poster

Tehdy spolu

 • anglický

  That Time Together

  (festivalový název)

Poetický / Historický

Česko, 2017, 75 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • xxmartinxx
  **

  Když chcete udělat sugestivní dramatickou esej a necháte voiceover namluvit Balzerovou, tak fakt nevím, co čekáte, že se stane. I když skoro jakýkoliv voiceover je tu zločin a dělá z toho polopatickou vraždu jakékoliv poetiky. Je mi líto kameramana. I když koukám, že je uváděný i jako režisér... tak asi není(21.12.2017)

 • ZHODNOTITEL
  **

  Na jednu stranu ano, poetické, historické. Na druhou stranu je to takový vrabčí hnízdo poskládané z různých větývek a sesmoleného bahýnka. Čas od času pěkná kamera a pak najednou spíš amatérština. Také si nejsem moc jistý tou dobou a kostýmy. Na jedné straně poslouchám příběh z období 2. sv. války ale na straně druhé mám pocit, že sleduji obrázky z 19. st. Nevím do jaké míry byl tento film míněn jako opravdu profesionální nebo spíš jak je dnes v oblibě, nezávislý. Každopádně to asi úplně nebude film, na který by se chtělo větší množství lidí podívat znovu.(15.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace