Guardians of the Tomb

Kimble Rendall

Brad Shield

Bingbing Li

• ricci.s

Ani nedokážem uveriť tomu, čo som práve dopozeral. Tento dobrodružný film sa teda rozhodne nezapíše do dejín ako ten najinteligentnejší film všetkých čias. A keď sa už na debilite toho celého bavím viac ako na samotnom filme, je to už naozaj prúser. Ale musím uznať, že tie pavúky boli pekné. A pavúky mám rád. Museli totiž pohrýzť aj scenáristov. Tak dajme tomu že z milosti za dve a už sa teším, ako si intelektuáli z čsfd na tomto filme zgustnú.(24.2.2018)

• Lacike

Taka TV variacia Indiana Jonesa alebo Mumie na kvalitativnej urovni Flynn Carsena. Asi najväcsiou slabinou je, ze tu chyba poriadny charizmaticky ustredny hlavny hrdina. Kellan Lutz nim nie je, takze si sceny pre seba kradne charizmaticky Kelsey Grammer vo vedlajsej ulohe. Triky su na Hallmarkovskej urovni, ale pôsobi to celkom zabavne. Pre fanusikov beckovych filmov sa to raz asi oplati vidiet. 4/10.(12.3.2018)

• kaylin

Takový celkem obyčejný akčně dobrodružný film, který se odehrává především ve tmě, kde nic moc nevidíte, ale kde na vás čekají pavouci, ale i nějaká ta lehká osobní dramata. Když dojde na pavouky, je to celkem fajn, ale rozhodně to nemá punc "Indiana Jonese". Spolupráce USA a Číny se ale hezky rozrůstá.(9.3.2018)

Mix pavoučího „hororu" a Mumie (Sommers/Cohen/Kurtzman). Kellan Lutz mi navíc dosti připomínal hlavního hrdinu z Jurského světa a Bingbing Li byla zas asijskou verzí Lary Croft z letošního Tomb Raidera... Co víc dodat? Efekty digitální, děj předvídatelný a ty pavouky jsem opravdu nečekal, takže vzhledem k mé fóbii to njak extra příjemné pokoukání nebylo :D Na dobrodružný film to sice bylo málo dobrodružné, na horor málo drastické a na pořádné drama chyběl scénář, dalo se to dokoukat... Ale podruhé se už asi nepodívám, to se tam na můj vkus opravdu nic moc nedělo. 3* za sympatické herce, digitální oheń a vyvolání vzpomínky na Tomb Raider :D(31.3.2018)

Celkem klasický případ, rozhádaní sourozenci, bratr se ztratí, sestra ho jde zachraňovat a pak je málem všechny zlý bílý muž zabije. Jako celek to bylo celkem sympatické, mělo to svižné tempo a příjemné postavy, stereotypy to nijak neoplývalo, ale pár scén teda bylo naprosto úchylných a vlastně zcela přes čáru (podivná pirueta umírající krasavice například). Závěr to taky naprosto zazdil, i když si vlastně asi dělali cestičku k dalšímu dílu. Ale jako odpočinková akce v pohodě.(24.2.2018)