Paříž roku 1982. Franck a Serge jsou policejní vyšetřovatelé, kteří mají za úkol dopadnout velké ryby pařížského pornoprůmyslu. Ve snaze proniknout mezi mafii se rozhodnou převzít striptýzový klub v Pigalle, který se topí v dluzích. Aby byznys znovu nastartovali, začnou natáčet krátké pornofilmy. Tohle dobrodružství je však zavede až příliš daleko... (Cinemax)

Enšpígl

No já rozumím tomu, co tady kolegové píšou, ale vidím to jinak a jsem moc rád, že jsem tenhle film ještě stihl na HBOGO vyštrachat. Samozřejmě mě nalákalo výborný obsazení, to že to je kolem natáčené péček je velmi přilehčující okolnost, ostatně rajdy v tom filmu jsou fakt luxusní a i jsem se zasmál ("minule si mě vzal dvakrát na pejska, nemohl by si mě to teď udělat v jiný pozici, nechci být zaškatulkovaná" ) , ale to hlavní proč mě film sedl a podporovala to i výborná hudba je určitá bohémskost celého snímku, taková ta francouzská svobodomyslná anarchie, jinak žánrově určitě nečekejte ani komedii, ani krimi, prostě takový kocovinkový vláčno. ()

slunicko2

Občas zajímavé, chvílemi nudné. 1) Je zábavné, jakou přátelskou a útulnou atmosféru umí Francouzi vykouzlit ve svých bordelech. 2) 24letý Quentin Dolmaire (policista Vincent) je pěkný zajíček. ()

bourec

Obrovská píčovina pro lidi,který nesnášej zábavný filmy.Tohle sem chtěl vypnou po třiceti minutách,pak jim vlítli do klubu,a já pokračoval.Zbytečně.Byla to nejnapínavější scéna z filmu.Komedie jedině v popisku.To že je tam pár nahejch holek,a že tam hrajou dva parádní francouzský herci,ještě neznamená,že to je dobrý.Neni,a konec nám ukáže,že večer slunce prostě zapadne,ať chceme nebo ne.20%. ()

blackJag

"POHLEDNEJ HEREC, TO JE EROTIKA. OHYZDNEJ, TO JE PORNO." Asi by to šlo vzít i z čistě kriminálního hlediska, ale Frantíci na to jdou po svém, lidsky, bez zábran, na pohodu. Nejsou prostě jenom lidi, co rádi čumí na porno, ono jsou (a byli) i lidi, co porno rádi dělali. Pěkně natočené, výprava, herci, nevypadá to složitě, ale opak bude pravdou. 70% ()

Gogo333

Příjemná lechtivá komedie, která trochu tíhne k vážnější notě. Odlehčení v podobě točení tématických porno snímků pobaví. Holky jsou pěkný. Lellouche je sympoš. Canetovi člověk musí závidět tu sprchu. 60% ()

mira007

Retro osmdesátková krimi erotická komedie s náznakem romantiky o infiltraci dvou policistů do pornoprůmyslu za účelem usvědčení producentů z praní špinavých peněz. Velmi atraktivní námět , solidní obsazení, technicky na úrovni a přesto ten film zahynul na neskutečně vyprávěnou nudu. Jako krimi to jen v obrysech, jako komedie absolutně bez vtipu s čestnou vyjímkou infiltrace mladého policisty do role pornoherce, jako erotický film je to spíše decentní, ale režisérovi přičítám k dobru, že nenajal nějaké levné profesionálky, ale svlékl regulerní herečky. ()