A je to naše! (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2017, 32 min

Jiří Charvát

Filip Blažek (mod.), Josef Kuhn, Ivan Vodochodský (mod.)
  • .baris.

Zjednodušila bych otázky, jsou strašně těžký! Kdo má herdek vědět, že šiška s oříšky uvnitř je ňáká pínyje nebo co. Za ty famózní ceny to ale stojí, to zas jo. A taky moderátoři, aaaach, to jsou ňuníci!(26.5.2017)

• Dzeyna

Další kravina.(15.6.2017)

• ESNYR

Ze zvědavosti co se zase vylíhlo v těch pomatených palicích, jsem se na to teda podíval. A zjistil jsem že za těch xy let co se snaží vymýšlet nové a nové pořady, se vůbec nic nezměnilo. Blažek je jeliman který to talčí na křivou hubu a vážně je tam jakvyhaslá celebrita v posledním tažení. Soutěž je nezajímavá a nudná. Hodnotit nebudu.(15.5.2017)

• kratajirka

"Hledáme sportovce, který vyhrál olympiádu v Sydney v desetiboji a moderuje hlavní televizní zprávy na TV Prima" Soutěžící po chvilce: Tvl to nebude Šebrle, to bude Dvořák. Opět další píčovina, která ukazuje jak hloupej národ jsme - je to klasický formát. Máme rádi Česko, Česká tajenka a další - moderátor největší chytrolín světa a soutěžící obrovskej póvl! Odpad jako každej jinej!(23.5.2017)

• lubospoti

Další korálek na šňůru nudných podvečerních televizních soutěží. Možná ještě o trochu nudnější než na konkurenčních stanicích.(7.6.2017)