poster

Big Legend

Thriller / Akční

USA, 2018, 89 min

Režie:

Justin Lee

Scénář:

Justin Lee

Hudba:

Jared Forman
(další profese)
 • Morholt
  odpad!

  Mě tedy moc neoslovil ani tématicky podobný Primal Rage, ale oproti tomuhle je to oscarový flák. V Big Legend je špatně úplně všechno. Herec v hlavní roli by měl dostat anticenu a moc nechápu, že proč po něm režisér vyžadoval nějaký herecký projev. Co se samotného opičáka týče, tak to byl jen maník navlečený v nevyčistěném kostýmu wookieeho, co řval jak tyranosaurus v posledním tažení a když už se na zlomek vteřiny zjevil, tak byl z nějakého záhadného důvodu zahalený v kouři nebo v páře. A všechno ostatní bylo jin pitomý trdlovaní po lese. V závěru se ještě zjevil Henriksen, který mě vyděsil plánovaným pokračováním. Tady ay modrá čísla moc nechápu.(7.7.2018)

 • George Stobbart
  ***

  Prekvapivo už druhý, solídny bigfoot horor v krátkom čase; po nedávnom Primal Rage. Ten bol síce o niečo vydarenejší, uletenejší a akčnejší, tento je zase skôr komornejším survivalom, kde sa bigfoot na scéne príliš často neobjavuje. Ale keď sa už ukáže, vyzerá dobre; žiadne smiešne CGI ako zo Syfy kanálu (alebo z A Quiet Place:)). Tak ako spomínaný, spriaznený Primal Rage, nie je ani toto zo žiadnej miliónovej hollywoodskej produkcie a medzi výraznejšie nedostatky tu pre mňa patril predovšetkým neherecký hlavný hrdina. Ináč v pohode.(4.7.2018)

 • korbitch22
  *

  V krátké době už druhý film o Bigfootovi a zase to nevyšlo. Zatímco ale Primal Rage dojel na nezkušeného režiséra a příšerný scénář, zatímco efekty a produkční zázemí měl skvělé, tak Big Legend je příšerná somařina úplně od začátku a úplně ve všem. Kamera odpovídá něčemu tak dvacet let starému, za pár drobných se zaplatilo šest herců a po hodině a půl tlachání se strhne souboj s chlapem v obleku Žvejkala, dá se s ním pěstní souboj i přesto, že mám za pasem Magnum (nanuk by byl lepší) a nakonec se vtom nějakou záhadou objeví na kolečkovém křesle polomrtvý Lance Henriksen (asi je někde ve štábu jeho vnuk jinak si jeho přítomnost jen těžko vysvětlit) a vyděsí nás svým proslovem, jelikož to vypadá na druhý díl. Co říct, jako amatérský film o 30 minutách bych to ocenil triplstárkou, jenže tvůrci si opravdu myslí, že jsou profíci a že opravdu točí horor a to jde vydejchat jen těžko. Vždycky strašně nerad souhlasim s LivingVředem, ale tady se ten incestní úchyl prostě neplete. Příšerná fušeřina za pár dolarů.20%.(7.7.2018)

 • NostraMovies
  ***

  Aj pri tak krátkej stopáži dokáže film miestami pôsobiť neuveriteľne zdĺhavo.No na druhej strane keď už príde na lov,odsýpa to celkom slušne.Technické spracovanie a obzvlášť kamera tu má dosť veľa nedostatkov.V mojom prípade drží hodnotenie nad vodou koniec-možnosť pokračovania teamového lovu na BigFoota pod vedením Henriksena...Z toho by fakt mohlo vyliezť riadne naložené béčko :) 50 %(15.7.2018)

 • ben666
  **

  NUDA... co je na filmu dobrý je příroda a ´´ docela dobře udělanej bigfoot ´´. jinak akce žádná , napětí žádný a na to že se film odehrává v lese tak ten film nemá vůbec žádnou atmosféru . Na konci filmu mě z nudy vzbudila hezká sestřička a Lance Henriksen a případné pokračování , no pochybuju že vůbec vznikne.(2.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace