• Francie

Komedie

Francie, 2017, 97 min

Slušná komedie, ale na Francouze, co se týká humoru poměrně krotká. Hlavní hrdina je typický flákač, který si rozhodne založit si jesle, aby zaujal svou naštvanou ex přítelkyňi. Vtipné je, že spolu pořád bydlí a také je tam s nimi nový přítel, který nikdy nesundává oblek. Pár fórků ušlo, ale spíš se jedná o pohodovku, k záchvatu smíchu nedochází. Čekal jsem malinko víc. 65%(8.10.2019)

Bláznivá školka ve francouzském hávu, v níž se hlavní hrdina rozhodne ze dne na den založit v bytě své expřítelkyně školku - nehledě na to, že se sám chová jako malé dítě. Na jedně straně jde o celkem předvídatelnou komedii, na druhé straně nabízí nejednu velmi humornou scénu (přebalování rulezzz!). Za měsíc si člověk na film už nejspíš moc nevzpomene, ale v kině pobavil a hezky utíkal. Když bych se náhodou někdy nějakou nehodou stal otcem, nejspíš by moje výchova vypadala dost podobně.(20.5.2019)

• ARI50

Slušně zábavná komedie, vzít si na starost pár děti ze jsem schopný není jednoduchý, sem tam jsem se smál jak se naše chůva v podání může snaží stylem Mc Donald, plyny plne sraček atd, někdy zábavné někdy bohužel nudné jednohubka s dětmi.(8.12.2019)

• Marze

O tom jak žena potřebuje zdětinštět (aby mohla pečovat a bavit se s dětmi) a dětina dospět. Komedie zmizí z vaší hlavy hned po východu z kina. Je to mnohokrát zfilmovaný příběh, v kterém muži pečují o děti. Samozřejmě skupina dětí svěřeným hrdinovi je politicky francouzsky korektně etnicky pestrá a náležitě roztomilá. Hrdina dětem svým jídelníčkem způsobí zácpu, ale jinak ve filmu moc legrace nenajdete. Do kina si radši vemte kapesníček,,až se budete dojímat a něžnit nad popovou besídkou dětí. Ale jinak se nebudete mít na co dívat. . Tedy kromě nekonečné výměny slovních banalit, ubírajících prostor situacím. Pobavilo mě ale několik skvělých hlášek.(16.4.2020)

Odpočinková francouzská komedie, připomínající starou dobrou Bláznivou školku, která nenadchne ani neurazí, protože po příběhové stránce to jede v jednoduchých kolejích směrujících k už od začátku jasnému konci, ale přesto mě nečekaně dobře pobavila. Humor byl místy dost slušný a některé scény mi v hlavě určitě zůstanou (děti na psím spřežení, které táhnou taťku na skateboardu, ohrada pro děti z celofánu...). Hlavní postavy i děti byly hezky odlišné a navzájem se doplňující, jen škoda, že s humorem trochu více nepřitvrdili a ke konci film ztrácí dech a má snahu už jen "dovyprávět" příběh, ale i tak jde o pohodové zabití odpoledne.(2.11.2019)

• Necrotongue

Tahle komedie měla dva základní zápory: byla francouzská a hrály v ní děti. Příliš mnoho dětí. Kromě nich ve filmu vystupoval zastydlý puberťák, nesnesitelná blbka s "jasnými" životními prioritami a francouzský pokus o pana Darcyho z Deníku Bridget Jones. Občas jsem se i zasmál, ale většinu času se humor točil kolem vyměšování, takže mě film zrovna dvakrát nepobavil.(30.12.2019)

Škoda, že film sklouzl z povedené, ulítlé komedie do roviny romantické... Ale ono by to ani tak nevadilo, kdyby ta část romantická nedostala až tolik prostoru. Každopádně komediální rovina mi osobně seděla výborně, Vincent je tlama šílená, ta naštvaná kočka taky neměla chybu, ale asi nejvíc se mi líbily obrázky a obrázkové titulky v závěru. Velmi pěkné! Zarazilo mě, že ačkoli se jedná o francouzský film, tvůrci si příliš nelámali hlavu s pěknějšími lokacemi. Vyjma bytu, který odpovídal soužití dvou kreativních lidí, toho v tomto filmu moc nenajdeme. Nejde o žádné veledílo, ale Daddy Cool pobavit může, pakliže je divák v pohodě a snese pohled na normální, tradiční výchovu, která je dnes, a já dodávám BOHUŽEL, na ústupu. Biomatky u toho dostanou psotník. :)(23.5.2019)

