Big Legend

Justin Lee

Justin Lee

Jared Forman
  • ben666

NUDA... co je na filmu dobrý je příroda a ´´ docela dobře udělanej bigfoot ´´. jinak akce žádná , napětí žádný a na to že se film odehrává v lese tak ten film nemá vůbec žádnou atmosféru . Na konci filmu mě z nudy vzbudila hezká sestřička a Lance Henriksen a případné pokračování , no pochybuju že vůbec vznikne.(2.8.2018)

Prekvapivo už druhý, solídny bigfoot horor v krátkom čase; po nedávnom Primal Rage. Ten bol síce o niečo vydarenejší, uletenejší a akčnejší, tento je zase skôr komornejším survivalom, kde sa bigfoot na scéne príliš často neobjavuje. Ale keď sa už ukáže, vyzerá dobre; žiadne smiešne CGI ako zo Syfy kanálu (alebo z A Quiet Place:)). Tak ako spomínaný, spriaznený Primal Rage, nie je ani toto zo žiadnej miliónovej hollywoodskej produkcie a medzi výraznejšie nedostatky tu pre mňa patril predovšetkým neherecký hlavný hrdina. Ináč v pohode.(4.7.2018)

• herr_carter

Tak si tak říkám, proč tomu vůbec dávám tu hvězdu...když se vlastně budu na 90 % shodovat v komentáři například tuhle s panem Živým-mrtvým...Army ranger, nebo jak si to urostlý chasník v hlavní roli říká, který pobral hereckého talentu asi jako Vít Olmer toho režijního, vezme svojí holku, která je blbá jak zavařovačka, do lesa, kde jí ve filmovém čase asi tak 9:45 požádá o ruku. Po lehčí ohrabávačce jí uloží ve stanu a započne kolem tábořiště napínat provázek, na který umisťuje zvonečky !!! Kurva asi očekává nějaké nebezpečí, proto sem tu pipinu taky bral - za chvíli už je po ní, ale dobře jí tak !! a přesně tady, po zhruba 1/9 filmu jsem se na to měl vysrat, protože bych se vyvaroval dalšímu nasrání, rozčarování a hysterickému smíchu. Nezažil bych například tupé bloumání armaniho-rangera po lese se snajperkou, na které je sice výkonná optika, ale radši do ní čumět nebudu, co kdybych něco zahlíd, nebo tuhle místního podivína, strejku Jardu Nováka, kterej 26.rokem chodí tábořit na soukromý pozemek, protože něco viděl, ale už si není jistej, jestli to byla halucinace/yetti/ranní stolice, nebo cokoliv jinýho, nicméně ve zdravém těle zdravý puch a proč by si tu americkou vlajku takhle sem tam v lese nepověsil - navíc, existuje přece šance, že na soukromý pozemek opatřený cedulí vleze jednoho dne další podobnej kretén, se kterým může pilovat dialog a dohnat vyslovování slovíčka "chief" k naprosté dokonalosti. Nutno podotknout, že dědkovi stačilo k dosažení této mety pouhých 43643543 pokusů. Takže kámoši jak hrom se potácí lesem, jeden blbej, druhej se zlomenou nohou a když zrovna nedělají táborák, pokouší se profesionální voják z posádky "Vyškov-amatero" lovit ryby klackem a asi 14 dní ždíme šátek prochcanej krví, kterým dědkovi odborně zafixoval mnohonásobnou otevřenou frakturu kolene. Dědek se ale 15.den nasere, protože už ho účinkování v téhle velesračce nebaví a jde se nechat dobrovolně rozsápat dalším dědkem, který si oblíká kostým z půjčovny U vypelichanýho čehosi - povedlo se, Jarda Novák je tuhej a začíná závěrečné scéna, kterou si tvůrci kulantně vypůjčili z filmu Predator 1 tak, aby žádný algoritmus neodhalil možnou nahodilou shodu a podobnost v obou snímcích (čti: sprostě to ukradli, čorky zasraný). Jedná se o naprosto stejnou závěrečnou přípravu finálního fajtu akorát s tím rozdílem, že Arnieho nahradil debil, predátora debil a Soukup je zavřen v sanatoriu pro vysloužilé dabéry. Když už si člověk myslí,že je konec a ten kreténskej pseudovoják vyhrál, objeví se v nemocnici Lance Henriksen aka Jaromír Weyland z Gayland yndastrýs a nabídne mu účinkování v připravovaném blockbusteru "Fall in love with an alien vs predator vs yetti", kde už na jednu z hlavních rolí kývl mimo jiné i Paddy z Kelly Family...nezbývá, než se těšit !!.......................moje hodnocení = 2 z 10.(5.7.2018)

• HorrFi

Další film s Bigfootem, kde ale o Bigfoota v první řadě vlastně nešlo, protože se objevil až na konci a celkově tý akce tu bylo pramálo.. spíš to je lesní survival, kterej se vůbec nepovedl.. těch 89 minut se hrozně vleklo a nejlepší na celým filmu byla vlastně ta příroda, takže za přírodu dávam hvězdu navíc.. škoda, ale já vlastně stejně moc nečekal..(7.7.2018)

• oveckaoa

Chlápek jde s přítelkyní do lesa tam ji požádá o ruku ona řekne ano a v noci jich něco napadne. Ji to odnese a zabije a on přežije a skončí na psychiatrii . Po roce ho propustí a on se tam vydá znovu zabít to co zabilo jeho ženu. Hodně nízkorozpočtová záležitost s zhruba 6 herci, kteří se tam většinou je mihnou a jedním bigfootem z kterého, ale člověk uvidí úplné hovno na druhou stranu je to aspoň vlastenec takže poté co zničí tábor americkou vlajku nechá netknutou. Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou, ale nevím co tu ocenit. P.s.1 Pro uživatele Livingdead na psychiatrii skončil jelikož jim tvrdil , že jeho ženu zabil bigfoot proto taky, když se ho ta doktorka co ho propouštěla ptala co se stalo radši mluvil o grizzlym (na konci to jde krásně vydedukovat) akorát je divné, že má v foťáku fotku bigfoota a ta policie to neřešila P.s. 2 Ten magnum použil(16.7.2018)