Milenci a vrazi (E04) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2017, 53 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Opět zajímavá pointa či motiv, který pozorný divák detektivek (a z předešlých zkušeností z předchozích dílů seriálu) začne správně tipovat-hádat nejdříve po polovině času.(13.11.2017)

Podivínství Prokopa Krále mi trochu vadilo, jeho postřehy a vševědoucnost se zdají být až neuvěřitelné. Případ byl zajímavý, poutavě natočený, s pěknou pointou. Ale asi bych více uvítal klasickou detektivku, nikoli asistenta advokáta.(12.11.2017)

• mira007

Hádek jako podivím s geniálními deduktivními schopnostmi ( čili model okopírovaný z Ameriky průhledný jak meduza) mne přestává bavit.... prostě nuda, ( ikdyž první díl vypadal jako něco nadějného jiného oproti komerční tv produkci krimi)(12.11.2017)

• sorrow

Ačkoli první díl vypadal velmi slibně, kdy se budou řešit v epizodách jednotlivé případy a celým seriálem se bude prolínat rodinný příběh a otázka diamantů, po polovině seriálu se nic z toho nenaplňuje. Diamanty se vůbec neřeší, vztah Hádka a Linhartové za poslední dva díly zůstal jen u jednoho početního příkladu. Samotné vyšetřování příběhů je dosti komické, advokáty vždy všichni pustí tam kam potřebují, všichni jim o všem vyprávějí, bezradní policisté si vždy nechají poradit a na konci každého dílu policie vždy všechny zainteresované svolá na jedno místo a tam nám konečně přemoudřelý Hádek vše vysvětlí a ukáže na vraha. Policie prohledává byt zavražděného, nic nenajde, Hádek tam pak stráví minutu a najde v bagu, který stojí uprostřed kuchyně to, co potřebuje. K tomu není co dodat.(18.11.2017)

• ocypuc

Že nikdo nevyšetřoval, kde se vzala káva v jeho žaludku, když si ji údajně nikde nedal. Hádek dělá z policajtů naprosté blbečky, kteří nic neumí. Kdyby to bylo ve skutečnosti, tak policajti mají vraha po vyslechnutí všech během dne. Jak to začalo zajímavě prvním dílem, tak to mezitím dost upadlo a diamanty se už neřeší, takže to vypadá, že se k tomu vrátí v posledních pěti minutách závěrečného dílu. Škoda, vypadalo to na to lepší, co Nova dokáže vyprodukovat.(13.11.2017)