• slunicko2

Občas zajímavé, chvílemi nudné. 1) Je zábavné, jakou přátelskou a útulnou atmosféru umí Francouzi vykouzlit ve svých bordelech. 2) 24letý Quentin Dolmaire (policista Vincent) je pěkný zajíček.(9.6.2019)

• bourec

Obrovská píčovina pro lidi,který nesnášej zábavný filmy.Tohle sem chtěl vypnou po třiceti minutách,pak jim vlítli do klubu,a já pokračoval.Zbytečně.Byla to nejnapínavější scéna z filmu.Komedie jedině v popisku.To že je tam pár nahejch holek,a že tam hrajou dva parádní francouzský herci,ještě neznamená,že to je dobrý.Neni,a konec nám ukáže,že večer slunce prostě zapadne,ať chceme nebo ne.20%.(11.8.2019)

Příjemná lechtivá komedie, která trochu tíhne k vážnější notě. Odlehčení v podobě točení tématických porno snímků pobaví. Holky jsou pěkný. Lellouche je sympoš. Canetovi člověk musí závidět tu sprchu. 60%(19.5.2019)

• mira007

Retro osmdesátková krimi erotická komedie s náznakem romantiky o infiltraci dvou policistů do pornoprůmyslu za účelem usvědčení producentů z praní špinavých peněz. Velmi atraktivní námět , solidní obsazení, technicky na úrovni a přesto ten film zahynul na neskutečně vyprávěnou nudu. Jako krimi to jen v obrysech, jako komedie absolutně bez vtipu s čestnou vyjímkou infiltrace mladého policisty do role pornoherce, jako erotický film je to spíše decentní, ale režisérovi přičítám k dobru, že nenajal nějaké levné profesionálky, ale svlékl regulerní herečky.(16.7.2019)