Reklama

Reklama

A je to naše!

(TV pořad)
Soutěžní
Česko, 2017, 32 min

Režie:

Jiří Charvát

Účinkují:

Filip Blažek (moderátor), Josef Kuhn, Ivan Vodochodský (moderátor)

Obsahy(1)

Nová rodinná soutěž, ve které si kromě znalostí procvičíte i postřeh a odhad. Dva čtyřčlenné týmy, úkoly, jaké tu ještě nebyly, a hromada atraktivních cen. (TV Prima)

Recenze (9)

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Další korálek na šňůru nudných podvečerních televizních soutěží. Možná ještě o trochu nudnější než na konkurenčních stanicích. ()

Reklama

kratajirka odpad!

všechny recenze uživatele

"Hledáme sportovce, který vyhrál olympiádu v Sydney v desetiboji a moderuje hlavní televizní zprávy na TV Prima" Soutěžící po chvilce: Tvl to nebude Šebrle, to bude Dvořák. Opět další píčovina, která ukazuje jak hloupej národ jsme - je to klasický formát. Máme rádi Česko, Česká tajenka a další - moderátor největší chytrolín světa a soutěžící obrovskej póvl! Odpad jako každej jinej! ()

.baris. odpad!

všechny recenze uživatele

Zjednodušila bych otázky, jsou strašně těžký! Kdo má herdek vědět, že šiška s oříšky uvnitř je ňáká pínyje nebo co. Za ty famózní ceny to ale stojí, to zas jo. A taky moderátoři, aaaach, to jsou ňuníci! ()

ESNYR

všechny recenze uživatele

Ze zvědavosti co se zase vylíhlo v těch pomatených palicích, jsem se na to teda podíval. A zjistil jsem že za těch xy let co se snaží vymýšlet nové a nové pořady, se vůbec nic nezměnilo. Blažek je jeliman který to talčí na křivou hubu a vážně je tam jakvyhaslá celebrita v posledním tažení. Soutěž je nezajímavá a nudná. Hodnotit nebudu. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama