poster

Král Artuš a rytíři Kulatého stolu

 • USA

  King Arthur and the Knights of the Round Table

Akční

USA / Velká Británie, 2017, 88 min

Režie:

Jared Cohn

Scénář:

Scotty Mullen

Kamera:

Josh Maas

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Rob Pallatina
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Wacoslav1
  *

  Pochopitelně je to výstavní píčovina, ale nejní horší než ten kino shit od Ritchieho i proto hodnotím stejně.15%(17.7.2017)

 • kaylin
  **

  Trochu jiné pojetí artušovské legendy, které se mi zrovna moc nelíbilo, přece jen mám rád spíše klasiku, ale musí se tvůrcům nechat, že za málo peněz se snažili udělat něco, co bude snesitelné. Dokonale se to nepovedlo, pořád je to jen béčko, ale některé scény vypadají celkem dobře. Sledovatelné to je.(23.5.2017)

 • Leksland
  odpad!

  :D(18.7.2017)

 • Víteček
  *

  V průběhu jsem měl v plánu dát 2*, ale konec to "zabil" a musím ubrat. Nebylo to tak špatné, jak jsem čekal, ale ani tak dobré, aby to bavilo. Herci byli téměř bez výhrady nesympatičtí, postavy protivné, ale přesto to mělo něco do sebe. Ale když jim je celý film říkáno, že musí něco udělat k zastavení padoucha, oni to nakonec udělají, padouch se tím stane silnější a jediný způsob, jak ho zabít je zrušit to, co udělali, tak jsem musel kroutit hlavou. 25%(11.6.2017)

 • RomanL
  **

  Je to fakt blbost, ale podívat se na to kupodivu dá...(10.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace