Král Artuš a rytíři Kulatého stolu

Josh Maas

David Michael Latt

Rob Pallatina

• Wacoslav1

Pochopitelně je to výstavní píčovina, ale nejní horší než ten kino shit od Ritchieho i proto hodnotím stejně.15%(17.7.2017)

• kaylin

Trochu jiné pojetí artušovské legendy, které se mi zrovna moc nelíbilo, přece jen mám rád spíše klasiku, ale musí se tvůrcům nechat, že za málo peněz se snažili udělat něco, co bude snesitelné. Dokonale se to nepovedlo, pořád je to jen béčko, ale některé scény vypadají celkem dobře. Sledovatelné to je.(23.5.2017)

• Leksland

:D(18.7.2017)

• Víteček

V průběhu jsem měl v plánu dát 2*, ale konec to "zabil" a musím ubrat. Nebylo to tak špatné, jak jsem čekal, ale ani tak dobré, aby to bavilo. Herci byli téměř bez výhrady nesympatičtí, postavy protivné, ale přesto to mělo něco do sebe. Ale když jim je celý film říkáno, že musí něco udělat k zastavení padoucha, oni to nakonec udělají, padouch se tím stane silnější a jediný způsob, jak ho zabít je zrušit to, co udělali, tak jsem musel kroutit hlavou. 25%(11.6.2017)

• RomanL

Je to fakt blbost, ale podívat se na to kupodivu dá...(10.6.2017)