Daddy Cool

• Francie Daddy Cool

Adriena jeho přítelkyně vykopne, protože se vůbec nechová jako zralý muž, ale mnohem spíš jakoby mu bylo čtrnáct. Bez zodpovědnosti, bez ambicí, bez pořádné práce, zato vždycky na pohodu a tabáček. Když se poznali, zábava byla to hlavní. Časem ale všichni okolo dospěli... až na něj. Adrien zatvrzele zůstal flákačem a teď se nestačí divit, jak na něj jeho přítelkyně Maude srší hromy a blesky. Už by chtěla rodinu, ale nejde mít děti s dítětem. Adrien ale zachová chladnou hlavu a vymyslí senzační plán, jak ukázat, že je dospělý a zodpovědný stejně jako ostatní dospělí a zodpovědní. Je to plán toho nejtěžšího kalibru s nejrychlejší účinností. Založí si v jejich společném bytě soukromé jesle. Zájemců je hodně a z Adriena je během chvíle táta na plný úvazek. Jenže... děti se pohybují, dokonce každé jiným směrem, jakmile to jde, tak se o něco praští, umí být hlučné, oproti předpokladům celý den nespí, chtějí jíst, chtějí i pít, potřebují přebalit, a opět se pohybují a opět každé jiným směrem. Adrien zůstává v klidu, cigárko za žádných okolností neodkládá a na každý problém najde nějaké originální řešení. Do rodičovských učebnic se pravděpodobně nedostane, ale šance na udržení dětí naživu tu nějaká je. A s ní i šance na návrat k přítelkyni. (Bontonfilm)

BOURQUE

Taký Francúzky humor je na mňa trošku priveľa. Príbeh klasický, občas vtipne fungujúce scény, ale z celkového pohľadu povrchná komédia, ktorá dlho nezostane v pamäti diváka. Za dobré (a mierne originálne) sa dá považovať úvodné a záverečné namaľované obrázky, zachytávajúce spoločný život dvoch hlavných postáv. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

Olík

Tady je to prostě daný. Ona ambiciózní, on salámista….takže se rozjedou a na konci samozřejmě po jeho napravení znovu spojí. Do toho tam je hlavní linka s jeho šíleným nápadem zřídit si soukromé jesle…..takže se párkrát zasmějeme jeho nerovnému boji s drobotinou. No a to je vlastně všechno…..myslím, že jste ani nic jiného nečekali. Taková francouzská jednorázová žiletka….použít a vyhodit. ()

bearmeedek

Opravdu ubohé. A jen na okraj - mimo hodnocení - to jako fakt, že učitel ve školce má celý den mezi dětmi v hubě cigáro? ()

blondboss

Rodinná odreagovačka ako vyšitá. Mám rád francúzske komédie podobného typu, ktoré majú ozaj výbornú atmosféru a popri nich zabudnete na akékoľvek problémy či stresy. Keď k tomu pridáme sympatické herecké obsadenie, vypáli to nakoniec celkom fajn. Trošku mi to síce prišlo zbytočne ukričané a upišťané, ale čo čakáte pri deťoch. Za mňa relatívna spokojnosť a pridávam štvrtú hviezdu. 70 % ()

bigmatko

Chlap, ktorý sa z pochybných pohnútok rozhodne starať o deti. To nie je nič originálne a každý vie čo asi môže očakávať. Francúzi však vedia aj z obohranej platne urobiť celkom dobrú zábavu. Reálne by také niečo asi nebolo možné ale nad tým sa zamýšlať netreba. Film má príjemný humor bez výrazných trápností. Primeranú dávku romantiky s citlivým odkazom pre všetky generácie. Opäť sa potvrdilo, že na rozdiel od Americkej produkcie vie Európa spraviť komédiu aj bez alkoholu, drog a nezmyselných životných situácií. Je to milé, zábavné a napriek klasickým klišé sa na tom dá zasmiať. ()

KuceraJohny

Podle traileru, to vypadalo na super francouzskou komedii, ale nebyla. Já mám hodně rád francouzský humor, ale tady žádný nebyl. V podstatě celý film koukáte jak se Adrien stará o děti a nejde mu to. Mělo to ukázat jak to vypadá když se dítě stará o dítě, já jsem dítě který má dceru, ale naše domácnost je mnohem vtipnější a realičtější. Mě to zkrátka neoslnilo. Myslel jsem že to bude podobné jako fakjů pane učiteli, kdy na mě z traileru hlavní herec také nepůsobil sympaticky, ale tady to bohužel zůstalo po celou dobu filmu. Není to nejhorší film ale spadá pod průměr. Myslím si že ani ve Francii nebude moc oblíbený. ()

zorrra

Zaujimava komedia,ktora ma pobavila,aj miestami ponudila,aj natahovala v tom,ako to vlastne dopadne ( fakt som sa bala,ze ho na konci zrazi auto alebo co..). Komedia fungovala,len miestami ma rozculoval ten otrasny brajgel v byte a tiez to neustale fajcenie...ale to je mozno tym,ze som typicka matka,ktora ma uz ine priority,ako si vecne uzivat nezavisly party zivot;) 3* ()

Nellaron

Balansujem medzi 3 až 4 hviezdičkami. Užijete si francúzsky humor, dávku romantiky, ale aj trable každodenného života, keď máte okolo seba veľa detí. Všetko bolo akurát nadávkované. Laurence Arné je sympoška, a Vincent Elbaz mi pripomínal Adama Sandlera. Prekvapila častá cigareta v papuli :) ()

freebob

Docela vpohodě francouzská komedie, která mi trochu připomínala sandlerovku Velký táta a Bláznivou školku s Ediem Murphym.Narozdil od výše zmiňovaných není tak vtipná a místy to je i docela dramatické.Vpodstatě veškeré vtipné scénky vyzradí trailer.I tak se mi film líbil,jen bych od těch jindy vtipných Francouzů čekal více. ()