zsn

Poslední díl druhé řady tak 3,5*. Druhá řada je výrazně lepší, ale pořád mám problém udržet pozornost. Má to zbytečné scény, ale aspoň si mne začíná Chapova osobnost získávat. Doufám, že třetí řada bude ještě lepší. Tím by tento seriál popřel vývoj všech ostatních, které sérii po sérii spíše uhnívají. ()

mira007

Chtěl jsem dát celkově za S02 pět hvězd, ale poslední díl byl pro mne zklamání,opět u scénáristů nakonec převážilo konspirativní myšlení a tak tady El Chapo vítězí ruku v ruce s mexickou vládou velí armádě, která ho poslouchá jak hodinky a on vítězí a stává se králem Mexika. Osudy některých zúčastněných jsou zase vycucané z prstu a celkově tento díl působil jako levné béčko.Nejtrapnější moment byl když jednotky námořnictva přivezli ukázat k čápovi dopadeného šéfa kartelu Juaréz ( to by měl být jako Vicente Carrillo Fuentes, který byl v roce 2014 dopaden federální policií Mexika a dnes sedí v americkém kriminále a jelikož mu je 55let tak tam bude dlouho ) Hrozně komický mi přišla taky postava Ismaela, který na starý kolena si hraje na střelce v první linii, kterého hraje sympoš Diego Vasquez. Skutečný Ismael Zambada García ( * 1948) jede jako drogový magnát celkem na pohodu, nikdy ho nechytili i přes odměnu 5mega od Amíků a 1,6 mega v dolarech od mexické vlády a předpokládá se, že je to on, kde po čápovi vede kartel Sinaloa. Ikdyž zas tak na pohodu to nebude, když mu zavřeli x příbuzných včetně tří synů a čtyř dcer, kteří se zapojili do tatíkova byznysu. ()