Vladimír Skoupil, předseda české astro-archeologické společnosti, zmizel. Jeho kolega a hlavní podezřelý tvrdí, že ho uneslo UFO, a prosí Milana s Lenkou o pomoc. Lenka a spol. pomalu rozplétají komplikované vztahy mezi českými ufology i podezřelé okolnosti přistání UFO, které prý předcházelo Skoupilově zmizení. Podaří se jim odhalit pravdu i tentokrát? (TV Nova)

sorrow odpad!

No, nerad bych se opakoval, ale máme zde zase vraždu, opět ji vyšetřuje jediný policista v republice jménem Hofman, opět všechny své kroky ve vyšetřování uvážlivě konzultuje s jakousi soukromou advokátní kanceláří, která zaměstnává dva bývalé kriminálníky (srdcem jsou ale Prokop s Milanem fajn lidi, ti nejspravedlivější ze všech), Milan se opět dopouští několika trestných činů, kdy odcizí ostraze vstupní kartu do budovy, následně se vloupá do kanceláře oběti a poté se ještě vloupá do garáže oběti, tam už si jako vůbec nebere servítky a rovnou kleštěmi uštípne visací zámek, jaképak sraní, já pracuji pro advokátku Braunovou, já mohu všude a kdyby něco, přikryje to Hofman. Hofman se nad Milanovo vloupačkou do garáže jen pousměje, neřeší to. Prokop uzavřen ve svém domácím vězení je opět zásobován rešeršemi ufologů a bosky se vším na koberečku u Černého doma pročítá, je uspokojen. Dopadení vraha opět komické. Jen tentokrát živých ufologů už moc nezbylo, a tak se ani nesvolávala závěrečná skupina, aby se Lenka s Milanem mohli parádně vykecat. ()