodu to ma takovou, ze stejne tak si dneska kazdej muze hrat na kritika a osazet to tady hvezdickama, jako kdyby to melo neco zmenit. Davam dve, protoze film mi nedal vubec nic, a ocekavam za to alespon, ze tady o vikendu nebude prset. (Vancouver, Kanada)(29.9.2018)

• - Do kin byl film distribuován pod pseudonymem „Christian Chickens“ („Křesťánská kuřata“). (MeanWhile)