V rámci francúzskej komediálnej produkcie jeden z tých lepších kúskov za posledné obdobie, ale stále to nedosahuje kvality niekdajšej zašlej slávy. Základ tejto komédie je v podstate úplne prostý a dej priamočiary, ale ako sa vraví - v jednoduchosti je krása. Paradoxne, filmu najviac uškodilo to zbytočné tlačenie na pílu a zveličovanie niektorých scén, ktoré by aj bez toho vyzneli s príjemným dôvtipom. Bohém Adrien v úlohe učiteľa v škôlke bol skutočne nápaditý (aj keď mi v mnohých ohľadoch pripomínal Zekiho z Fack ju Göhte). Ale z celkového pohľadu, fajn oddychovka, ktorá síce nesiaha k métam nadpriemernosti, no rozhodne sa človek pri tom nenudí.(25.10.2019)

Pro mě docela slušný překvapení.Někdy mám hroznou potřebu po projekci filmu,kterej se mi fakt hodně líbil napálit pět hvězd i přes to,že film má mrzkejch šedesát procent.A i tentokrát to udělám.Vtipný,bláznivý,střídmá stopáž,a navrch neskutečně sympatický obsazení,a hlavně slušnej příběh.90%.(18.10.2019)

Není to Co jsme komu udělali ani Drž hubu, ale dalo se to :) slabší 4*. Konec byl trošku weird. Jinak supr, scénky s dětma perfektní.(26.5.2019)

• JasonCZ

Traparna...(6.10.2019)

• Johnny.ARN

Frantíci už dávno stratili zmysel pre komédiu. 1 z 5(18.3.2020)

Tak takhle jsem se v kině v rámci francouzskejch komedií snad ještě nezasmál nebo možná naposled u Drž hubu.. je jasný, že na čsfd to zas tak moc neuspěje, ale všem kdo chcou vidět jak to vypadá když se ,,dítě" stará o dítě se to asi bude líbit a zasmějou se královsky.. tohle byla opravdu cool moderní komedie(18.5.2019)

Moc příjemná komedie s trochou romantiky. Mezi hlavními hrdiny to pěkně jiskří a přesto, že je Adrien děsnej, tak je vlastně neskutečně v pohodě.(29.10.2019)

Film bohužel v druhé polovině pomalu ale jistě přechází ze žánru komedie, do kategorie romantiky.(19.5.2019)

Možná proto že jsem od toho moc nečekal tak bylo překvapení o to větší , krásná komedie délkově akorát a zároveň mě těší že evropská kinematografie má co nabídnout .(28.7.2020)

• BOURQUE

Taký Francúzky humor je na mňa trošku priveľa. Príbeh klasický, občas vtipne fungujúce scény, ale z celkového pohľadu povrchná komédia, ktorá dlho nezostane v pamäti diváka. Za dobré (a mierne originálne) sa dá považovať úvodné a záverečné namaľované obrázky, zachytávajúce spoločný život dvoch hlavných postáv. Osobné hodnotenie: 67% (**) (11.12.2018)

• KuceraJohny

Podle traileru, to vypadalo na super francouzskou komedii, ale nebyla. Já mám hodně rád francouzský humor, ale tady žádný nebyl. V podstatě celý film koukáte jak se Adrien stará o děti a nejde mu to. Mělo to ukázat jak to vypadá když se dítě stará o dítě, já jsem dítě který má dceru, ale naše domácnost je mnohem vtipnější a realičtější. Mě to zkrátka neoslnilo. Myslel jsem že to bude podobné jako fakjů pane učiteli, kdy na mě z traileru hlavní herec také nepůsobil sympaticky, ale tady to bohužel zůstalo po celou dobu filmu. Není to nejhorší film ale spadá pod průměr. Myslím si že ani ve Francii nebude moc oblíbený.(29.5.2019)

• Mark1983

Francouzské komedie bývají většinou úspěšné a tohle mi francouzskou komedii ani trochu nepřipomínalo.(7.12.2019)

Zaujimava komedia,ktora ma pobavila,aj miestami ponudila,aj natahovala v tom,ako to vlastne dopadne ( fakt som sa bala,ze ho na konci zrazi auto alebo co..). Komedia fungovala,len miestami ma rozculoval ten otrasny brajgel v byte a tiez to neustale fajcenie...ale to je mozno tym,ze som typicka matka,ktora ma uz ine priority,ako si vecne uzivat nezavisly party zivot;) 3*(18.5.2019)

<< předchozí 1 2