Prostě dokonalá

• Česko Rebelka Irene (festivalový název) (více)

Když je Irene, nejtlustší holka z celé školy, dočasně vyloučena, musí dva týdny vypomáhat v domově důchodců. Irene sní o tom, že se stane roztleskávačkou. Tajně proto přihlásí obyvatele domova na konkurz do své oblíbené taneční soutěže ve snaze dokázat, že k tomu, abyste byli naprosto úžasní, nemusíte být po fyzické stránce vůbec “dokonalí.” (Cinemax)

Malarkey

Kanadská komedie na poklidný večer, která si zakládá na ulítlosti hlavní hrdinky a zároveň střídá super vtipy s žádnými, čímž spadá do komediální pohody, která zaručeně neurazí. ()

misterz

Nerátal som s tým, že sa pobavím, no pobavil som sa... Hlavná postavička si ma svojim nákazlivým optimizmom a cieľavedomosťou dokázala získať a sem tam som sa aj zasmial. Jediné slovo, ktoré asi najvýstižnejšie vystihuje celý film je... pohoda. Príjemne strávený čas s pekným myšlienkovým odkazom na záver. Lepší priemer. 65/100 ()

Marsik

CINEMAX HD - Taková příjemná 70 minutová jednohubka, na kterou civíte, když je hodina po půlnoci a vám se ještě nechce spát. 70% (with J.) ()

Silwer

Chapu ze ten film ma mladym holkam ukazat, ze si maji jit za svym snem a ze je jedno jak vypadaj a bla bla..Ale sakra ta Michelle je fakt nesympaticke dite🤦‍♂️a to ze misto skoly vytrenuje partu gerontu sympatie nezvedlo.. A hlavne je zo strasne nudny🤷‍♂️ ()

gumolit odpad!

Vyzeras ako slovenská šlapka...gratulujem režisérovi českého dabingu pretože v origináli tam povedali niečo ine...neviem čo chcel tým naznačiť..a ozaj bola to chujovina ()

BOURQUE

Všetko, čo som k tomu chcel napísať, tak už napísal spoluhodnotiteľ „Malarkey“. Nemám k tomu čo dodať, možno len „Never give up!“ Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Katcat

Nevím no. Ještě nedávno jsem měla 90 kilo, ale i přes to nesnáším tlustý lidi. Jsou trapní, jejich pohyby jsou trapné, jejich humor je trapný. Prostě to v sobě mám. A Irene byla teda úplná kráva, její matka taky, ty dva šmejdi to hráli taky trapně. Celý to bylo fakt trapný. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Konev

Jednu hvězdu jsem ubral za nevkusné výrazy kuřba, penis, hulení a pod. Jestli to má být film pro náctileté, tak to je naprosto zbytečné a hlavně nevhodné. Jinak námět to byl skvělý, dokonce jsem si pobrečel, když to parta stařečků rozjela. A můj obdiv má i hlavní představitelka, že se do toho dala. Samozřejmě, jako skoro ve všech amerických filmech, tu jsou jak to napsat: divné vztahy mezi rodičem a dcerou ()