Wacoslav1

Taková nenáročná jednorázová béčkařská zábava kde je opět nějaká ta koncentrace vesměs už zašlých hvězd levnějších filmů. Občas je to docela zábavný, ale vkrádá se i nuda a stopáž je zbytečně přestřelená. Nicméně pokud chcete jenom zabít večer, tak to svýmu účelu poslouží.40% ()

silentname

Myslím si, že v každom srdci existuje miesto pre to, aby mal človek svoje guilty pleasure filmy. Tak ako ma minulý rok dostalo "Teen Lust", tak tohto roku to asi bude "The Midnight Man. Keď nabehne úvodná scénka, tak som mal pocit, že to bude katastrofa, dokým som si neuvedomil, že tento film bude naopak dokonalý. Len človek musí akceptovať akým štýlom plánuje ten film byť dokonalý. Nemá chybu, keď naša skupina rozoberá hlavného záporáka a smrť jeho ženy, ktorú dal popraviť: Jeden hovorí: "Ja som počul, že ju dal zožrať psom." Druhý: "Ja som počul, že to boli vlci." Tretí: "Ja som počul, že ju zožral sám." Všetci sa na neho pozrajú v úžase a on na to: "Nikto ďalší?" Jediné, čo si pri tom vybavím je recenzia Nostalgia Critica na film "Inspector Gadget", kde sa vyjadroval ku castingu Ruperta Everetta v role Doktora Pazúra. A film je plný takýchto absurdných a komických momentov, ktoré to pre mňa robia zábavu od začiatku do konca. Doug Jones je v tomto filme úplne perfektný a rovnako aj William Forsythe. Záver podľa mňa nemá chybu. Jediné čo by som vytkol, že miestami film trošku vie naťahovať čas, ale zase vieme, že budeme vidieť aj zaujímavješie časti neskôr. "The Midnight Man" je proste guilty pleasure film, ktorý vie ako hlúpy je a pracuje s tým ako najlepšie vie. A to mi úplne stačí. Hodnotenie: B- ()

SeBig odpad!

Co to je kurva za levnou grácii? Sračka, kde akce je asi facka a vizuál alá z bingu stáhlej png obrázek knihovny.. WTFFF ()

Lacike

Je to taky komedialne ladeny akcny thriller o zabijakovi, ktori neciti bolest, ale pri najnovsej zakazke ho niekto zdroguje a on behom dna kedy ju musi dokoncit, prvykrat v zivote citi bolest a musi sa s tym vyrovnat. Na pomoc ma zo sebou rukojemnicku - zdravotnicku, ktora ho ma osetrovat. Napad je originalny a skvely. Hlavny hrdina vtipalek s mnozstvom skvelych hlasok a uvodna scena s mucenim je bohovsky zabavna. Dockame sa aj nejakeho toho zvratu, ktory vyznie celkom logicky. Mihne sa tu aj par dalsich znamych xichtov, ktori celkom zabavne zhebnu. Hlavnym problemom tohto filmu je, ze sa tu strasne vela a uplne o nicom kecá a malo koná. Najmä skoro vsetky rozhovory medzi hlavnym hrdinom a osetrovatelkou by sa dali vystrihnut a o nic by sme neprisli. Prave naopak. Aspon by to bolo dynamickejsie. Na akcii film tiez nestoji. Parkrat tu niekto po niekom vystreli, pripadne si superi daju parkrat po hube. Vysledkom je film, ktory ani zdaleka nevyuzil svoj nadejny potencial, ale raz sa to da vdaka viacerým zabavnym scenam v pohode zvladnut. 5/10. ()

kaylin

Fajn béčko, které mi sedí. Je tu přesně to, co od béčka očekáváte. Je to trochu namachrované, jsou zde celkem cool scény, které jsou spojené s příběhem (chlap, který necítí bolest, ale najednou jeho nervy ožijí), je zde humor, krásná Asiatka, a je to celé trochu nablblé, ale má to smysl a chce to něco vyprávět. Dobré. ()

MsUtahraptor

Nikdy nepochopím, proč musí překvapivě zábavný film zmrvit vynucenou romancí, když ústřední duo perfektně funguje jako hašteřící se kámoši. Proč je jediná přípustná forma vztahu mezi dvěma cizíma lidma opačného pohlaví ta milostná? Hvězdu nestrhnu jen kvůli Zeniným medicínským instinktům a nebožákovi z obchodu s telefony. ()